Jums nav jāslēdz savs veikals

Tā vietā palaidiet to tiešsaistē. Izdariet to jau šodien. Lai palīdzētu jūsu uzņēmumam pārdzīvot pandēmiju, mēs piedāvājam Voog tiešsaistes veikala abonementu uz 6 mēnešiem bez maksas. Mūsu piedāvājums ir spēkā līdz 2020. gada 30. aprīlim (ieskaitot).
Voog
Voog

6 mēnešus bez maksas

Saņemiet Voog abonementu savam jaunajam tiešsaistes veikalam bez maksas 6 mēnešus. Lai izmantotu 100% atlaidi, izveidojiet kontu. Pēc tam norēķinu daļā izvēlieties 6 mēnešu Plus abonēšanas plānu un ievadiet atlaides kodu SURVIVETHECRISIS. Lai iegūtu detalizētu informāciju par kupona izmantošanu, noklikšķiniet šeit.

Kam domāts Voog?

Voog tiešsaistes veikals ir lieliski piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas pārdod fiziskus produktus. Jūs varat ērti izveidot savu veikalu vairākās valodās. Pēc dažiem mēnešiem mēs pievienosim atbalstu vairākām nodokļu likmēm, lai jums būtu vieglāk pārdot preces starptautiskā mērogā.

Voog

Stella Soomlais

Lentsius Design

Lõvi Lõvi Lõvi

Kalamaja Printsess

Koli pood veebi

Viegli uzstādīt

Veikala uzstādīšana Voog ir vienkārša – vienkārši pievienojiet produktus, norēķinu un piegādes veidus, un esat gatavi doties tālāk. Lai jums būtu vēl vienkāršāk uzsākt tiešsaistes veikala darbību, apskatiet mūsu vebināra “Darba sākšana ar Voog” (angļu valodā) atkārtojumu.

Kampaņas noteikumi

1. Piedāvājums ir spēkā līdz 2020. gada 30. aprīlim (ieskaitot).
2. Atlaidi var izmantot jaunam kontam, kam iepriekš nav bijis aktīva Voog abonementa.
3. Kampaņa dod jums vienreizēju 100% atlaidi 6 mēnešu Voog Plus abonēšanas plānam. Atlaide neattiecas ne uz domēna vārda maksu, ne arī veikala tirdzniecības komisijas maksām.
4. Mēs paturam tiesības atcelt to kontu bezmaksas abonēšanu, kas pārkāpj kampaņas noteikumus.

Ja jums ir jautājumi, rakstiet mums uz support@voog.com.

Izmantojiet atlaides kodu SURVIVETHECRISIS, lai izmantotu bezmaksas Voog abonementu uz 6 mēnešiem.
Uzsākt