Kuidas lisada tootelehti ning kategooriaid?

Tootelehti ja kategooriaid on võimalik luua meie veebipoe jaoks loodud valmiskujundustesse. Tootelehtede ja kategooriate loomiseks ei pea sa tegema muud, kui lisama uue alamlehe soovitud kohta ning valima sellele õige malli.

1. Veebipoe struktuur

Selleks, et tootelehtede ja kategooriate loomisega algust teha, vali mõni meie veebipoe jaoks loodud valmiskujundustest. Pärast konto loomist tutvu esmalt valitud kujunduse struktuuriga ning mõtle milline võiks olla sinu poe struktuur. Struktuurivaatesse saad menüüst Sisu > Struktuur ja keeled.

2. Erinevad lehe mallid

Mall nimega 'Product' on ühe konkreetse toote leht, kuhu saad lisada ükskõik milliseid sisualasid ja ostunupu. 'Product list' on lehemall, mis kuvab kõik selle alla lisatud alamlehed klassikalise tootenimekirjana.

Erinevad lehe mallid veebisaidi struktuurivaates

Sisulehe Pood malliks on 'Product list'. See tähendab, et kui tooted on paigutatud kategooriatesse nagu käesolevas näites (Seljakott ja Peakatted), siis kuvatakse esilehel tootekategooriad. Kui kategooriaid tekitatud ei ole, siis kuvatakse esilehel tooted.

3. Kuidas muuta veebipoe struktuuri ja kustutada kategooriaid?

Struktuuri muutmiseks tõsta tooteleht struktuuris soovitud kohta. Kui soovid kustutada kategooriat, siis liiguta kategooria all olevad tootelehed otse poe sisulehe alla või mõnda teise kategooriasse ning seejärel kustuta kategooria alamleht.

Alamlehe lohistamine struktuurivaates sobivasse kohta
Muuseas, tootelehe kustutamiseks klikka samamoodi prügikasti ikooni peal.

4. Kuidas lisada tootelehte või uut kategooriat?

Toote lisamiseks mine sisulehele, mille malliks on 'Product list' (näiteks Pood). Seejärel klikka nupule '+Lisa toode' ning loo uus alamleht ning vali uue lehe malliks 'Product'. Kui soovid luua uut kategooriat, vali lehe malliks 'Product list'

'Product list' malliga lehel nupu 'Lisa toode' vajutamine