Soovita ja teeni kampaaniatingimused

  1. Kampaanias osalemise eelduseks on konto omamine Voo platvormil. Tasuta konto saab luua siin.
  2. Konkreetse kampaania kontekstis soovitamiseks on igal kontol unikaalne link, mida saab jagada nii sotsiaalmeedias, emaili teel, blogis, omaenda veebilehel või muul viisil. 
  3. Pool aastat tasuta teenust anname iga uue kliendi esmamakse eest, kontole, mille unikaalselt lingilt on uus klient Voo platvormiga liitunud.
  4. “Pool aastat tasuta teenust” anname olemasolevale kliendile krediidina, mis on võrdne soovitamise hetkel aktiivse paketi poole aasta tellimusega. 
  5. Kui soovitajal on küll Voos konto, kuid aktiivne tellimus puudub ning konto on veel prooviajal, siis anname iga eduka soovituse eest tasuta pool aastat Standard teenust.
  6. Kõik, kes on oma konto loonud mõne olemasoleva konto unikaalselt soovituse lingilt saavad esimese makse 50% odavamalt, seejuures ei ole vahet kui pikk on tellimuse periood. 
  7. Kampaania sooduspakkumised välistavad muud soodustused — kehtib põhimõte üks soodustus korraga. Näiteks: saades esmamakse 50% odavamalt, ei saa enam aastase Plus ja Premium paketiga tasuta domeeni. 
  8. Kampaania ilmselge pahatahtliku ärakasutamise korral jätame endale õiguse soodustust mitte rakendada. Nt: kui klient loob uusi kontosid, mis on sisutühjad ning mida ta reaalselt ei kasuta.
  9. Kampaania kehtib ainult Voo klientidele ega laiene edasimüüjate kaudu meie teenust kasutatavatele klientidele. 
  10. Voog jätab omale õiguse teha kampaaniatingimustes muudatusi.