Avasta jõulude võlu koos Voo veebipoe soodustusega

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Tere tulemast aasta kõige imelisemasse aega. Sel jõuluajal tahame jagada rõõmu, pakkudes sulle eksklusiivset võimalust luua oma veebipood 50% allahindlusega, kasutades koodi JÕULUD. Ära jäta võimalust teha oma ettevõttele kingitus!

Ava enda e-pood ja kasuta soodustus

Miks on jõulude ajal veebipood hädavajalik?

Pühadehooajal ostetakse veebist rohkem kui kunagi varem. See on aeg, mil inimesed otsivad võluvaid kingitusi, säravaid kaunistusi ja kõike vajalikku, et teha oma jõulud tõeliselt maagiliseks ning nad soovivad seda teha võimalikult mugavalt ja kiiresti. Just sel ajal peab sinu veebipood silma paista.

Kingi oma klientidele muretu ostukogemus sel jõuluajal. Vii enda äri veebi, et klient saaks osta kõik vajaliku kodust lahkumata, paari klikiga. Kõige parem osa on, et ei ole vaja seista pikkades järjekordades. Nii muutub su veebipood parimaks kohaks, kus leida pühadeks sobivaid tooteid ja tõeliselt rõõmsalt pühi nautida. Veendu, et sinu äri oleks valmis pühadehooajaks – sea oma veebipood üles juba täna!

Mis selle pakkumisega saad?

Unusta e-kaubanduse keerukus. Voo platvorm on loodud mugavust silmas pidades, muutes navigeerimise, haldamise ja disaini muutmise imelihtsaks.

 • Kasutajasõbralik e-kaubanduse platvorm, mida saab hõlpsasti kohandada.
 • Valik mitme kauni veebisaidi kujunduse vahel.
 • Turvalised makse- ja tarnelahendused, et suurendada kliendi usaldust.
 • Eestikeelne klienditugi.

Kuidas see toimib?

 1. Loo endale Voo konto ja kasuta jõulusoodustust.
 2. Tee oma veebipood ainulaadseks, kohandades seda vastavalt oma brändile.
 3. Lisa poodi pühadepakkumised ja -tooted.
 4. Käivita enda e-pood enne jõule.

Loo oma veebipood

Klientide kogemused Vooga

"Voog on äärmiselt kasutajasõbralik, kõik on väga lihtne ja loogiline ka inimesele, kes pole selle teemaga kunagi kokku puutunud," loe lähemalt La La Lastela teekonnast ja mõttekäigust Voo blogist.

Älly asutaja Silja Lipp jagab oma kogemust veebiehituse teekonnast, “Voo klienditeenindus on meile olnud suureks abiks. Saime läbi chati väga head tuge ja nõu ning kasutame seda võimalust tihti ka nüüd - vastused on alati kiired ja asjalikud. See on väga suur pluss, eriti kui endal ei ole IT-tausta.” Loe lähemalt Älly teekonnast Voo blogist.

"Voo keskkond on osutunud ülimalt lihtsaks kodulehe valmistamisel ja igapäevaselt haldamiseks. Ja milline imeline tugi! Kõikidele küsimustele vastused alati kiiresti olemas" niimodi kirjeldab enda kogemust disainer Gita Siimpoeg, kes kasutab Voogu enda e-poe haldamiseks.

"Kasutan Voo platvormi mitte ühe või kahe, vaid lausa kolme kodulehe haldamiseks. Voog on kasutajasõbralik ning mugav keskkond. Eriti tahan esile tuua pädeva ja inimliku klienditoe – olen neilt alati kiirelt abi saanud." Stencibility festivali pea Sirla rääkis ka enda kasutajakogemusest.

Kampaania tingimused

 • Kampaania kestab 10. novembrist 15. detsembrini 2023 (kaasa arvatud).
 • Kampaanias saab osaleda Voo klient, kes ei ole varasemalt makset teinud.
 • Pakkumine kehtib kuni aastasele Pluss või Premium paketile.
 • Sooduskood: JÕULUD

Kas sul on küsimusi? Meil on vastused! Võta meiega julgelt ühendust support@voog.com


Registreeri Voo kasutajaks ja kasuta sooduspakkumist!