Võta tasuta domeen

Voog

Alustame algusest - mis on domeeninimi ja kuidas domeenid töötavad? Domeeninimi on sinu veebisaidi aadress, mida brauseri URL-i ribale sisestades viib sinu veebisaidile. Lihtsamini selgitades - sinu veebileht on sinu kodu ja domeen on aadress.

Miks sul seda vaja läheb?

Domeen on veebipoe ja veebilehe alus, selle abil leiavad inimesed sind üles. See tõttu on oluline, et see oleks selge, lihtne ja kergesti meeldejääv.

SEO seisukohalt aitab unikaalne domeen klientidel teid otsingumootorist kiiremini leida

Valides domeeninime pea ka meeles, et kõik lõpud ei pruugi olla saadaval. Tihti otsustavad veebipoed või -lehed kasutada .com lõppu, sest see on kõige tuntum ja muudab ettevõtte leidmise palju lihtsamaks. Aga järjest rohkem on hakanud populaarsemaks muutuma ka riigidomeenid.

Nüüd kus sul on lühiülevaade olemas, räägime, kuidas sina saada endale domeeni tasuta. Loe edasi, et teada saada, mida sa selleks täpselt tegema pead.

Leia endale sobiv domeen

Vali endale domeen

Voog pakub palju erinevaid domeenivõimalusi. Sealhulgas nii üldised kui ka riigi topdomeenid. Leia endale sobiv uus domeeninimi, mis sobib just sulle. Tasuta domeen kehtib järgnevate domeenilõppudega:  .be, .ch, .cn, .co.uk, .com, .de, .dk, .ee, .es, .eu, .fr, .in, .info, .it, .li, .lv, .me, .net, .nl,
.org, .org.uk, .pl ja .se.

Domeenide seaded Voog platvormil
Seda, kas domeen on saadaval või mitte, saad kontrollida minnes oma Voogi veebilehel Seaded > Domeenid, edasi vali Lisa uus > Osta uus. Ette hüppab lahter kuhu soovitud nime sisestades näitab ära, millised domeeninimed saadaval on.


NB! Haara kohe mitu domeeni – oma äri luues on äärmiselt kasulik registreerida oma unikaalne domeen kohe mitme ülemdomeeniga. Siis ei saa keegi teine sama nimega veebilehte luua ja su klientidel on lihtsam sind leida.

Saa domeen tasuta

Valides Voo paketidest Plus või Premium aastase paketi saad aasta tasuta domeeni.

Antud pakkumine kehtib Plus ja Premium aastase paketi puhul ehk kasulik oleks uurida meie erinevate pakettide võimalusi. Kui soovid abi paketi valimisel siis loe juhendit või küsi julgesti otse meilt.

Ehita enda veebileht

Nüüd kui oled enda domeeninime valinud ning selle endale saanud, on aeg teha veebileht või -pood, millega domeen kohe kasutusele võtta.

Enda saidi ehitamine on Voo platvormil väga lihtsaks tehtud. Juhul kui tunned, et ei ole ise piisavalt loominguline, et leht ehitada, siis oleme loonud mallid. Mallivalikust saad valida meeldiva tüübi ja muuta seda just niimodi nagu sina soovid.

Kodulehte tehes oleme igal sammul sinule toeks, kirjuta alati kui tekib probleem. Oleme kirjutanud ka mitmeid juhendeid erinevatel teemadel, et enda klientide teekonda lihtsustada.

Veebilehe ja e-poe standardmallid.

Täpsemat infot domeenide kohta leiad siit ning kui tekib veel küsimusi, siis võite kindlasti ka otse abi küsida – aitame alati!