Saidi registreerimine

Vooga liitumine on imelihtne ning käib kiiresti!

Kõige kiiremini on võimalik end Voos kasutajaks registreerida kui vajutad Voo avalehel nuppu Loo veebileht tasuta.

Veebilehe kujunduse valimise aken

Seepeale suunatakse sind edasi meie disainivalikusse, kus saad endale valida meelepärase malli.

Registreerimisvorm oma saidi loomiseks

Veebilehe pealkiri - see on sinu saidi pealkiri, millest luuakse saidile ka esialgne veebiaadress. Sul on võimalik sellele hiljem juurde lisada nii alternatiivseid, tasuta ".voog.com" lõpuga kui ka täiesti personaalseid (nt. minufirma.ee) domeeninimesid.

Parool - sisesta kindel parool mis hoiab sinu Voo konto turvalisena. Soovitame kasutada parooli, mis on vähemalt kaheksa tähemärki pikk ning sisaldab nii väike- kui suurtähti ja numbreid.

  1. E-posti aadress - Palun jälgi, et sisestad kindlasti korrektse meiliaadressi kuna selle kaudu saadab meie süsteem sulle tähtsad teavitused (muuhulgas igakuune ülevaade saidi statistikast, uuendused ja teenuste aegumise teated). Juhul, kui sul oleks tarvis antud aadress hiljem ära vahetada, saad seda teha, kui kutsud enda uue meiliaadressiga kontakti saiti haldama.

  2. Kui oled kujunduse ära valinud, suunatakse sind edasi registreerimisvormi, kus tuleb sisestada vastav informatsioon.

  3. Kui oled registreerimisega lõpule jõudnud, käivitub sinu uuel lehel automaatselt tasuta 30 päevane Voo prooviaeg. Saad seda aega kasutada, et enne paketi valimist Voo tööriistu tundma õppida ja veebileht omas tempos üles seada.