Muuda vormi välju

Oma täielikku kontrolli vormi üle ning pane see enda kasuks tööle.

Uute vormiväljade lisamine

Vormi väljade lisamine vajutades vormi sisualas väljade vahel plussnupule

Iga vorm koosneb mitmest erinevast väljast ning sul on võimalik neid juurde lisada täpselt nii palju, kui ise vajalikuks pead. Selleks, et lisada uus väli juba loodud vormile, vajuta ühele väljale vormis ning võid näha, et selle vasakusse äärde tekib '+' ikoon. Sellele vajutades oledki loonud uue vormivälja.

Vormiväljade järjekorra vahetamine

Vormiväljade järjekorra muutmine lohistades neid liigutamisikoonist

Välja liigutamiseks vormis haara selle ülemisest servast ning lohista sobivale kohale.

Vormivälja seadete kohandamine

Kõiki välju on võimalik täielikult muuta või ka osaliselt korrigeerida igal ajal. Selleks vajuta peale eksisteerivale vormiväljale ning automaatselt avaneb seeläbi selle seadete menüü. Seal on võimalik sul muuta välja nime, teksti formaati (e-mail, veebiaadress või lihtne tekst), välja laiust, muuta see kohustuslikuks või ka lisada sellele täiendav märkus.

Vormi seaded

Vormi seadete nupust saad muuta oma vormi nime ning nupul kuvatavat teksti ja seadistada, mis meiliaadressile vormi tulemused saadetakse koos e-maili pealkirjaga või millist teksti kuvatakse kasutajale, kui ta on vormis midagi valesti sisestanud.

Vormi seadetesse pääsemine vajutades vormi sisualas hammasrattaikoonil

Lisaks saab sealt märkida ka sõnumi, mida kuvatakse pärast vormi täitmist või määrata veebiaadress, kuhu pärast vormi edastamist kasutaja suunatakse.

Vormi seaded

Vormivälja kustutamine

Vormivälja kustutamiseks liigu hiirega välja peale, mida soovid kustutada, ning kliki prügikasti ikooni peal.