E-kirjade eelvaade

Kui oled loomas oma e-poodi, siis paratamatult tekib tahtmine teada, kas väljasaadetavad automaatsed kirjad vastavad sinu ootustele. Kliendid saavad tellimuse tegemisel enda e-postile kinnituskirja koos arvega ning saavad kinnituskirja ka makse laekumisel.

E-kirjade eelvaateid asuvad Pood > Seaded > E-kirjad.

E-kiri saadetakse välja kliendile sobivas keeles. E-kirjad vaates üleval paremal asuv keelemenüü võimaldab sul vahetada kuvatava kirja eelvaate keelt, mis annab sulle võimaluse eelnevalt näha, kuidas kliendile saadetav arve ja muud automaatsed kirjad näevad välja erinevates keeltes.

E-kirjad

Arve

See on kliendile saadetav PDF arve, kui ta valib makseviisiks PDF arve. Arve on e-kirja manuses.

Sellelt arvelt näeb klient enda andmeid, tellimuse numbrit, detaile ning ka tooteid pakkuva ettevõtte andmeid.

Arve teavitus

Arve teavitus on kliendile saadetav e-kiri, mille saab klient siis, kui ostab midagi e-poest ning valib makseviisiks PDF arve. See on e-kiri, mille manuses on eelnimetatud arve.

Sellelt teavituselt näeb klient infomeili, millele saab saata küsimusi, tellimuse detaile ning maksmisinfot ja valitud tarneviisi ning sellega seonduvaid andmeid.

Makse teavitus

Makse teavituse saab klient siis, kui ta on sooritanud läbi maksevärava eduka makse. Maksevärav saadab meie süsteemi teate makse staatusest ning tellimus märgitakse märgitakse automaatselt makstuks.


Lisaks manuses olevale ostukviitungile näeb klient ka tellimuse detaile, infomeili ning ka kliendi enda infot.

PDF arve makse teavitus

Selle teavituse saab klient siis, kui makse on PDF arve põhjal sooritatud ning e-poe omaniku poolt oma veebilehel Pood > Tellimused all makstuks märgitud.

Selle teavituse manuses on ostukviitung ning lisaks tellimuse detailidele näeb teavituselt ka kliendi infot.

Kohandatud arve teavitused

Arvetel olevat infot klient kahjuks ise muuta ei saa - selleks on vaja kontakteeruda meie kasutajatoega (support@voog.com) ning täpsustada soovitud muudatusi. Arve teavituste kohandamine on tasuline eriarendus ning hind varieerub sõltuvalt muudatuste keerukusest ja rohkusest.