Juhendid

Tagasi "Tellimus"

Kuidas ja miks saada Voo partnerarendajaks?

Arendades Voo keskkonnas kliendile veebilehte, saad lihtsa vaevaga lisada arendatavale saidile partnerkoodi. Kliendi esimese Voo tellimuse maksumusest teenid sina endale 50% ning igalt järgnevalt tellimuselt veel 20%


Mida Voo partnerarendajaks saamine mulle annab?

Arendades Voo keskkonnas kliendile veebilehte, saad lihtsa vaevaga lisada arendatavale saidile partnerkoodi. Meie talletame teenitud krediidi süsteemi ning maksame selle sinule välja niipea, kui sa seda vähegi soovid. Samuti peab väljamakse summa olema vähemalt 30 eurot.

Kuidas saada Voo partnerarendajaks?

Esmalt tuleb sul luua konto Voo kodulehel. Seda on vaja selleks, et meie saaksime sinu info süsteemis talletada. Seejärel kirjuta palve partnerarendaja koodi saamise kohta aadressile hello@voog.com — kusjuures on oluline, et oleksid selleks ajaks endale juba Voos veebilehe registreerinud.

Pärast sooviavalduse kättesaamist koostame meie sulle partnerkoodi, mille saad igale veebilehele külge panna, kus sa oma arendustööd teed.

Koodi lisamine

Pärast seda, kui oled koodi saanud, mine oma arendatava veebilehe muutmisvaatesse. Sealt vali Seaded — Sait vaade ning kopeeri kood Partnerkood aknasse.


Kui oled veebisaidi valmis ehitanud, tuleb sul kindlasti anda oma kliendile ka omanikuõigused lehel. Selleks mine Seaded — Kasutajad vaatesse, lisa oma tellija e-maili aadress ning anna sellele omanikuõigused


Toimetaja õigustega kasutajad veebilehel makseid sooritada ei saa, seega on sinule igal juhul kasulik, kui klient ka ise veebisaidil omanik on.
Ja nii lihtne see ongi! Süsteem jätab automaatselt meelde, kui keegi sinu klientidest on teinud makse ning mil iganes sa seda soovid, saada meile support@voog.com aadressile palve sinu partnerprogrammiga teenitud tulu välja maksta.