Juhendid

Tagasi "Tellimus"

Partnerlusprogramm

Liitu meie partnerlusprogrammiga, too Voole uusi kliente ning teeni sellega raha.

Mis on Voo partnerlusprogramm?

Voo partnerlusprogramm võimaldab sul Voo teenuseid levitades vahendustasu teenida. Programmiga liitudes anname sulle unikaalse lingi, mida saad lihtsasiti oma veebilehel, blogis või sotsiaalmeedia kontodel jagada. Selle lingi vahendusel tulnud uued kliendid on kõik sinu kontoga seotud ning sa teenid nende pealt vahendutasu.

Lisaks unikaalsele lingile anname sulle ka partnerkoodi. Juhul kui sa lood ise oma sõpradele, tuttavatele või klientidele Voo peale veebilehti, saad ka need lehed endaga siduda ning vahendustasu teenida.

Vahendustasu

Me jagame sinuga iga uue kliendi poolt tekitatud käivet. Iga uue kliendi esmamaksest anname sulle 50%, seejuures ei ole vahet, millise paketi või perioodi eest klient tasub. Lisaks sellele anname sulle 20% kõikidest järgnevatest maksetest. Seega, sa teenid Voo partnerlusprogrammiga täpselt nii kaua kuni sinu toodud kliendid meie teenuseid kasutavad.

NB! Vahendustasu maksame ainult Voo tellimuste pealt. Domeenidele ja veebipoe käibele vahendustasu ei laiene. Lisaks sellele teeme väljamakseid alates 30€. Väljamakseid teeme arve alusel juriidilisele isikule.


Kuidas liituda Voo partnerlusprogrammiga?

  1. Loo endale Voo konto
  2. Kirjuta oma soovist aadressile hello@voog.com . Kui kirjutad, siis ole hea, lisa ka oma voo konto aadress. Samas võid oma soovist ka vormi täitmisega teada anda, siin.

Voo partnerlusprogrammi materjalid:

  • Oma unikaalse lingi ja partneluskoodi leiad, kui logid Voo kontole sisse, klikkad all paremal nurgas olevale smailile ning valid “Soovita ja teeni” menüü.
  • Kui sa soovid oma veebilehel või mujal kasutada Voo logo, siis leiad erinevad logo variandid siit.

Kui sul on tekkis mõni küsimus või idee mida saame põhjalikumalt arutada, siis võta meiega kindlasti ühendust: hello@voog.com