Ehita endale ilusa kujundusega mitmekeelne veebileht kodumaises Voo keskkonnas.

Veebilehe loomine on imelihtne. Lihtsalt vali endale meelepärane kujundus ja oledki valmis alustama.
Alusta siit
Voog

Lihtne kasutada

Kasuta oma veebilehe ehitamiseks meie poolt loodud sisualasid tekstide, piltide, ostunuppude ja muu sisu jaoks ning paiguta need saidil nii, nagu ise soovid. Kõik on otse lehel muudetav ja näed täpselt, kuidas lõpptulemus välja näeb.

Voog
Voog

Mitmekeelne

Üle 30% keskmise veebilehe liiklusest tuleb otsingumootoritest. Seejuures otsitakse enamikel juhtudel emakeeles — et võimalikult paljudeni jõuda, tee ka oma sait mitmekeelseks. Voog on rahvusvaheliselt tuntud kui lihtsaim tööriist mitmekeelsete lehtede loomiseks.

E-pood

E-poe töölepanemine võtab aega loetud minutid ning sellega ei kaasne sulle mingisugust lisakulu. Voo peal saad hallata tellimusi, määrata erinevaid makseviise, tekitada tootevariatsioone. Võta raha vastu arvete alusel või lisa nii Eesti, Läti, Leedu kui ka Soome pangalinke koos PayPali, Visa või Mastercardi võimalusega.

Voog
Voog

Eesti suurim veebiplatvorm

Voog pakub esmaklassilist teenust juba aastast 2007 ning tänaseks päevaks on Voo peale ehitatud üle 450 000 veebilehe. Nende hulgas on suurettevõtteid nagu Farmi, Guardtime ja paljud teised. Samas on Voo peal ka paljud avaliku sektori veebilehed nagu KULKA, RMK ning mitmed teatrid nagu Tallinna Linnateater, Endla jne.

Lisaks pidevad uuendused, majutus ja turvalisus

Voog on kiirelt kasvav ja arenev platvorm, millele oma veebi ehitades võid alati kindel olla, et su veebileht on turvaline ja majutatud maailma tasemel serverites. Lisaks sellele tekib pidevalt juurde uusi võimalusi, mis saidi haldamise mugavamaks muudavad. Küsimuste korral võid alati ühendust võtta meie eestikeelse kasutajatoega.

LHV kliendile esimene tellimus -50%. Kasuta sooduskoodi, mille said LHV käest, või küsi seda meilt support@voog.com
Alusta siit