Galeriide loomine

Loo ilusad ja erinevate stiilidega galeriid enda saidile kõigest paari hetkega.

Sul on võimalik enda saidile lisada erinevate stiilidega galeriid.

Voo galeriide valikuvõimalused

Teljestik

Klassikaline ruutude teljestik, kus saad kõik pildid kuvada ühtses mõõdus. Galerii seadetes on võimalik seadistada veergude arv, millest lähtuvalt muutub piltide mõõt. Lisa ka piltidele sobivas mahus vahe.

Galerii teljestikuvaade

Slaider

Kuva pilte slaideris, kui soovid lehele suuremaid pilte lisada, kuid samas ruumi kokku hoida. Seadistuse menüüs saad sobiva pildi kõrguse ning piltide automaatselt vahetumise intervalli määrata. 0 tähendab, et pildid ei vahetu automaatselt, vaid ainult noolekestele klikkides.

NB! Muutes galerii slaider-vaatesse, ei avane pildid enam täisekraanil.

Galerii slaider-vaade

Sein

Sobib ideaalselt, kui soovid enda lehele lisada suures koguses pilte. Seadista piltide kõrgust täpselt nii, kuidas sulle sobiv on, ja lisa vajadusel ka piltidele vahe.

Galerii seinavaade

Ruudud

See on ideaalne viis suurema galerii loomiseks. Näiteks juhul, kui on üles riputada paljusid pilte, kuid sa ei soovi, et sinu külastajad peaks nende läbikerimise peale kaua aega kulutama.

Galerii ruutude vaade

Piltide kuvamine täisekraanil

Kliki galeriis olevale pildile peale ning see avaneb täisekraanil.

Lehe üleval ääres asub hall pealkirja ala millele sisestatud tekst kuvatakse ümber pildi alla. Oleme üles paremasse äärde lisanud juurde ka pildi originaalsuuruses kuvamiseks luubi ikooni ning täielikult täies ekraanis kuvamise nupu (nii, et brauseri päist lehel ei kuvata).

Piltide vahel saab mugavalt liikuda, klikkides lehe külgedel olevatele nooleikoonidele või kasutades klaviatuurinuppe.

Galeriipiltide kuvamine täisekraanil

Kuidas lisada pildigalerii enda lehele?

Vajuta lehel sobivas kohas, kuhu soovid galerii paigutada, olevale plussmärgiga ikoonile ja lisa 'Galerii' sisuala.

Galerii sisuala loomine

Kuidas saan lisada pilte galeriisse?

Ava 'Failid' menüü ning vajuta 'Lae üles' ikoonile, leia arvutist sobivad pildid üles ning kinnita need. Kui pildid üles laetud, kliki ühele pildile ning lohista see eelnevalt lehele lisatud galerii sisualasse. Võid pilte galeriisse täpselt nii palju lohistada kui ise soovid — piirangut ei ole!

Kuidas saan muuta piltide järjekorda galeriis?

Piltide järjekorra muutmine on väga lihtne — lihtsalt kliki pildile peale ning lohista see paremale või vasakule.

Juhul kui su lehel on slaider, liigu kõigepealt pildile mida tahad ümber tõsta, siis klikka sellele ning lohista jällegi vastavalt selles suunas kus tarvis.

Kuidas saan eemaldada pilte galeriist?

Vajuta pildile mida soovid galeriist eemaldada ning lohista see lehe alla, paremasse nurka tekkinud prügikasti ikoonile.

NB! Kui eemaldad pildi galeriist, jääb see failide menüüsse alles. Kui soovid seda täielikult lehelt eemaldada, otsi pilt failide menüüst üles ning kliki selle eelvaate ikoonil olevale prügikasti ikoonile.