Veebisaidid, mis kõnetavad.

Me ehitame kõige mugavamat ja lihtsamini kasutatavat tööriista veebilehtede ja e-poodide loomiseks ja haldamiseks – et kõik saaks ise oma lehekülje luua.

Meie lugu

Meie lugu algab pea 20 aastat tagasi, kui meie asutajad juhtisid üht Eesti esimest digiagentuuri. Töö käigus tekkis soov ja vajadus luua ühtne platvorm veebilehtede halduseks selle asemel, et iga kliendi jaoks kõike nullist ehitada.

Kõige taga on meie asutajad, kes on olnud tegevad paljude teenuste (nagu Skype, Bolt ja Sixfold) loomise ja käivitamise juures. Lisaks neile on meeskonnas palju erineva taustaga spetsialiste.

Lisaks oleme me kogu aeg uskunud, et inimesed peaksid saama veebis sisu tarbida oma emakeeles. Seetõttu on ka Voo keskmes võimalus ehitada lihtsalt mitmekeelseid veebilehti. Olles tegutsenud turul üle 12 aasta on meie väärtused jäänud samaks. Meie eesmärk on endiselt olla kõige lihtsamini kasutatav tööriist, millega luua mitmekeelseid kodulehekülgi.

Väärtused

Kõik, kes Voos töötavad, austavad nii üksteist kui ka meie kliente. Me töötame igapäevaselt selle nimel, et olla tugev meeskond ja pakkuda oma inimestele head ja sõbralikku töökeskonda.

Tarkvarana on Voog nii lihtne kui võimalik. Nii disainilt kui sisult. Sama põhimõtet rakendame ka oma igapäevatöös, sisekommunikatsioonis ja ärisuhetes.

Vigade tegemine on normaalne. Nendest me õpime. Kui me milleski eksime, siis võtame seda kui õppimisvõimalust, et saada veel targemaks, osavamaks ja ilusamaks.

2007


Asutatud

500k


Klienti

Üle 60


Meeskonnaliiget

Meeskond

Meie meeskond koosneb erineva taustaga ekspertidest, kes on pühendunud oma tööle ja meie väärtustele.

Liitu Vooga

Kui Voog sind kõnetab ja sa sooviksid selle arendamises osaleda, võta meiega julgelt ühendust.