Instrukcijas

Instrukcijas kurjeram

1. Piereģistrējies FCplus mobilajā aplikācijā. Atvērsies logs, kurā būs redzami visi Tev pievienotie darbi. Darba uzsākšanai, uzklikšķini uz attiecīgā darba.

2. 
Darba detalizētajā skatā ir redzama visa ar konkrēto darbu saistītā būtiskā informācija.  Darba uzsākšanai uzklikšķini uz labajā apakšējā stūrī esošās ikonas „Sākt” (Alusta)


3. Pēc darba uzsākšanas, veic pasūtījuma piegādi. Šim nolūkam uzklikšķini uz adreses rindiņas.

4. Pēc uzklikšķināšanas uz adreses kartē parādīsies pasūtījuma piegādes adrese. Uzklikšķini uz labajā augšējā stūrī esošajiem trim punktiņiem.

5. Atvērtajā izvēlnē uzklikšķini uz izvēles „Rādīt maršrutu” (Navigeeri sihtpunkti) [KK1] Šī funkcija atvērs tevis izvēlēto navigācijas aplikāciju, kas jau ir instalēta tavā tālrunī.


6. Nonākot galamērķī, seko klienta komentāros esošajām norādēm un atstāj pasūtījumu vēlamajā vietā. Vajadzības gadījumā vari piezvanīt klientam. Pēc pasūtījuma novietošanas vēlamajā vietā, nofotografē piegādāto pasūtījumu.Šim nolūkam uzknikšķini uz rindiņas „Foto” (Fotod).7. Atvērtajā skatā uzklikšķini uz kreisajā apakšējā stūrī esošās ikonas „Fotografēt” (Tee foto), dokumentē pasūtījuma piegādi, nofotografējot to, un tad atgriezies darba skatā.


8. Pēc pasūtījuma piegādes uzklikšķini uz apakšā esošās ikonas „Pabeigt” (Lõpeta).


9. Sāc nākamā pasūtījuma piegādi.