Swedbanki maksevärav

Õpetus, kuidas lisada oma Voo e-poodi Swedbank-i maksevärav.
Swedbanki maksevärava abil saad võtta vastu makseid krediitkaardilt ning ka lisada teiste pankade makselinkid - Luminori, LHV, SEB, Medicinos, Šiaulių and Coop. Tutvu Swedbanki tingimuste ja hinnakirjaga.

Esita Maksete vastuvõtmise taotlus Swedbankile ning teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel, hiljemalt kolmandal tööpäeval.

Logi oma Swedbanki äri kasutaja alt sisse ning mine Pangalingi portaali. Kolmandas sakis asub Võtmepaari loomine. Tutvu panga poolt jäetud juhistega ning seejärel leia nupp Genereerin võtmepaari. Selle järel saad nooltega nupukestest tekkinud Avaliku ja Kaupmehe salajase võtme alla laadida. Võtmepaar ei ole pangale teada ja kindlasti hoia need alles.
Pangalingi portaal Swedbanki lehel
NB! Genereeritud Avalik võti tuleb edastada pangalink@swedbank.ee või oma kliendihaldurile.  Selle järel saab pank valmistada lepingu sõlmimiseks.

Sõlmi Swedbankiga leping, millega pane paika teenuse kuumaks ning transaktsiooni tasu. Selle järel saab lepingu sõlimise lõpuni viia ja sina saad oma Kaupmehe ID.

Logi enda Voo kontole ja vali Pood > Seaded, leia Makseviiside sakk ning klõpsa Lisa maksevahendaja nupul.
Poe seadete maksevahendaja lisamise vaade
Klõpsa Swedbank valiku juures olevale Lisa nupule ning sisesta vasakul olevatesse väljadesse Kaupmehe ID, järgmises väljas vali oma tegutsemise riik ning viimastesse väljadesse kopeeri varem genereeritud Avalik võti ja Kaupmehe salajane ehk PrivaatvõtiSeejärel vajuta 
Swedbank maksevärava lisamine
Kliki Salvesta ja jätka nupule ning vali makselingid, mida soovid oma e-poe klientidele pakkuda.