Kuidas luua sooduskoode?

Loe siit, kuidas luua oma e-poe sooduskampaaniate jaoks tarvilikke sooduskoode.

Milliseid sooduskoode ma saan oma e-poes luua?

Loo endale meelepärane sooduskood Pood > Soodustused menüüst ning jaga seda valitud klientidega või kuuluta välja kampaania sotsiaalmeedias.

Soodustuste vaade

Sooduskoode saab lisada:

  • tarneviisidele

  • tervele ostukorvile (v.a. tarneviisidele)

  • ostukorvile ja tarneviisidele ühiselt

  • kindlatele toodetele

Samuti on võimalik tarneviisile määrata ostukorvi miinimumväärtus tarne soodustuse rakendumiseks — kui ostukorvi netosumma on sellest väärtusest suurem või võrdne, siis rakendub tarne soodushind. Miinimumväärtuse määramiseks mine Seaded > Tarneviisid ning vali soovitud tarneviis. Selle kohta saad rohkem lugeda meie tarneviiside lisamise juhendist.

Sooduskoodi seaded ja muutmine

Koodile saab määrata protsendi või kindla rahalise väärtuse, kampaania ajavahemiku ja arvulise limiidi. Samuti saab koodide menüüst ülevaate kui palju sinu poolt seatud limiidist neid juba ära on kasutatud. Kui limiiti pole määratud, siis saab vastavat sooduskoodi kasutada piiramatu arvu kordi (või kuni kampaania lõpuni).

NB! Pane tähele, et sooduskood ei toeta täpitähti ega tühikuid.

Soodustuse loomise ja muutmise vorm

Kindlale tootele loodud sooduskood kehtib kõikidele tema variatsioonidele. Kui sul on toodetel mitmeid erinevaid variatsioone ning ei soovi kõigile neile soodustust rakendada, siis tuleks selleks luua uus toode.

Kui soovid näiteks soodustuse protsenti kampaania keskel muuta, suurendada nende arvulist hulka või sooduspakkumise aega pikendada, siis loodud koodi seadeid saab igal ajal muuta. Pane tähele, et sellisel juhul kehtib muudatus vaid uutele tellimustele.

 

Mis hetkel arvestatakse sooduskood kasutatuks?

Sooduskood loetakse kasutatuks, kui klient on tellimuse esitamisel valinud sobiva maksmismeetodi. See tähendab, et kasutatud koodide arv ei pruugi alati võrduda makstud tellimuste arvuga (näiteks katkestatud maksete korral).