Lapsevanemaks olemise teekonnal mugav ja abivalmis kaaslane: Älly e-pood

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Oled kunagi otsinud ideaalset kotti, mis muudaks sinu ja sinu pisikese igapäevaelu nii kodus kui ka liikvel olles imelihtsaks? Meil on teile suurepärane lahendus.

Tutvustame teile Älly Scandic brändi – Eestis loodud ettevõte, mis pakub lapsevanematele nutikate lahendustega kotte, millega muuta beebitarvete hoiustamine nii kodus kui ka liikvel olles mugavaks. Võtsime ühendust Älly asutaja Silja Lipuga, et sukelduda maailma, kus mugavus ja stiil ühinevad ideaalselt. Loe lähemalt Älly teekonnast.

Älly bränd: lapsevanemale, kes tahab olla aktiivne, stiilne ja enesekindel

Aastaid on mul olnud soov luua midagi väga väärtuslikku, midagi uut ja erilist. Emaks saamine mõjus mulle külma dušina, tunnen seda aeg-ajalt siiani. Kõik ei suju alati nii, nagu loodan. Vaba, seiklusjanulise ja isikupärase naise muutumine ja kasvamine emaks on raske katsumus. Lastevanematel tuleb ikka ette keerulisi olukordi, mida ei saa vältida, ent osa probleeme ja stressi saab ennetada.

Kahe lapse emana tean omast käest, kui raske on leida beebikotti, mis oleks nii stiilne kui ka praktiline. Aktiivse perekonnana, kes armastab reisida, olime pidevalt hea beebikoti otsingutel, mis suudaks meiega sammu pidada. Aga oli raske leida kotti, mis oleks mugav, mahutaks kõik vajaliku ning oleks samas stiilne ja kvaliteetne. See oli minu jaoks suur pettumus ning teadsin, et ei saa olla ainus, kes nii tunneb. Seetõttu otsustasin võtta ohjad enda kätte ja luua lahendus, mida turul polnud - nii sündiski Älly Scandic. Idee oli olemas juba esimese lapse sünnil umbes 8 aastat tagasi, kuid teoks tegin selle peale teise lapse sündi umbes 2 aastat tagasi kui avastasin, et seis on sama nutune kui varem.

Älly asutaja Silja Lipp
Älly kotid on loodud just nendele vanematele, kes soovivad stressivabalt nautida kõiki seiklusi ja tegevusi, mida elu pisikese kaaslasega pakub. Oleme ühendanud mõlemad maailmad - meie kotid on mitte ainult kaunid ja stiilsed, vaid pakuvad ka nutikaid lahendusi, mis on eriti olulised emadele ja isadele. Need lahendused muudavad beebi ja väikese lapsega toimetamise lihtsamaks.

Kõik imevahvad seiklused ja kogemused on andnud mulle põhjaliku ülevaate selle kohta, milline peab olema üks hea beebitarvete kott. Ja nüüd võin julgelt öelda, et Älly bränd ja tooted on just see väärtus, mida tahan lastevanematele pakkuda. Kottide disainimisel olen arvestanud just Eesti lapsevanemate arvamustega, et tagada täpselt sellised omadused ja funktsionaalsus, mida vajatakse.

Älly mähkmekottide valik.

Alusta seiklust Älly silmapaistvate kottidega!

Älly kottide maailmas valitsevad 3 põhiväärtust – funktsionaalsus, disain ja kvaliteet. Tahame, et meie tooted aitaksid püsida sel imelisel ja kiirel teekonnal aktiivse, stiilse, enesekindla ja rahulikuna. Iga ema-isa on superkangelane ja väärib selleks ainult parimaid abivahendeid!

Kõik detailid – taskute asetus ja suurus, materjalid ja lukud, värvitoonid ja lisad – on väga pikalt ja põhjalikult läbi mõeldud ja katsetatud. Kottide disain on täiustatud arvukate testide ja kasutajate tagasiside põhjal, muutes Älly kotid veelgi kasutajasõbralikumaks. Kotid on täis hoolt ja armastust.

Älly arvame, et kõik lastetarbed ei pea olema lapsepärase välimusega. Seetõttu oleme teadlikult loonud ebatraditsioonilised beebikotid skandinaavialiku disainiga. Soovime pakkuda vanematele võimalust ennast väljendada ja julgust kanda kotti igas olukorras ja igal ajal. Älly kott ei teeni mitte ainult su beebit, vaid on sulle hea kaaslane ka siis, kui su laps on juba suurem.

