Juhendid

Tagasi "Sisu haldamine"

Mailchimp pop-up registreeringu vormi lisamine saidile

Kui soovid kasutada Mailchimp pop-up registreeringu vormi, siis on sul vaja see esmalt genereerida ja siis lisada oma lehele. Parim koht selle lisamiseks oleneb sinu lehest.Genereeritud koodi esimene osa, mis asub esime <script> täägide vahel tuleb lisada enne </head> täägi. Selleks mine oma Voo veebilehe menüüs Seaded > Sait ja kleebi kood Päise koodi lahtrisse ja ära unusta Salvestada!

Näidis koodi esimesest osast, mis tuleb kleepida Päise koodi lahtrisse:

<script type="text/javascript" src="//downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js" data-dojo-config="usePlainJson: true, isDebug: false"></script>


Genereeritud koodi teine osa, mis asub teise <script> täägide vahel tuleb lisada kas Välise statistika koodi lahtrisse või Tekst sisualasse, kasutades tööriistaribal video või koodi nuppu. 

Näidis koodi teisest osast, mis tuleb kleepida Välise statistika koodi lahtrisse või Tekst sisualasse:

<script type="text/javascript">require(["mojo/signup-forms/Loader"], function(L) { L.start({"baseUrl":"mc.uu.00.list-manage.com","uuuu”:”00000000000000”,”uuu”:”00000000”}) })</script>

Kui soovid, et hüpikakna vorm oleks kuvatud vaid ühel lehel, siis lisa lehel sobivasse kohta Tekst sisuala. Kliki tööriistaribal video või koodi nupul, sisesta vormi koodi teine osa ja vajuta Sisesta nupule.Kui soovid, et hüpikakna vorm oleks kuvatud kõikidel lehtedel korraga, siis selleks mine oma Voo veebilehe menüüs Seaded > Sait ja kleebi koodi teine osa Välise statistika koodi lahtrisse. Ära unusta Salvestada ja oledki valmis!