Ettevõttest

ja tiimist selle ümber

Mis on Voog?

Voog on veebilehtede ja e-poodide ehitamise ja haldamise tööriist, mida on imelihtne kasutada, kuid mis võimaldab samal ajal ülimat paindlikkust ja mänguruumi. Voogu on nimetatud parimaks tööriistaks mitmekeelsete veebilehtede ehitamisel.

Süsteemi eest kannavad hoolt kaksteist disaini ja tehnoloogia tippspetsialisti.

Võimaldame sadadel tuhandetel saitidel ja poodidel üle maailma arenda ja kasvada. Voogu kasutavad nii väiksed ettevõtted, suurkorporatsioonid kui ka riigiametid.

Kellele Voog sobib?

Voog on loodud kõigile, kes soovivad kaasaegset ja kohanduva disainiga veebilehte või e-poodi. Ei mingit õppimist ega IT­-alaseid oskusi, sest Vooga on sisu loomine imelihtne. Samas oleme 24/7 klienditoega alati abiks kui seda vaja läheb.

Teisalt on Voog tõeline rõõmusõnum disaineritele ja arendajatele, kes loovad saite oma klientidele. Me tagame sulle Vooga meisterdamiseks nutikad tööriistad, võimsa API ning arendajate nõuanded.

Meeskond

Henn Runnel

Tegevjuht

Henn on veebiarendusega seotud olnud juba üle kahe aastakümne. Lisaks Voo tegevjuhi rollile kordineerib ta tootearendust ning hoolitseb selle eest, et tiimi töö kulgeks kui õlitatult.

Mathias-Erik Tempel

Vanem klienditoe spetsialist

Mathias-Eriku eesmärgiks on alati leida klientide muredele kiired ja positiivsed lahendused. Ta on samuti meie kontori haldur.

Kersti Kinkar

Teenuste juht

Kersti on Voo kasutajaskonna suursaadik tiimi juures. Lisaks aitab ta kasutajatoe meeskonda töö sujumises ja leiab lahendusi Voo tööprotsesside efektiivsemaks tegemisel.

Tanel Jakobsoo

Arendaja

Tanel vastutab arendajatele ja edasimüüjatele mõeldud tööriistade arendamise eest. Tanelil on arendajate hulgas üks haruldane isikuomadus – inimlik empaatia.

Sirje Siilik

Testija, arendaja

Sirje hoiab silma peal Voo kui toote kvaliteedil — testib uusi funktsioone kõikidel platvormidel ja abistab kliendituge disainimallide muudatustega.

Tambet Arak

Arendaja

Tambet on koodi kirjutanud alates lapsepõlvest ning seega oli loogiline, et temast sai tarkvaraarendaja. Tambet tegeleb Voos serveripoolse arendusega.

Siim Häelm

Arendaja

Siim on Voo kasutajaliidese spetsialist ning keskendub klientide kasutajamugavuse parandamisele.

Robert Pihelgas

Klienditoe spetsialist tehnilistes küsimustes

Robert aitab kõikidele tehniliste kasutajatoe küsimustele lahendusi leida.

Annes Aus

Klienditoe spetsialist

Annes aitab Voo kasutajatel alati kiireid vastuseid leida ning pakub välja uusi lahendusviise erinevatele muredele

Meie imekaunis kontor asub otse ülikoolilinna Tartu südames.