Kasutajatugi

Zoho Mail juhend

Voog soovitab Zoho Maili paketti Free, kui otsid tasuta meiliteenust, mida saad kasutada ka oma personaalse domeeniga ( mina@minudomeen.ee).

Saad Zoho Mail Free paketiga liituda järgneval lingil - https://www.zoho.com/mail/zohomail-pricing.html.


Lisa enda domeen väljale Add your existing company or business domain name to set up you@yourdomain email addresses ning jätka vajutades nupule Add Domain.
Image: /photos/zoho1.png


Järgnevas vaates palutakse sinult konto administreerimiseks infot. Palun sisesta vastavale väljale meiliaadress, mis sul igapäevaselt kasutuses on, sest sinna tuleb muuhulgas ka Zoho Maili konto verifitseerimise link.

Loe läbi Zoho Maili kasutustingimused ja privaatsussätted ning vajuta nuppu Sign Up.


Pärast liitumist leiad enda meiliboksist verifitseerimise lingiga kirja. Vajuta lingile ning sinu Zoho Mail konto muutub aktiivseks.

Domeeni verifitseerimine

Image: /photos/zoho4.png
Vajuta Proceed to verify domain ownership lingile (nähtav eelneva kuvatõmmise jaluses) ning ette tulevalt lehelt vali CNAME Method. Veendu ka, et oled DNS-haldajate nimekirjast valinud Others... .


Järgnevalt kopeeri palun Name / Host / Alias / CNAME ja Value / Points To / Destination väljadelt info ning edasta meile aadressil support@voog.com. Saame siis lisada sinu domeenile omalt poolt vajalikud CNAME ja MX-kirjed.

Kui sinu domeeni ei halda Voog, kontakteeru palun enda domeeni haldajaga ning veendu, et samad kirjed oleksid lisatud domeeni DNS-tsooni.

Kirjed lisatud, oledki valmis saanud Zoho Mail teenuse üles seadmisega ning võid e-posti enda domeenilt vahendama hakata. Täiendavate küsimuste korral võid alati üle kontrollida ka Zoho suppordi lehe.