Video ja Google kaardi lisamine

Videote ja Google kaartide kleepimine sinu saidile on tänu selleks spetsiaalselt loodud sisualadele ülimalt lihtne.

Kuidas lisada videosid enda Voo lehele?

Vajuta plussmärgiga ikoonile ja vali 'Video' sisuala. Seejärel vajuta tekstile 'Lisa video' ning sisesta video link avanenud väljale.

Videolingi lisamine video sisualasse

Kui oled sisestanud korrektse lingi, avaneb eelvaade mille saad kinnitada 'Sisesta' nupuga.


Alternatiivina võid ka läbi tekstitööriista enda sisualasse video lisada. Selleks vajuta kaamera ikoonile ning sisesta avanevale väljale video aadress.


NB! Soovitame videod lisada just läbi eelnevalt kirjeldatud viiside lisada ning kindlasti mitte neid eraldi 'Failid' menüüsse üles laadides ning sealtkaudu lehele lisades.


Meie üleslaadimise limiit ühe faili kohta on kuni 50mb ning samuti videovoo edastamine selleks pühendatud saidilt garanteerib, et selle kiirus ja kvaliteet on nii hea kui võimalik.

Kuidas lisada Google kaart enda lehele?

Vali plussmärgile vajutades 'Kaart' sisuala. Seejärel vajuta lisatud sisualal 'Lisa kaart' ning kirjuta avanevas kaardivaates otsingusse soovitud aadress.

Kui oled selle leidnud, vajuta 'Sisesta' nupule ning kaart lisandub lehele.

Google'i kaardi lisamine oma lehele luues 'Kaart' tüüpi sisuala
Alternatiivina saad seda teha ka läbi tekstitööriista, läbi kaardi nupu. Selleks aktiveeri sobiv ala teksti sisualas ning läbi kaardi lisamise tööriista sisesta taas sobiv aadress ning kinnita see 'Sisesta' nupuga. Niiviisi toimides saad oma kaardi suurust kaardile klikates ka muuta.
Kaardi lisamine tekstitööriista kaudu vajutades asukohanupul