Izveidojiet skaistu daudzvalodu interneta veikalu un sāciet tirgot uzreiz visā pasaulē. Saņemiet maksājumus un nosūtiet savas preces.

Izvēlieties skaistu dizaina veidni un izveidojiet savu interneta veikala 15 minūšu laikā.
Uzsākt
Voog

Viegli uzsākt

Jūs varat uzsākt tirgot produktus vai saņemt ziedojumus, lai kāds būtu jūsu e-komercijas mērķis, vien dažu uzstādīšanas minūšu laikā. Vai arī piestrādāt pamatīgāk un izveidot niansētu veikalu ar tūkstošiem preču.

Voog
Voog

Maksājumu apstrāde

Voog var integrēt ar dažādām maksājuma metodēm un piegādātājiem. PayPal, bankas karšu apstrādātāji, interneta bankas. Kā bonuss: mēs nodrošinām arī bezsaites maksājumus.

Globāla piegāde

Uzstādiet nosūtīšanu piedāvājot dažādas piegādes metodes (piem., ekspress piegāde vai standarta) un dažādi tarificētus reģionus. Vai arī, ja vēlaties, tirgojiet tikai lokāli. Vai tirgojiet digitālus produktus vispār bez piegādes.

Voog

Stella Soomlais

Lentsius Design

Lõvi Lõvi Lõvi

Kalamaja Printsess

Voog

Pilna pasūtījumu pārvaldība

Nosūtiet pircējiem automātiskus rēķinus. Saņemiet paziņojumus par katru pārdošanu. Pasūtījumu kārtošana pēc apmaksas un izpildes statusa.

Voog

Visas Voog iespējas

Interneta veikals ir neatņemama jūsu Voog mājas lapas daļa. Jums ir pieejamas visas lieliskās Voog iespējas, ieskaitot pilnvērtīgu pielāgošanu dizaineriem un izstrādātājiem.

Izmēģiniet bez maksas 30 dienas, pēc tam no 6 līdz 39 €/mēn.
Uzsākt