Voog sai uue omaniku. Teenus jätkab endisel kursil

Voog

Alates 1. juunist on Voo teenuse taga oleva Edicy OÜ-l uus omanik - TextMagic AS. Ettevõtte senised 16 osanikku müüsid oma osaluse 1,1 miljoni euro eest TextMagic AS-ile. Selles blogipostituses kirjutame täpsemalt Voo omandamisest ning sellega kaasnevaid eeliseid ja võimalusi.

Voog ja TextMagic ühendavad jõud globaalse edu saavutamiseks

Voog veebiehitustööriist on tuntud oma lihtsa kasutajakogemuse ja sõbraliku klienditoe poolest. Meie peamine eesmärk on alati tagada klientide rahulolu. Nüüd oleme leidnud ideaalse partneri, kellega koos suudame viia Voo uutesse kõrgustesse ja pakkuda veelgi paremat teenust.

See protsess ühendab kaks ettevõtet, kes jagavad kirge ja pühendumust pakkuda tarkvaratooteid. Ühendatud jõud aitab meil kiirendada tootearendust ja -innovatsiooni, ning aitab täita klientide ootusi. Müük annab juurde jõudu Voo platvormi täiustamisele ning toob kaasa uuenduslikud funktsioonid ja lisafunktsionaalsused, mis oluliselt parandavad kasutajate kogemust.

Üks suuremaid eeliseid TextMagicuga ühinemisel on võimalus laiendada oma tegevust üle maailma, pakkudes samal ajal endiselt kvaliteetset teenust. Seni on Voog edukalt tegutsenud Eesti turul, kuid nüüd soovime jõuda veelgi kaugemale ja vallutada osa USA turust. Õnneks on meil selleks ideaalne partner, TextMagic, kellel on juba märkimisväärne mõju USA turul ning ulatuslikud teadmised selles valdkonnas.

Müük võimaldab Vool kiiremini kasvada ja avab uksed teenuste pakkumiseks laiemale publikule. Oleme elevil selle võimaluse üle astuda koos TextMagicuga rahvusvahelise edu suunas.


Säilitame Voo ettevõttekultuuri

Voos mõistame, et meie pühendunud meeskond on võti meie edukusele ning hindame neid väga. Meil on rõõm teatada, et kõik kaheksa Voo meeskonnaliiget jätkavad koos meiega sellel põneval teekonnal, tagades klientidele jätkuvalt sujuva ja meeldiva kogemuse. Uues peatükis, kus me laieneme ja kasvame, otsime lisaks ka uusi meeskonnaliikmeid, kes soovivad liituda ja kujundada Voo tulevikku.  Ehk kliendina saad olla kindel, et teenus säilitab sama erakordse taseme nagu alati, kui mitte parema. 

Usume, et Voo omandamine TextMagicu poolt toob rõõmu nii ettevõtetele kui ka meie klientuurile. See partnerlus väljendab meie ühist pühendumust innovatsioonile, klientide rahulolule ja tipptasemele. Oleme kindlad, et koos TextMagicuga suudame veelgi suuremat edu saavutada.

Mis on TextMagic?

TextMagic AS on tehnoloogiaettevõte, mis kaupleb Tallinna Nasdaq First North turul. Grupp haldab A2P SMS-platvormi, mis pakub kasutajasõbralikku ja tõhusat tekstisõnumitel põhinevat kommunikatsioonilahendust. TextMagic AS arendab ka klienditoe tarkvara Touchpoint, mis lanseeritakse 2023. aasta lõpus.

2022. aastal oli TextMagic AS müügitulu 13,83 miljonit euro, millest rohkem kui 80% tuli USAst ja Ühendkuningriigist, ning EBITDA 6,24 miljonit eurot. TextMagic saavutas 2023. aastal 3. koha parimate investorsuhetega Balti First North aktsianimekirjas.

Küsimused

Kui sul tekib veel täiendavaid küsimusi, oleme siin, et neile rõõmuga vastata. Saada oma küsimused meile aadressile hello@voog.com ja võtame sinuga ühendust.
Loo oma e-pood tasuta
Alusta tasuta