Laohaldus sinu e-poes

Kui oled oma veebipoodi lisanud valiku tooteid, siis muutub nende üle arve pidamine paratamatult vajalikuks. Laohaldus võimaldab sul oma tooteid paremini hallata.

Tootele laoseisu määramine

Poe toodete vaade

Laoseisu saad lisada ainult olemasolevale tootele. Toodete lisamise kohta leiad juhendi siit. Kui sul on tooted lisatud, vali alumiselt menüüribalt Pood > Tooted ja vali toode, millele soovid laoseisu määrata. Vaikimisi on loodud toodetele määratud laoseisuks piiramata arv. Seades laoseisu 0 tähendab, et seda toodet laos ei ole ning kliendid seda tellida ei saa.


Poe seadete all saad järge pidada oma tellimustel ning broneeringutel. Kui laos olevate toodete arv on positiivne, väheneb toodete hulk laos tellimisel automaatselt. Tühja (määramata) toote hulga puhul laoseis ei vähene. 

Broneeritud tooted tähendavad, et klient on parasjagu tooteid ostukorvi lisanud ning see rakendus aitab vältida seda, et tooteid ostetakse rohkem kui reaalselt laos tooteid on. Kui klient on toodete eest tasunud, tuleb 'Tellimused' menüüst määrata toote olekuks 'Välja saadetud'. See tagab selle, et laohalduses broneeritud tooted on lõpuks müüdud ning laoseisu muudetakse vastavalt.

Laoseisu muutmine toote seadetes

Laohaldus variatsioonide nimekirjas

Kui sul on toodetel mitmeid erinevaid variatsioone, siis tuleb nendele igale ühele eraldi laoseis määrata. Klõpsates 'Variatsioonide muutmine' menüüs vastavale väärtusele saab neile laoseisu määrata.

Variatsioonide laoseisude muutmine toote seadetes