Älly koti sisu - Mine julgelt edasi, võta meie kotid endaga kaasa ja loo koos unustamatuid mälestusi!
Lisaks disainile ja funktsionaalsusele on meie jaoks väga oluline ka kvaliteet. Valides kauakestva toote nagu Älly, saad anda enda panuse keskkonnahoidu ja vähendada ökoloogilist jalajälgeOma toodete jaoks valisime hoolikaid materjale, et need oleksid vastupidavad, kerged, lihtsasti hooldatavad. Lisaks väärtustame ka teisi loomi ja arvame et las looma nahk jääb loomale, seepärast on meie teadlik valik vegannahk ja -vilt.

Älly e-pood: Sinu mugav ja abivalmis partner lastevanemaks olemise teekonnal 

Samalajal kui Älly brändi lõime tegime kohe ka toodete müümiseks e-poe. Alustasin e-poodi Voo platvormil 2 aastat tagasi ning kasutan seda siiani. Meie e-pood on tänaseks kujunenud meie peamiseks müügikanaliks. Tegelikult tuleb lausa 90% meie müügist just selle kaudu. Ehk siis meie e-pood on meie brändi ja toodete virtuaalne esindus.

Aga meie e-pood ei ole ainult koht, kus tooteid müüa vaid tahame olla lastevanematele tõeline abiline, pakkudes lisaks kvaliteetsetele toodetele ka kasulikke nõuandeid ja nippe. Nii saavad meie kliendid meie e-poest mitte ainult suurepäraseid tooteid, vaid ka väärtuslikke teadmisi ja kogemusi.

E-poe panin püsti ise ning ilma varasema kogemuseta oli see täiesti tehtav ja üldse mitte keeruline. Kuna kasutasin disainis mõnda erilahendust, siis selleks oli abiks üks spetsialist, kes aitas keerulisemaid lahendusi seadistada. Saime väga head tuge ja nõu Voo klienditeeninduselt läbi chati ning kasutame seda üsna tihti ka nüüd. Alati on vastused kiired ja asjalikud. See on väga suur pluss, eriti kui endal ei ole IT-tausta.


Võta Älly kott kaasa igale jalutuskäigule! 

Kas olete rahul Vooga?
Vooga alustasime enda teekonda ja siiani oleme rahul. Vahepeal on tulnud ka uusi lahendusi, mida ootasime. Näiteks pakisiltide printimise funktsioon on väga palju lihtsustanud igapäevast tööd.

Tulevikus lisaks tahaks näha, et e-poes vormistatud pakisildid jõuaksid ka valitud teenuspakkuja e-teenindusse, et saaks hoida kõikidel pakkidel silma peal. Hetkel saab neid jälgida pakikoodiga ühekaupa. Võiks olla ka võimalus sisu kustutamisel selle taastamiseks näiteks „back“ nupuga. Tihtipeale e-poodi kohandades kustub miskit kas kogemata ära või soovid lihtsalt taastada. Hetkel peab uuesti sisestama.

Püsiva esmamulje jätmine: näpunäited köitva e-poe loomiseks

Älly Scandic e-poe avaleht

Iga ettevõtte jaoks, kes soovib positiivset esmamuljet, on e-pood hindamatu abivahend. Meie püüame hoida oma e-poe lihtsa ning selgena. Vaatame ikka aeg-ajalt nii tekste kui visuaale üle, et ajaga kaasas käia ning kliendile õige info lihtsal kujul kätte juhatada. Kliendid on üldiselt meie e-poodi kiitnud nii disaini kui kasutusmugavuse poolest.

SEO on iga e-poe lahutamatu osa. Oluline on hoida silm peal, et kõik lehed toimiks ja SEO oleks korras, et leht ka Google otsingus kenasti välja tuleks. Lisaks soovitame pakkuda klientidele toodete ja teenuste asemel ka nõuandeid ja näpunäiteid, mis toovad nad teie lehele tagasi. Meie tutvustame oma e-poodi ka läbi kasulike artiklite/soovituste, mis meie sihtgrupile väga korda läheb.

Meil on üks soovitus kõigile, kes soovivad saavutada edu e-kaubanduse maailmas – mida lihtsam, seda parem. 

Otsid enda veebi jaoks õiget tööriista?

Pole vaja kaugemalt otsida – avasta Voo veebiehitaja jõud ning vii oma äri uutesse kõrgustesse. Tänu võimsatele tööriistadele ja erakordsele kasutuskogemusele saad luua vapustava veebipoe, mis avaldab kindlasti muljet.

Ära oota enam, alusta Vooga juba täna! Voo 30-päevase prooviperioodiga saad riskivabalt proovida ja erinevust ise näha.