Parooli vahetamine

Mida teha siis, kui soovid salasõna välja vahetada või kui see meelest ära läheb?

Salasõna muutmine

Logi sisse enda Voo saidile ning ava Voo alumises halduspaneelist Juhtpaneel.  Avanenud vaates kliki oma nime taga oleval ikoonil ning vali Minu profiil.

Kursor näitamas 'Minu profiili' nupule Juhtpaneeli vaates

Avaneval sätete lehel leiadki võimaluse saidi parooli muuta.

Kursor näitamas salasõna muutmise nupule peidetud lehe kasutajate vaates

Salasõna lähtestamine

Kui sisselogimine sinu Voo lehele peaks ebaõnnestuma, kontrolli igaks juhuks veelkord üle, et kas sisestasid salasõna õigesti. Jälgi, et parooli kopeerides ei ole kaasa tulnud tühikuid ega üleliigseid tähemärke. Juhul, kui see ei aita, vajuta lingile Unustasid?.

Kursor näitamas 'Unustasid?' nupule sisselogimise vaates

Sind suunatakse vormi kuhu saad sisestada enda Voos registreeritud e-maili aadressi. Vajutades nupule Aita mind! edastatakse sinu meiliaadressile parooli uuendamise link koos juhendiga.

Ununenud salasõna taastamise vaade

Kui ülaltoodud valikud ei tööta

Kui oled proovinud kõiki ülaltoodud valikuid, kuid ükski neist ei tööta ning veebilehele siiski sisse logida ei saa, siis kirjuta meile aadressil support@voog.com. Ära unusta lisada oma veebilehe nime ning e-posti aadressi, millega oled registreerinud (juhul kui kirjutad meile mõnelt teiselt e-posti aadressilt).

Pea meeles, et kõik saidid, mis oled ühe kindla e-posti aadressiga loodud, on ligipääsetavad sama parooliga, mis ka teised saidid.
Vajuta lihtsalt vasakul all olevat nuppu Juhtpaneel ning näed kõiki veebisaite, mis on seotud sinu e-posti aadressiga.