Ehita endale ilus, mitmekeelne veebileht või e-pood. Saidi ja e-poe haldamine on sama lihtne kui Wordi dokumendi kirjutamine.

Vali endale üks Eesti tippdisainerite poolt loodud kujundus ning pane oma veeb 15 minutiga püsti.
SEB kliendile -50% soodsam.
Alusta siit
Voog

Lihtne kasutada

Tee oma veebileht või e-pood täpselt selliseks nagu ise tahad, lohistades pildid, tekstid ja ostunupud otse saidile ning kohandades neid sealsamas. Ei mingit keerukat halduspaneeli — kõik on otse lehel muudetav.

Voog
Voog

Loo oma sait mitmes keeles

Valdav osa veebi otsingutest tehakse emakeeles — et võimalikult paljudeni jõuda, tee ka oma sait mitmekeelseks. Voog on rahvusvaheliselt tuntud kui lihtsaim tööriist mitmekeelsete lehtede loomiseks.

Müü üle maailma

E-poe töölepanemine võtab aega loetud minutid ning sellega ei kaasne sulle mingisugust lisakulu. Voo peal saad hallata tellimusi, tekitada tootevariatsioone. Lisaks võid raha vastu võtta arvete alusel, PayPaliga, üle pangalinkide või kasutades Visa ja Mastercardi.

Voog
Voog

Eesti suurim veebiplatvorm

Voo peale on ehitatud üle 400 000 veebilehe. Nende hulgas on suurettevõtteid nagu Farmi ja Guardtime. Samas on Voo peal ka avaliku sektori veebilehti nagu KULKA, RKAS ning mitmed teatrid: NO99, Linnateater, Endla jpt.

Lisaks veebimajutus, turvalisus ja pidevad uuendused

Mõtle Voost kui oma ettevõtte IT osakonnast. Sa ei pea muretsema, kus oma veebilehte majutada või kuidas järjekordsest küberründest jagu saada — me teeme selle töö sinu eest ära. Märkamatult. Sina saad keskenduda oma veebilehe sisule ning nautida pidevaid uuendusi, mis veebi haldamise veelgi lihtsamaks muudavad. Kui sul peakski mõni küsimus tekkima, siis on eestikeelne kasutajatugi vaid telefonikõne kaugusel.

Oled SEB klient? — Sulle on esimene aasta -50%. Küsi sooduskoodi aadressil support@voog.com
Alusta siit