Ehita ilus, mitmekeelne veebipood. Halda mugavalt tooteid ja tellimusi, sea üles erinevad maksevahendid ja tarneviisid ning oledki valmis.

Vali endale ilus kujundus ja pane oma veebipood püsti 15 minutiga.
Alusta siit
Voog

Lihtne alustada

Paari minutiga saad asuda oma tooteid müüma või annetusi vastu võtma — sõltuvalt sellest, mis on sinu veebiäri eesmärk. Samas on sul alati võimalus oma poodi edasi arendada ning alustada sadade toodete müümisega.

Voog
Voog

Makseviisid

Oma uues veebipoes saad valida maksete vastuvõtmise meetodid, mis sulle kõige paremini sobivad — PayPal, krediitkaart ja internetipangad. Lisaboonusena on su klientidel võimalik ka arvega maksta.

Müü üle maailma

Seadista endale sobivad tarneviisid (näiteks kiir- või tavapost) ning hinnasta need vastavalt piirkonnale. Või kui soovid, müü ainult koduturul. Samas võid müüa ka ilma kohaletoimetamiseta digitaalseid kaupu. Kõik on võimalik.

Voog

Stella Soomlais

Lentsius Design

Lõvi Lõvi Lõvi

Kalamaja Printsess

Voog

Tellimuste haldamine

Veebipood saadab sulle automaatselt iga tellimuse kohta teavituse ning kliendile arve / kviitungi. Oma tellimusi saad hallata nii maksete kui ka tellimuste staatuse alusel.

Sooduskoodid

Soodustustel võivad olla täpselt sellised tingimused, nagu sulle kõige paremini sobivad. Need võivad kehtida üksikutele toodetele, kogu ostukorvile või ka ainult tarnimisele. Hinnast võid alla anda kas kindla summa või siis teatud protsendi. Loe võimaluste kohta täpsemalt siit.

Voog

Lisaks kogu Voo võimekus

Veebipood on osa sinu Voo kodulehest, mitte iseseisev toode. See tähendab, et saad veebipoe ehitamisel rakendada kõiki Voo võimalusi, mille hulka kuulub ka täielik personaliseerimine disainerite ja arendajate poolt.

Proovi 30 päeva tasuta. Pärast alates €8 kuus.
Alusta siit