Juhendid

Tagasi "Konto loomine"

Saidi registreerimine

Vooga liitumine on imelihtne ning käib kiiresti!

Kõige kiiremini on võimalik end Voos kasutajaks registreerida kui vajutad Voo avalehel nuppu Loo veebileht tasuta.


Seepeale suunatakse sind edasi meie disainivalikusse, kus saad endale valida meelepärase malli.


Kui oled kujunduse ära valinud, suunatakse sind edasi registreerimisvormi, kus tuleb sisestada järgnev informatsioon:
  1.  E-maili aadress - Palun jälgi, et sisestad kindlasti korrektse meiliaadressi kuna selle kaudu saadab meie süsteem sulle tähtsad teavitused (muuhulgas igakuune ülevaade saidi statistikast, uuendused ja teenuste aegumise teated). Juhul, kui sul oleks tarvis antud aadress hiljem ära vahetada, saad seda teha, kui kutsud enda uue meiliaadressiga kontakti saiti haldama.
  2. Parool - sisesta kindel parool mis hoiab sinu Voo konto turvalisena. Soovitame kasutada parooli, mis on vähemalt kaheksa tähemärki pikk ning sisaldab nii väike- kui suurtähti ja numbreid.
  3. Tehniline aadress - see on sinu saidi esialgne veebiaadress mis jääb lehele meie süsteemis alatiseks külge. Sul on võimalik sellele hiljem juurde lisada nii alternatiivseid, tasuta ".voog.com" lõpulisi kui ka täiesti personaalseid (nt. minufirma.ee) domeeninimesid.
Kui oled registreerimisega lõpule jõudnud, käivitub sinu uuel lehel automaatselt tasuta 30 päevane Voo prooviaeg. Saad seda aega kasutada, et enne paketi valimist Voo tööriistu tundma õppida ja veebileht omas tempos üles seada.