Par mūsu komandu

un mūsu pakalpojumu

Kas ir Voog?

Voog ir rīks, ar kuru izveidot un pārvaldīt brīnišķīgas mājas lapas. Tā lietošana ir salīdzinoši vienkārša, un tajā pašā laikā tam ir lieliska pielāgojamība. Jums tas nekad neapniks. Tiek lēsts, ka tas ir pats labākais daudzvalodu mājas lapu veidošanas rīks pasaulē.

Voog aizkulisēs strādā 8 profesionāļu liela komanda. Dibinātāju pieredze ar mājas lapu dizainiem aizsākās 1990.gados.

Mēs simtiem tūkstošu mājas lapu visa pasaulē sniedzam iespēju attīstīties un augt. Voog izmanto gan pašnodarbinātas personas, gan lieli uzņēmumi ar tūkstošiem darbinieku.

Kam tas ir domāts?

Jebkurš, kas vēlas izveidot modernu, pielāgoties spējīgu mājas lapu, var izmantot Voog. Lai ar Voog pārvaldītu lapas saturu, nav neieciešamas nekādas īpašas zināšanas par lapu izveidi vai datorzināšanas.

Šis ir arī ideāls pakalpojums mājas lapu dizaineriem un izstrādātājiem, kas tās veido saviem klientiem. Mēs Jums piedāvājam spēcīgu API, lapu izstrādātāju kopienu un darbvirsmas rīkus, kurus izmanot, strādājot Voog.

Mathias-Erik Tempel

Klientu apkalpotājs

Matiass ir visu Voog lietotāju vēstnieks. Viņš ne tikai palīdz ikvienam lietotājam, bet arī informē produktu attīstīšanas komandu par lietotāju jaunākajām idejām.

Veiko Strauss

Pārdošanas un mārketinga pārzinis

Veiko ir atbildīgs par visu, kas attiecas uz Voog mārketingu. Pateicoties viņa daudzpusīgajām zināšanām, nekad nevar zināt, kādas satriecošas idejas viņam radīsies.

Henn Runnel

Izstrādātājs

Henns mājas lapu izstrādi kā papilddarbību bija uzņēmies jau vairāk nekā divas dekādes. Šobrīd viņš beidzot šajā jomā darbojas uz pilnu slodzi – viņš ir specializējies mājas lapu UX dizaina izstrādē un apmeklētājiem redzamo lapu kodēšanā.

Tanel Jakobsoo

Izstrādātājs

Tanels ir atbildīgs gan par Voog profesionālajiem rīkiem izstrādātāju kopienai, gan mūsu pašu lietošanai. Tanels ir savas profesijas ārkārtīgs retums, būdams līdzjūtīgs izstrādātājs.

Mikk Pristavka

Izstrādātājs

Būdams izcils gan ar lapu pārvaldes tehnoloģijām, gan ar apmeklētājiem redzamo lapu tehnoloģijām, Miks palīdz arī mūsu citiem Voog izstrādātājiem.

Kaspar Naaber

Lietotāja saskarnes izstrādātājs

Kaspars ir atbildīgs par Voog dizainu tēmām, nodrošinot to, ka tās visas lieliski darbojas jebkurā ierīcē ar jebkādu ekrāna lielumu.

Sirje Siilik

Testētājs un izstrādātājs

Sirje uzrauga Voog piedāvājumu kvalitāti – testē jaunizveidotās iespējas visās platformās, pārbauda failu kļūmes izstrādātāju lietošanai un piedalās atbalsta sniegšanā klientiem.

Ott Tooming

Lietotāja saskarnes izstrādātājs

Otts nepārtraukti uzlabo mūsu lietotāju darbību. Viņš ir neticami precīzs un gudrs – nav tādas problēmas, kuru viņš nevarētu atrisināt.

Tõnu Runnel

Partner

Tonu savu pirmo mājas lapu aģentūru izveidoja 1998. gadā, kad vēl pats mācījās vidusskolā. Tonum ir ne tikai pieredze ar dizainu, bet viņš arī pārvalda gan uzņēmējdarbību, gan pakalpojumu piedāvājumu klāstu.

Priit Haamer

Partner

Prīts ir atbildīgs par Voog darbības plānošanu un attīstību kopumā. Viņš ir viens no tiem retajiem izstrādātājiem, kurš par dizainu un pielietojamību ir tikpat ieinteresēts, kā par izaugsmi kopumā.

Mūsu skaistais birojs atrodas Igaunijas senās universitātes pilsētas Tartu pašā centrā.