Juhendid

Tagasi "Konto loomine"

Haldajate lisamine

Uute haldajate kutsumine Voo saidile on imelihtne – vajad selleks ainult kutse saaja e-posti aadressi.


Uue haldaja kutsumine saidile

Kutse väljastamiseks uuele haldajale ava esmalt Voo alumisest halduspaneelist menüü Seaded ning vajuta kirje Kasutajad kõrval asuvale + märgi ikoonile.

Sind suunatakse edasi kutse saatmise lehele, kus saad järjest sisestada kõikide inimeste e-posti aadressid, keda soovid saidi haldajaks kutsuda.

Kutse eduka väljastamise puhul kuvatakse ekraanil kinnitusteadet.

Menüüst Kasutajad saad kontrollida, kas sinu kutse on juba vastu võetud. Kui kutse saaja pole veel Voo keskkonnas kasutajat ära registreeritud, näidatakse tema e-posti juures kirjet Ootel.

Kui arvad, et kutse pole kasutajani jõudnud, saad selle uuesti saata, kui vajutad nupule "Kutsu uuesti?".

Kutse vastu võtmine

Kutse saaja leiab kirjas lühikese selgituse ning info sinu saidi kohta. Lisaks on kutses link Alusta, mis suunab kasutaja edasi saidiga liituma.

Uued kasutajad peavad valima endale parooli ning seeläbi registreeritakse nad Voo kasutajateks. Kutse saajad, kes on sama e-posti aadressiga juba Voo kasutajaks registreeritud, saavad saidile sisse logimiseks kasutada oma olemasolevat parooli.

Kõik uued kasutajad lisatakse saidile esialgu rollis "haldaja", mis tähendab, et neil puudub ligipääs domeeni seadetele ning Voo tellimuse ja arvetega seotud vaadetele.

Kasutaja rolli vahetamine

Näed kõiki enda Voo lehele lisatud kasutajaid ja nende staatuseid, kui avad menüü Seaded > Kasutajad. Juhul, kui soovid, et haldaja staatuses olev kasutaja saaks administraatoriks, kliki lingil "Muuda administraatoriks?".

Juhul, kui aga soovid administraatori taandada haldajaks, vajuta kasutaja nime taga olevas menüüs lingile "Taanda haldajaks?".

Kasutajate eemaldamine saidilt

Selleks, et kasutaja saidilt kustutada ava menüü Seaded > Kasutajad ning vajuta konkreetse kasutaja kirje järel asuval prügikasti ikoonil.