Mājas lapas, kas uzrunā jūs.

Būvējām visvieglāk lietojamo mājas lapu veidošanas rīku, lai palīdzētu jums palielināt savu auditoriju un uzņēmējdarbību. Tik daudzās valodās, cik jums nepieciešams.

Mūsu stāsts

Mūsu stāsts sākas 2000. gadu sākumā, kad mūsu dibinātāji vadīja digitālo aģentūru. Voog izauga no neapmierinātības, ka bija jāveido satura pārvaldības sistēma (CMS) katrai atsevišķai mājjas lapai, kuru viņi veidoja klientiem. Lai pārvarētu šo neapmierinātību, mēs sākām ar ideju par universālu CMS, kuru varētu izmantot ikviens.

Aiz visa tā ir mūsu dibinātāji. Viņu pieredze ietver tādu servisu kā Skype, Taxify un Sixfold izveidi un palaišanu. Pašā komandā ir daudz dažādu jomu speciālistu. Katram indivīdam ir sava bagātīga pieredze.

Turklāt mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka cilvēkiem vajadzētu būt iespējai patērēt saturu tīklā savā dzimtajā valodā. Tāpēc mēs izveidojām vienkāršāko sistēmu mājaslapas izveidošanai vairākās valodās. Pat šodien, vairāk nekā 12 gadus vēlāk, mēs paliekam uzticīgi šīm divām galvenajām idejām. Mūsu galvenais virzītājspēks joprojām ir vienkāršākais mājaslapu veidotājs un labākais rīks daudzvalodu vietņu veidošanai.

Vērtības

Bez trikiem, bez ego. Ikviens Voog ciena viens otru un visus mūsu klientus. Mēs cenšamies saprast ikvienu. Palīdzam mūsu darbiniekiem un klientiem jebkurā iespējamajā veidā.

Kā programmatūra Voog ir pēc iespējas vienkāršāka. Gan dizainā, gan kā produkts. Mēs šo pašu principu izmantojam, organizējot darbu, risinot iekšējos procesus un veicot uzņēmējdarbību.

Mēs pastāvīgi virzāmies uz priekšu. Mācāmies no mūsu pieredzes un kļūdām. Palīdzām citiem celties kopā ar mums un atrast veidus, kā kļūt lielākiem, stiprākiem un gudrākiem.

2007


Dibināšana

500 tūkst.


Reģistrāciju

+60 cilvēki


Veidoja

Komanda

Mūsu komandā ir speciālisti ar dažādu pieredzi. Mēs visi esam apņēmušies ievērot savas vērtības un sniegt klientiem iespējami labākus pakalpojumus.

Henns Runnels

Vadītājs

Henns mājas lapu izstrādi kā papilddarbību bija uzņēmies jau vairāk nekā divas dekādes. Šobrīd viņš beidzot šajā jomā darbojas uz pilnu slodzi – viņš ir specializējies mājas lapu UX dizaina izstrādē un apmeklētājiem redzamo lapu kodēšanā.

Tanels Jakobsoo

Izstrādātājs

Tanels ir atbildīgs gan par Voog profesionālajiem rīkiem izstrādātāju kopienai, gan mūsu pašu lietošanai. Tanels ir savas profesijas ārkārtīgs retums, būdams līdzjūtīgs izstrādātājs.

Sirje Sīlika

Tehniskais atbalsts

Sirje sniedz atbalstu Voog lietotājiem, risinot gan tehniskas, gan vispārīgas mājaslapu pārvaldības jautājumus. Turklāt viņa aktīvi iesaistās mazāka mēroga attīstības projektos.

Tambets Araks

Izstrādātājs

Tambets ir bijis ieinteresēts datoru pielāgošanā un koda rakstīšanā kopš bērnības, tā kā tas ir tikai likumsakarīgi, ka viņš kļuva par programmatūras izstrādātāju. Viņš strādā par Voog back-end izstrādātāju.

Annes Aus

Klientu atbalsts

Annes ir atbildīga par Voog klientu atbalsta komandu un nodrošina, lai visa komunikācija noritētu nevainojami. Turklāt viņa seko līdzi vairākām citām Voog darbības jomām.

Ētela Linnasāra

Mārketinga menedžere

Ētela ir atbildīga par Voog mārketinga projektiem un to organizēšanu. Voog blogā jūs atradīsiet arī daudz aizraujošu rakstu, ko rakstījusi Ētela.

Pīa Matsi

Klientu atbalsts

Pīa pamatā nodarbojas ar Voog lietotāju jautājumu un problēmu risināšanu. Papildus klientu atbalstam viņa palīdz arī mārketinga projektos.

Pēters Pāls

Izstrādātājs

Pēteris palīdz lietotājiem ar dažādiem tehniskiem jautājumiem. Papildus lietotāju atbalstam, Pēteris sniedz ieguldījumu arī attīstības projektos.

Pievienojieties mūsu ģimenei

Ja mūsu vērtības un stāsts jūs uzrunā, ja tas jūs iedvesmo un sniedz idejas, sazinieties ar mums.