Juhendid

Zoho Mail juhend

Voog soovitab Zoho Maili paketti Free, kui otsid tasuta meiliteenust, mida saad kasutada ka oma personaalse domeeniga ( mina@minudomeen.ee).

Saad Zoho Mail Free paketiga liituda järgneval lingil - https://www.zoho.com/mail/zohomail-pricing.html.
Pisut allapoole kerides leiadki tasuta paketi Free Plan, klõpsa nupul 'Get Started' ning sisesta enda olemasolev domeeninimi.


Pärast liitumist leiad enda meiliboksist e-maili verifitseerimise lingiga kirja. Vajuta lingile ning sinu Zoho Mail konto muutub aktiivseks.

Domeeni verifitseerimine

Image: /photos/zoho4.png
Järgnevas vaates palutakse sinult konto administreerimiseks infot domeeni omanikuõiguse verifitseerimiseks. Leia rippmenüüst enda domeeni DNS haldaja (Voo puhul on selleks kategooria 'Others'), vali DNS verifitseerimise meetod ning Vajuta Proceed to CNAME verification lingile.


Järgnevalt kopeeri palun Name / Host / Alias / CNAME ja Value / Points To / Destination väljadelt info ning edasta meile aadressil support@voog.com. Saame siis lisada sinu domeenile omalt poolt vajalikud CNAME ja MX-kirjed.

Kui sinu domeeni ei halda Voog, kontakteeru palun enda domeeni haldajaga ning veendu, et samad kirjed oleksid lisatud domeeni DNS-tsooni.

Kirjed lisatud, oledki valmis saanud Zoho Mail teenuse üles seadmisega ning võid e-posti enda domeenilt vahendama hakata. Täiendavate küsimuste korral võid alati üle kontrollida ka Zoho suppordi lehe.