Veebisaidid, mis kõnetavad.

Me ehitame kõige mugavamat ja lihtsamini kasutatavat tööriista veebilehtede ja e-poodide loomiseks ja haldamiseks — et kõik saaksid ise oma lehekülje luua.

Meie lugu

Meie lugu algab pea 20 aastat tagasi, kui meie asutajad juhtisid üht Eesti esimest digiagentuuri. Töö käigus tekkis soov ja vajadus luua ühtne platvorm veebilehtede halduseks selle asemel, et iga kliendi jaoks kõike nullist ehitada.

Kõige taga on meie asutajad, kes on olnud tegevad paljude teenuste (nagu Skype, Bolt ja Sixfold) loomise ja käivitamise juures. Lisaks neile on meeskonnas palju erineva taustaga spetsialiste.

Lisaks oleme me kogu aeg uskunud, et inimesed peaksid saama veebis sisu tarbida oma emakeeles. Seetõttu on ka Voo keskmes võimalus ehitada lihtsalt mitmekeelseid veebilehti. Olles tegutsenud turul üle 12 aasta on meie väärtused jäänud samaks. Meie eesmärk on endiselt olla kõige lihtsamini kasutatav tööriist, millega luua mitmekeelseid kodulehekülgi.

Väärtused

Austus


Kõik, kes Voos töötavad, austavad nii üksteist kui ka meie kliente. Me töötame igapäevaselt selle nimel, et olla tugev meeskond ja pakkuda oma inimestele head ja sõbralikku töökeskonda.

Lihtsus


Tarkvarana on Voog nii lihtne kui võimalik. Nii disainilt kui sisult. Sama põhimõtet rakendame ka oma igapäevatöös, sisekommunikatsioonis ja ärisuhetes.

Areng


Vigade tegemine on normaalne. Nendest me õpime. Kui me milleski eksime, siis võtame seda kui õppimisvõimalust, et saada veel targemaks, osavamaks ja ilusamaks.

2007


Asutatud

500k


Klienti

Üle 60


Panustaja

Meeskond

Meie meeskond koosneb erineva taustaga ekspertidest, kes on pühendunud oma tööle ja meie väärtustele.

Henn Runnel

Tegevjuht

Henn on veebiarendusega seotud olnud juba üle kahe aastakümne. Lisaks Voo tegevjuhi rollile kordineerib ta tootearendust ning hoolitseb selle eest, et tiimi töö kulgeks kui õlitatult.

Tanel Jakobsoo

Arendaja

Tanel vastutab arendajatele ja edasimüüjatele mõeldud tööriistade arendamise eest. Tanelil on arendajate hulgas üks haruldane isikuomadus – inimlik empaatia.

Mikk Pristavka

Arendaja

Mikk on taas Voo meeskonnas kui kogenud front-end arendaja, kuid tema mitmekülgsus paistab silma, sest ta on alati valmis aitama ka teistes valdkondades.

Sirje Siilik

Tehnilise kasutajatoe spetsialist

Sirje aitab Voo kasutajaid nii tehnilistes kui ka tavapärastes kodulehe haldust puudutavates küsimustes. Lisaks on ta kaasatud ka väiksematesse arendusprojektidesse.

Tambet Arak

Arendaja

Tambet on koodi kirjutanud alates lapsepõlvest ning seega oli loogiline, et temast sai tarkvaraarendaja. Tambet tegeleb Voos serveripoolse arendusega.

Tõnu Runnel

Partner

Tõnu asutas oma esimese veebiagentuuri 1998. aastal veel keskkoolis õppides. Tõnu asutas Voo koos Priiduga selleks, et viia lihtne veebiehitamine massidesse. Täna hoiab näpu pulsil nõukogu liikmena.

Annes Aus

Kasutajatoe tiimi juht

Annes juhib Voo kasutajatoe tiimi ja seisab hea selle eest, et kasutajate küsimused leiaksid alati hea ja kiire lahenduse. Lisaks hoiab ta kätt pulsil mitmetel teistel projektidel.

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Ethel vastutab Voo turundusprojektide ja nende organiseerimise eest. Voo blogi lehele minnes leiate ka Etheli poolt kirjutatud põnevaid artikleid.

Piia Matsi

Kasutajatoe spetsialist

Piia on orienteeritud Voo kasutajate küsimuste ja murede lahendamisele. Veel aitab ta turunduslike projektide läbiviimisega.

Peeter Paal

Arendaja

Peeter abistab kliente igasuguste tehniliste küsimustega. Lisaks kasutajatoele panustab ta ka mõnda arendusprojekti.

Veiko Jääger

Tootedisainer

Veiko on Voo tootedisaini meister. Tema panus aitab tagada, et Voog pakub mitte ainult kaunist välimust, vaid ka suurepärast kasutajakogemust.

Tarmo Petrovits

Arendaja

Tarmo on kogenud frontend-arendaja, kes Voos keskendub kliendipoolsele arendusele, tuues ellu intuitiivseid ja tõhusaid veebilahendusi.

Liitu Vooga

Kui Voog sind kõnetab ja sa sooviksid selle arendamises osaleda, võta meiega julgelt ühendust.