Par mūsu komandu

un mūsu pakalpojumu

Kas ir Voog?

Voog ir rīks, ar kuru izveidot un pārvaldīt brīnišķīgas mājas lapas. Tā lietošana ir salīdzinoši vienkārša, un tajā pašā laikā tam ir lieliska pielāgojamība. Jums tas nekad neapniks. Tiek lēsts, ka tas ir pats labākais daudzvalodu mājas lapu veidošanas rīks pasaulē.

Voog aizkulisēs strādā 8 profesionāļu liela komanda. Dibinātāju pieredze ar mājas lapu dizainiem aizsākās 1990.gados.

Mēs simtiem tūkstošu mājas lapu visa pasaulē sniedzam iespēju attīstīties un augt. Voog izmanto gan pašnodarbinātas personas, gan lieli uzņēmumi ar tūkstošiem darbinieku.

Kam tas ir domāts?

Jebkurš, kas vēlas izveidot modernu, pielāgoties spējīgu mājas lapu, var izmantot Voog. Lai ar Voog pārvaldītu lapas saturu, nav neieciešamas nekādas īpašas zināšanas par lapu izveidi vai datorzināšanas.

Šis ir arī ideāls pakalpojums mājas lapu dizaineriem un izstrādātājiem, kas tās veido saviem klientiem. Mēs Jums piedāvājam spēcīgu API, lapu izstrādātāju kopienu un darbvirsmas rīkus, kurus izmanot, strādājot Voog.

Henns Runnels

Vadītājs

Henns mājas lapu izstrādi kā papilddarbību bija uzņēmies jau vairāk nekā divas dekādes. Šobrīd viņš beidzot šajā jomā darbojas uz pilnu slodzi – viņš ir specializējies mājas lapu UX dizaina izstrādē un apmeklētājiem redzamo lapu kodēšanā.

Matiass-Eriks Tempels

Klientu apkalpotājs

Matiass ir visu Voog lietotāju vēstnieks. Viņš ne tikai palīdz ikvienam lietotājam, bet arī informē produktu attīstīšanas komandu par lietotāju jaunākajām idejām.

Tanels Jakobsoo

Izstrādātājs

Tanels ir atbildīgs gan par Voog profesionālajiem rīkiem izstrādātāju kopienai, gan mūsu pašu lietošanai. Tanels ir savas profesijas ārkārtīgs retums, būdams līdzjūtīgs izstrādātājs.

Sirje Sīlika

Testētājs un izstrādātājs

Sirje uzrauga Voog piedāvājumu kvalitāti – testē jaunizveidotās iespējas visās platformās, pārbauda failu kļūmes izstrādātāju lietošanai un piedalās atbalsta sniegšanā klientiem.

Tambets Araks

Izstrādātājs

Tambets ir bijis ieinteresēts datoru pielāgošanā un koda rakstīšanā kopš bērnības, tā kā tas ir tikai likumsakarīgi, ka viņš kļuva par programmatūras izstrādātāju. Viņš strādā par Voog back-end izstrādātāju.

Sīms Heelms

Izstrādātājs

Sīms ir prasmīgs priekšgalsistēmas izstrādē un pastāvīgi uzlabo mūsu lietotāju pieredzi.

Kersti Kinkara

Klientu atbalsts

Kersti ir visu Voog lietotāju vēstnese. Viņai ne tikai palīdz visiem, bet arī nes jaunas idejas no klientiem produkta izstrādes komandai.

Roberts Pihelgas

Tehniskais atbalsts

Roberts liek lietā savas zināšanas, lai tiktu galā ar visiem tehniskajiem jautājumiem, ar kuriem mūsu klienti varētu saskarties.

Annes Aus

Klientu atbalsts

Annes atrod ātrus risinājumus Voog lietotājiem un piedāvā svaigu pieeju gaidāmajiem jautājumiem.

Mūsu skaistais birojs atrodas Igaunijas senās universitātes pilsētas Tartu pašā centrā.