Spēcīgs, taču viegli lietojams rīks daudzvalodīgu mājas lapu izveidei un pārvaldei, kas izskatās lieliski gan mobilajās ierīces, gan datoru ekrānos.

Izvēlieties skaistu veidni un izveidojiet savu mājas lapu 15 minūšu laikā.

Uzsākt
Voog
Voog

Izmantojiet Voog, lai radītu mājas lapu jebkādā dizainā

Jums ir pieejamas dažādas skaistas dizaina tēmas, kuras Jūs varat pilnībā modificēt pēc savām vēlmēm. Tomēr Voog patiesais noslēpums slēpjas rīka tēmu pielāgojamībā. Citiem vārdiem sakot, Jūs savai mājas lapai varat radīt un uzstādīt jebkādu dizainu. Esat internetā atraduši kādu lielisku lapas dizaina tēmu? Uz priekšu – importējiet to!
Voog
Voog

Nākotnei draudzīgs

Voog izveidē ir izmantotas atsaucīgas mājas lapu tehnoloģijas, līdz ar to gan Jūsu mājas lapa, gan tās rediģētājs bez jebkādas piepūles var darboties gan mobilajās ierīcēs, gan planšetdatoros, gan datoru ekrānos. Vēl jo vairāk – izmantojot standarta tehnoloģijas, lapa darbosies arī nākotnes ierīcēs.

Izmantojiet paši savu domēna vārdu

Voog piedāvā iegādāties 40 dažādus domēnu vārdu veidus. Jums jau ir kaut kur citur reģistrēts domēna vārds? Jauki! Lai to izmantotu Voog, ir tikpat vienkārši kā aizskaitīt līdz trīs.

Vēl jo vairāk, Jūs vienmēr varat izmantot bezmaksas domēna vārdu jusunosaukums.voog.com.

Miit

Moderna veģetāriešu kafejnīca Rīgā

Danone

Pārtikas produkti

Cewood

Kokšķiedras paneļu ražotājs

Messente

Ziņapmaiņas platforma

Sixfold

Sūtījumu redzamības tehnoloģija

Farmi

MAAG Piimatööstus ir piena produktu pārstrādes uzņēmums ar plašāko piedāvājumu klāstu Igaunijā.

Piena produktu zīmols

Designer Stella Soomlais

Radiet paši savu unikālu ādas somu, par kādu vienmēr esat sapņojuši!

Ādas somas

NOW! Innovations

Vietne, kurā var veikt maksājumus par autostāvvietām, elektronisko transportlīdzekļu uzlādi, velosipēdu novietošanu un citiem ar pārvietošanos saistītiem pakalpojumiem.

Autostāvvietu tehnoloģijas jaunuzņēmums

Playtech

Spēļu programmatūras uzņēmums

Cleveron

Paku piegādes roboti

Guardtime

Kripto jaunuzņēmums

Viljandi Folk

Folkmūzikas festivāls

Estban

ESTBAN ir biznesa eņģeļu loks, kas atrodas Igaunijā.

Investoru tīkls

PR Strategies

Sabiedriskās attiecības

Kuldmuna

Reklāmas konkurss

Draama

Teātru festivāls

Tehnoloģijas, kas ļauj darboties jūsu mājas lapām, jums jau tiek nodrošinātas, ir drošas un tiek nepārtraukti attīstītas. Tajā pašā laikā, jūs neesat ierobežoti – vietne Voog ir veidota uz atvērtas bāzes. Jebkurš mājas lapas veidotājs var radīt lapas šajā vietnē, paplašināt funkcionalitāti ar mūsu atvērto API, kā arī palīdzēt jums ar jūsu informācijas pārvietošanu uz citu platformu.

Voog

Mēs esam leģions

Pasaulē ir plaša cilvēku kopiena, kas mājas lapas ir izvēlējušies veidot vietnē Voog – desmitiem aģentūru un tūkstošiem mājas lapu īpašnieku. Mūsu partneri tiek atlīdzināti par piesaistītajiem lietotājiem. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

Gatavs mārketingam

Ar Voog veidotās mājas lapas ir optimizētas meklētājsistēmām SEO-draudzīgas, tām ir iebūvēti analītikas rīki, kā arī tās ir integrētas ārējos pakalpojumu sniedzējos un ir draudzīgas Facebook vietnei OG-tagi.

Izveidojiet mājas lapu savam e-biznesam

Vēlaties atvērt veikalu tiešsaistē? Ar Voog Jūs varat radīt vienkāršu web veikalu. Izveidojiet interneta veikalu.

Atjaunināts, pārvaldīts, drošs

Viss jau ir izveidots, konfigurēts un mūsu komandas pārvaldīts. Jums nekad nebūs jāatjaunina sistēma, jāsargā lapa no hakeriem vai jāpielāgo, kad tās noslogotība palielinās. To visu nodrošināsim mēs.

Radīta lapu izstrādātājiem

Voog ir lielisks rīks lapu izstrādātājiem: spēcīgs API, tiešsaistes kodu rediģēšana, datubāzes rīki un darbvirsmas rīkkopa. Uzziniet vairāk mūsu izstrādātāju sadaļā.

Versija uzņēmumiem

Vai Jūs vēlaties apsaimniekot Voog Jūsu pašu infrastruktūrā? Apskatiet atsauci.

Versija apsaimniekotājiem

Vai Jums ir hostinga bizness un Jūs vēlaties pārraudzīt un saviem klientiem tālāk pārdot apvienotu zīmolu vai pārveidota zīmola pakalpojumus? Sazinieties ar mūsu pārdošanas daļu.
30 dienas bez maksas, pēc tam no 8€ mēnesī.
Uzsākt