Kasutajatugi

Tagasi "E-pood"

Kuidas lisada toodetele variatsioone?

Toote variatsioonid on ühe toote alternatiivsed variandid, näiteks erinevad suurused ja värvid. Variatsioonide lisamine võimaldab sul oma tooteid efektiivsemalt hallata.


1. Variatsioonide lisamine

Variatsioone saad lisada ainult olemasolevale tootele. Toodete lisamise kohta leiad juhendi siit. Kui toode on lisatud, vali alumiselt menüüribalt ‘Sisu > Pood > Tooted’ ja vali toode, millele soovid variatsioone lisada.‘Lisa uus variatsiooni tüüp’ nupust saab määrata variatsiooni tüüpi ja väärtuseid. Variatsiooni tüübiks on näiteks ‘värv’ ning väärtusteks näiteks ‘valge’, ‘must’ või ‘punane’. Pärast iga väärtuse sisestamist tuleks nende kinnitamiseks enterit (ehk reavahetamise klahvi) vajutada. Ühele tootele on võimalik lisada ka mitu variatsiooni tüüpi. Ära unusta muudatusi salvestada.


2. Variatsioonide eemaldamine

Üleliigse variatsiooni kustutamiseks vajuta vastaval variandi tüübi lahtri hammasratta ikoonil. NB! Variatsiooni tüüpide lisamisel või kustutamisel luuakse tootele täiesti uus variatsioonide nimekiri ning eelnevalt salvestatud variatsioonid kustutatakse.

3. Variatsioonide haldamine

Variatsioonide haldamiseks mine ‘Sisu > Pood > Tooted’ ja vajuta tootele. ‘Variatsioonide muutmine’ sektsioonis saab seada erinevatele variatsioonidele eri hindasid, määrata laoseisu ja toote olekut. Näiteks kui musta värvi ja M suurusega toode on laost otsas, saab loodud variatsioonide hulgast valida väärtused M ja must, määrata lao seisuks ‘Pole laos’ ning tehtud muudatused salvestada.