Teksti haldamine

Halda enda saidil olevat teksti meie võimalusterohke tekstitööriistaga.

Kui lisad tekste enda Voo saidile, siis on ka üsna tõenäoline, et tahad neid stiliseerida. Lisaks Voo disainitööriistale, millega saab kogu oma veebilehe kujundust hallata ja fonte valida, on võimalik tekstitööriistaga teksti välimust veel eraldi muuta.


Voo tekstitööriist

Tekstitööriista tekstivormistus seaded

Meie tööriist pakub sulle kõiki tavapäraseid stiliseerimise võimalusi — tee enda font rasvaseks, lükka kaldu või jooni alla ühe nupuvajutusega.


Loomulikult on sul võimalik ka teksti formaat muuta ümber tiitli, pealkirja, alapealkirja, tavateksti või kindla laiusega (nagu näiteks tsitaadilõik) tekstiformaadiks. Lisaks saad fondi suurust ka manuaalselt muuta, liigutades selle ümber asetsevaid nooli või lihtsalt trükkides soovitud fondi suuruse seal juba asetseva numbri asemele.

Teksti värvimine ja esile tõstmine

Teksti värvimine tekstitööriistas vastavale nupule vajutades

Kui soovid teksti kas värvida või esile tõsta, vajuta lihtsalt tööriistaribal selle nupule ning sinu ette avaneb värvipalett millest leiad enda eelistatud värvi. Kusjuures, sul on alati võimalik ka värvi kood 'Personaalne' väljale trükkida.

Kuidas saan teksti või e-maili aadressi linkida?

Linke saab luua allajoonitud Abc nupu abil. Linkide lisamise kohta täpsemalt siit.

Teksti joondus

Teksti on võimalik joondada vasakule, keskele ning paremale. Juhul, kui oled joonduse aktiveerinud ning soovid seda eemaldada, vajuta lihtsalt uuesti joonduse nupule.

Teksti joondamine tekstitööriista seadete abil

Listide loomine

Liste on võimalik luua nii numeratsioonis kui ka punktidena. Listi loomiseks võid teha aktiivseks juba sisestatud teksti, valida eelistatud listi stiili ning vajadusel seda kohandada kui ka lihtsalt aktiveerida listi stiili ning alustada teksti lisamisega. Muuseas saad linkida ka tekstifaile - selle kohta loe aga täpsemalt siit.


Kui oled valmis saanud, siis saad listi stiili lõpetada kahekordse reavahega.

Tabelitööriist

Täpse ülevaate tabeli funktsioonide kohta leiad siit.

Kaardi lisamine

Google'i kaart on võimalik lisada teksti kõrvale kui aktiveerid tööriista, otsid eelistatud aadressi ning vajutad 'Sisesta' nupule.

Kaardi lisamise funktsionaalsus tekstitööriistas

Kusjuures, saad kaarti seadistada ka satelliit-vaatele. Selleks tuleb sul enne kaarti sisestamist selle üleval, paremas küjes valida vastav stiil.

Video ja HTML tööriistad

Video ja HTML lähtekoodi lisamine

Selleks, et lisada lehele Youtube'i või Vimeo video, või ka mõni vidin, kleebi avanevale väljale selle link ning vajuta 'Sisesta' nuppu.