Tellimuste haldamine

Tellimuste vaates on mitmeid funktsioone, mis aitavad sul tellimusi paremini hallata. Näiteks saad tellimusi erinevate tunnuste alusel filtreerida või tellimuste nimekirja alla laadida.

Filtreerimine ja eksport

Tellimuste vaates näed paremal ülanurgas nuppe Filtreeri… ja Ekspordi….

Filtreerimine võimaldab sul kuvada valitud tellimusi soovitud parameetrite alusel. Tellimusi saad filtreerida kuupäeva või summa alusel, lisaks makse ja tarne oleku alusel ning saad sorteerida ka arhiveerimata ja arhiveeritud tellimusi. Arhiveerimisest räägime allpool lähemalt…

Tellimuste filtreerimine vajutades tellimuste vaates nupule 'Filtreeri'
Võid kasutada korraga ka mitut filtrit – näitaks sorteerida välja kõik makstud ja välja saatmata tellimused, mis jäävad kindlasse ajavahemikku ja on summas vähemalt 20 eurot.


Vajutades Ekspordi… nupule, saad tellimused CSV või XLS formaadis alla laadida. Lisaks saad valida CSV koos ridadega, mis tähendab, et iga toode on eraldi real. Kui soovid, saad eksportida ka ainult valitud tellimusi, filtreerides sobivad tellimused enne välja.

Arhiveeri vanad tellimused

Kui oled poodi juba mõnda aega pidanud ja tellimusi üha koguneb, saad vanemad tellimused ära arhiveerida, nii et neid tellimuste vaates enam vaikimisi ei kuvata. NB! Tellimusi kustutada ei saa. See on sinu enda huvides – võib juhtuda, et sul on vaja üles otsida mõne väga vana tellimuse andmed. Seetõttu saadki nad liigutada arhiivi, kust võid kõik oma tellimused ka tulevikus alati üles leida.

Tellimuse arhiveerimiseks kliki rea lõpus olevale kolmele punktile ja vali Arhiveeri.

Tellimuse arhiveerimine vajutades tellimuse real kolme täpi ikoonile ning valides 'Arhiveeri'

Arhiveeritud tellimusi näed, kui klikid lingile Näita arhiveeritud tellimusi. Arhiivis olevaid tellimusi saad alati ka arhiivist välja tuua – selleks kliki taaskord kolmele punktile, kust leiad valiku Tee aktiivseks. Nagu ülalpool mainitud, saad arhiveeritud tellimusi näha ka filtreerimise teel.