Kuidas lisada e-poodi PayPali tugi?

Õpetus, kuidas lisada oma Voo e-poodi PayPal'i maksevärav.
PayPal võimaldab sul turvaliselt vastu võtta nii PayPali kui krediitkaardi makseid. Seejuures ei pea poe kliendil oma PayPali kontot olema.

PayPali maksevahendina lisamiseks tutvu esmalt kasutustingimuste ja hinnakirjaga ning loo endale PayPali keskkonda müüja konto.
PayPali maksevahendina seadistamise vaade
Seejärel logi enda Voo kontole, vali menüüst Pood > Seaded > Makseviisid ning lisa uue maksevahendajana PayPal. Sisesta enda PayPali konto e-mail ning aktiveeri linnukesega sobivad PayPali makseviisid. Ära unusta vajutada 'Salvesta ja jätka' nupule!

Selleks, et sünkroniseerida maksete info PayPali konto ja sinu e-poe vahel, täida PayPali iseteeninduses Return URL ja Notifications URL väljad.
1. Logi www.paypal.com lehele, ava paremalt ülalt profiil ning mine sektsiooni Account settings > Website payments.
2. Vali sektsioon Instant payment notifications ning vajuta 'Update' lingil. Järgmises vaates klikka 'Choose IPN Settings' lingil ning täida välja Notification URL väärtus. Valiku Message delivery väärtuseks vali 'Enabled'.
3. Sektsioonis Website preferences vajuta 'Update' linki. Järgnevas vaates vali 'Auto-return' ning määra selle väärtuseks 'ON'. Seejärel lisa Return URL väärtus.
4. Lisaks kontrolli oma PayPali ostunupu krüptoseadeid. Selleks klikka 'Update' 'Website preferences' juures ning vali 'Off' 'Block Non-encrypted Website Payment' kõrval.