Juhendid

Tagasi "Lehed ja struktuur"

Lehtede ja alamlehtede haldamine

Lisa oma Voo saidile nii palju lehti, kui ise soovid.


Voos on sul enda saidile võimalik lisada kahte tüüpi lehti: peamenüü lehti ja alamlehti. Nagu nimest järeldada võib, kuvatakse peamenüü lehti sinu saidi põhimenüüs. Alamlehti kuvatakse tavaliselt eraldi menüüs, mis ilmub, kui saidi külastaja on läinud peamenüü lehele, mille alla alamleht lisati.

Kuidas ma saan enda saidile uue lehe või alamlehe lisada?Lihtsaim viis saidile uut lehte lisada on vajutada +Lisa nuppu saidi peamenüü kõrval.

Alamlehe lisamiseks mine valitud lehele (n Tooted), mille alla tahad lehti lisada ja vajuta nupul +Lisa alamleht.


Samuti saad uusi lehti luua, kui sisened alumiselt Voo tööriistaribalt Sisu > Struktuur vaatesse. Põhimenüü lehtede lisamiseks vajuta saidi esilehe järel asuvat plussmärgi ikooni. Alamlehtede lisamiseks vajuta plussmärgi ikoonile selle lehe juures, mille alla soovid uut alamlehte luua.

Kui oled alustanud kas lehe või alalehe loomist, küsitakse sinult selle nime. Lisaks on sul võimalik ka selle aadressi muuta kuigi nime valimisel luuakse sellele juba automaatselt aadress. Viimaks saad sellele määrata ka sobiva malli.

Kuidas lehte või alamlehte kustutada?

Lehe või alalehe kustutamiseks on kaks võimalust: 
  1. Mine lehele, mida tahad kustutada ja vajuta alumisel tööriistaribal eelvaate nupu kõrval olevale seadete ikoonil.
    Sulle avaneb lehe seadete aken. Lehe kustutamiseks klikka seadete akna paremal alumises nurgas oleva prügikasti ikooni peale.
  2. Mine vaatesse Sisu > Struktuur ning vajuta prügikasti ikoonile lehe juures, mida tahad kustutada.