Kuidas lisada EveryPay tugi?

Õpetus, kuidas lisada oma Voo e-poodi EveryPay maksevärav.
EveryPay makselahendus pakub Visa/Mastercard kaardimakseid e-poele ning võimalust lisada e-poodi Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Citadele pangalingid, mis toimivad maksealgatuse põhimõttel.

Teenusega liitumiseks võta esmalt ühendust Swedbanki, SEB või LHV pangaga ja sõlmi leping.

Testkonto aktiveerimine

Kui oled pangaga lepingu juba sõlminud, siis said EveryPay'lt ka automaatse e-kirja testkonto aktiveerimiseks. Kui veel lepingut ei ole, saad testkonto tellida ka otse EveryPay'lt, kirjutades support@every-pay.com.

Teenuse aktiveerimiseks logi esmalt sisse EveryPay testkeskkonda ja ava menüüst Seaded > Üldised seaded. Sealt leiad võtmed API kasutajanimi, API salasõna ja Töötlemiskontod, mille saad hiljem Voo keskkonda kopeerida.

Seejärel logi sisse oma Voo kontole ja ava menüüst Pood > Seaded ning liigu Makseviiside vahelehele. Klõpsa Lisa maksevahendaja nupule ja vali EveryPay. Kui oled jõudnud maksevahendaja vaatesse, siis teskonto aktiveerimiseks lülita paremal ülanurgas olev lüliti Test olekusse.
Allpool vasakus veerus näed väljasid API kasutajanimi, API salasõna ja Töötlemiskonto. Neisse väljadesse saadki kopeerida EveryPay keskkonnast saadud vastavad võtmed. Vali makseviisid,  mida soovid aktiveerida, ja kopeeri allpool olev Teavituste (notifications) URL.

Mine tagasi EveryPay keskkonda, ava menüüst Seaded > E-poe seaded ja kleebi see URL Maksed sektsioonis asuvale Makse teavituse vastuvõtmise URL väljale. Seejärel vajuta Salvesta nupule ja liigu tagasi Voo keskkonda. Viimase sammuna vajuta nupule Salvesta ja jätka.

Maksekanali testimine

Enne, kui saad live-konto aktiveerida, on sul vaja testkeskkonnas teha vähemalt üks testmakse. Selleks saad väljalogituna või eelvaates teha oma e-poes ostu, kasutades üht EveryPay makseviisidest.

Testkontoga tehtud ostu puhul vormistatakse tellimus, aga makset ei toimu. Et see ei mõjutaks laoseise ja e-poe vahendustasu arvestust, soovitame tehtud tellimuse seejärel tühistada.

Live-konto aktiveerimine

Kui testmakse edukalt tehtud, logi sisse EveryPay live-keskkonda ja otsi Seaded > Üldised seaded vaatest taas üles võtmed API kasutajanimi, API salasõna ja Töötlemiskontod.

Mine Voo keskkonnas uuesti EveryPay seadete vaatesse ja liiguta paremal ülanurgas olev lüliti Avalik olekusse. Kopeeri live-keskkonnast saadud võtmed vastavatele väljadele ning tee läbi ka ülejäänud seadistus samamoodi nagu testkontoga – vali makseviisid ning kopeeri Makse teavituse vastuvõtmise URL ja kleebi see EveryPay keskkonda. Viimase sammuna vajuta Salvesta ja jätka nupule ning EveryPay maksevärav ongi üles seatud.