Arendajatele.

Ehita Voole ainulaadse kujundusega veebilehti ja -poode. Tööta HTML-i laiendava Liquid keele, CSS-i ja Javascriptiga. Kasuta ja kodeeri just selle redaktoriga, mis sulle kõige enam sobib.

Online-koodimuutja


Kõik, mida näed front-end’is, on muudetav. Voos kasutatav Liquid keel laiendab HTML-i ning saad seda vabalt kombineerida CSS-i, Javascripti, veebišriftide, piltide ja teiste failidega.

Võimas API


Kõik, mida sa saad teha kasutades meie visuaalseid tööriistu, on kättesaadav ka üle API. See teeb võimalikuks ka mistahes veebirakenduse liidestamise, et panna su sait ja rakendus suhtlema.

Arendaja tööriistakomplekt


Voog võimaldab sul jääda just selle koodiredaktori juurde, mis sulle kõige paremini sobib. Meie tööriistakomplekt võimaldab sul kirjutatavat koodi mugavalt oma veebilehega sünkroonis hoida.

Andmebaasitööriist


Voo sisu jaguneb kolme kategooriasse – lehed, blogipostitused ja andmebaasiobjektid. Viimaste abil saad luua dünaamilist sisu - näiteks kataloogid ja portfooliod.

Spetsialistide kogukond


Paljud veebiagentuurid, disainerid ja arendajad ehitavad oma kliendisaidid just Voo peale. Kõik, mida sul on kliendisaidi ehitamiseks vaja teada, on HTML, CSS ja natuke JavaScripti. Sügavam programmeerimisoskus pole vajalik.

Tee oma kliendid õnnelikuks


Voog ei ole lihtsalt mugav tööriist veebilehtede loomiseks. See on ka üks lihtsamaid tööriistu kasutaja jaoks veebilehe sisu ehitamiseks ja haldamiseks. Ja me oleme siin, et sind aidata mistahes küsimustega, millega sa silmitsi seisad.