Ettevõttest

ja tiimist selle ümber

Mis on Voog?

Voog on veebilehtede ja e-poodide ehitamise ja haldamise tööriist, mida on imelihtne kasutada, kuid mis võimaldab samal ajal ülimat paindlikkust ja mänguruumi. Voogu on nimetatud parimaks tööriistaks mitmekeelsete veebilehtede ehitamisel.

Süsteemi eest kannavad hoolt kaksteist disaini ja tehnoloogia tippspetsialisti.

Võimaldame sadadel tuhandetel saitidel ja poodidel üle maailma arenda ja kasvada. Voogu kasutavad nii väiksed ettevõtted, suurkorporatsioonid kui ka riigiametid.

Kellele Voog sobib?

Voog on loodud kõigile, kes soovivad kaasaegset ja kohanduva disainiga veebilehte või e-poodi. Ei mingit õppimist ega IT­-alaseid oskusi, sest Vooga on sisu loomine imelihtne. Samas oleme 24/7 klienditoega alati abiks kui seda vaja läheb.

Teisalt on Voog tõeline rõõmusõnum disaineritele ja arendajatele, kes loovad saite oma klientidele. Me tagame sulle Vooga meisterdamiseks nutikad tööriistad, võimsa API ning arendajate nõuanded.

Meeskond

Priit Haamer

Arendusjuht, kaasasutaja

Priit juhib tehnilist tiimi ja arendab Voo tuumikosi. Ta on üks neist haruldastest inseneridest, kes pöörab kasutatavusele ja disainile kohati rohkemgi tähelepanu kui omaenda liistudele.

Tõnu Runnel

Tegevjuht, kaasasutaja

Tõnu asutas oma esimese veebiagentuuri 1998. aastal veel keskkoolis õppides. Juurte poolest disainer, juhib Tõnu Voos nii äri- kui tootearendust.

Oliver Pulges

Kasutajaliidesed

Oliver tagab Voo toimimise sinu brauseris. Kirgliku teadlase ja insenerina on ta detailideni kursis veebitehnoloogia värskeimate arengutega ning rakendab neid väsimatult sinu teenistusse.

Tanel Jakobsoo

Arendaja

Tanel vastutab arendajatele ja edasimüüjatele mõeldud tööriistade arendamise eest. Tanelil on arendajate hulgas üks haruldane isikuomadus – inimlik empaatia.

Mikk Pristavka

Arendaja

Mikk tunneb end koduselt nii kasutajaliideste kui serveripoole arendamises ning on seetõttu teistele Voo arendajatele abiks väga erinevates tehnilistes küsimustes.

Kaspar Naaber

Arendaja

Kaspar toob kasutajateni Voo disainimallid ning paneb need särama kõikidel platvormidel, kõikvõimalike suurustega ekraanidel, ükskõik mis keeles.

Mathias-Erik Tempel

Kasutajatoe spetsialist

Mathias on Voo kasutajaskonna suursaadik tiimi juures. Lisaks kasutajate juhendamisele toob ta nende soovid ja ideed läbitöötatuna ka arendusmeeskonna lauale.

Sirje Siilik

Testija, arendaja

Sirje hoiab silma peal Voo kui toote kvaliteedil — testib uusi funktsioone kõikidel platvormidel ja abistab kliendituge disainimallide muudatustega.

Veiko Strauss

Müük & Turundus

Veiko leiab üles inimesed, kes vajavad  ägedat veebilehte ning aitab neil ka kõige keerulisemad soovid teoks teha.

Henn Runnel

Arendaja

Henn on hobi korras kodulehti ehitanud alates keskkoolist, ent viimasel ajal läks veebiarendus nii huvitavaks, et tuli päriselt ära arendajaks tulla. Henn keskendub kasutajaliidese disainile ja kodeerimisele.

Ott Tooming

Arendaja

Ott töötab igapäevaselt selle kallal, et meie klientide kasutajakogemus muutuks veelgi paremaks. Ta on uskumatult kiire taibuga andekas arendaja, kes suudab oma värskete ideedega lahendada ka kõige raskemad probleemid.

Meie imekaunis kontor asub otse ülikoolilinna Tartu südames.