Voog
Izstrādātājiem.

Izveidojiet pilnībā pielāgotus mājas lapu dizainus, izmantojot Voog. Strādājiet ar mūsu HTML bāzes kodu, CSS un JavaScript. Izmantojiet jebkuru koda redaktoru, kas jums patīk.

Tiešsaistes koda redaktors


Viss priekšgalā ir rediģējams. Voog standarta Liquid veidņu iezīmēšana ir balstīta uz HTML, kuru jūs varat brīvi apvienot ar CSS, JavaScript, web fontiem, attēliem un citiem failiem.

Jaudīgs API


Viss, ko varat darīt ar mūsu tiešsaistes rīkiem, ir arī pārvaldāms, izmantojot API. Tādēļ jūs varat savienot jebkuru tīmekļa lietotnei, lai virzītu, vilktu un pārvaldītu jebkura jūsu mājas lapas satura daļas.

Izstrādātāju rīkkopa


Voog ļauj lietot koda redaktoru, kas jums patīk vislabāk. Vienkārši sinhronizējiet to ar savu mājas lapu, virzot un velkot veidņu failus ar mūsu vienkāršo komandrindas rīku.

Datu bāzes veidotājs


Voog saturs iedalās 3 kategorijās – lapas, bloga ziņas un datu bāzes objekti. Izmantojot pēdējo, jūs varat izveidot dinamisku saturu, piemēram, produktu katalogus un portfolio.

Speciālistu kopiena


Vairākas web aģentūras, dizaineri un izstrādātāji veido klientu mājas lapas Voog. Viss, kas jums jāzina, lai izveidotu pirmo pielāgoto lapu, izmantojot Voog, ir HTML, CSS un JavaScript pamati. Programmēšana nav nepieciešama.

Padariet savus klientus laimīgus


Voog ir ne tikai ērta mājas lapu izstrāde, bet arī viens no vienkāršākajiem rīkiem, ko jūsu klienti var izmantot satura veidošanai. Pievienojieties, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar visiem jautājumiem, ar kuriem jūs saskarsities.