Kuidas lisada Luminori maksevärava tugi?

Õpetus, kuidas lisada oma Voo e-poodi Luminori maksevärav.
Luminori maksevärav võimaldab makseid vastu võtta läbi Luminor, LHV, SEB, Swedbank ja Citadele pankade kasutades makse algatamise teenust, ning kaardimakseid ülemaailmselt.

Esmalt tutvu Luminori e-kaubanduse portaali tingimuste ja hinnakirjaga ning seejärel saad liitumisavalduse täita Luminori kodulehel

Kui oled registreerunud, saadab Luminor sulle meilile Brändi ID ja API võtme. Seejärel logi enda Voo kontole, ava menüüst Pood > Seaded > Makseviisid ning klõpsa nupul Lisa maksevahendaja.

Maksevahendajate valikust leiadki "Luminori e-kaubanduse portaali" – kliki nupul Lisa ning avanevas vaates saadki sisestada Luminorilt saadud Brändi ID ja API võtme.
Testkeskkonna proovimiseks liiguta paremal ülal olev lüliti Test olekusse ja kasuta API salajase võtme väljal testvõtit. Seejärel märgi linnukesega makseviisid, mida soovid aktiveerida, ning lõpuks vajuta nupule Salvesta ja jätka. Nii saad teha oma poes testostu ilma päris makset tegemata.

Avaliku konto aktiveerimiseks lükka lüliti tagasi Avalik olekusse, sisesta Brändi ID ja avaliku konto API võti, vali makseviisid ning klõpsa lõpuks taas Salvesta ja jätka. Oledki valmis Luminori maksevärava vahendusel makseid vastu võtma.

NB! Kui soovid Luminori vahendusel vastu võtta kaardimakseid, on vajalik, et sinu veebilehel oleksid kuvatud Visa ja Mastercardi logod.