Nuuki tööriistakast täienes, lisandusid uued tootenimekirja kujundused

Voog

Voog on hoogsasti edasi arenenud ning toonud endaga kaasa uuendusi. Oleme lisanud palju uusi võimalusi Nuuki mallile kui ka tootenimekirja ja ostukorvi vaatesse. Siin on ülevaade kõigest, mis on vahepeal uuenduse saanud, mis muutus ja miks see sulle nüüd kasulik on.

Nuuki tööriistakast täienes

Oleme Nuuki mall on vahepeal edasi arendanud – lisandusid uued kujundusvõimalused esilehele, toodete nimekirja, disainitööriistale. Anna enda saidile uus maitsekas nägu kasutades Nuuk malli uusi võimalusi.

Uudne disainitööriist

Disainitööriist, muuda enda sisu ja pealkirjade fonte
Nuuki disainitööriistale tegime ka värskenduse. Nüüd saad Nuukis kasutada alternatiivseid kirjaliike vaikefonti asemel.  Kirjaliike saad valida disainitööriista fontide nimekirjast. Pealkirjadele ja sisutekstidele saad määrata täitsa erinevad ja unikaalsed kirjaliigid, enam ei pea igal pool samasugust fonti kasutama.
 
Rippmenüü stiilivalikut saad ka kohandada enda vajaduste järgi. Vali enda rippmenüüle sobiv tausta- ja tekstivärv, mis ka haakuks ettevõtte brändiga.

Disainitööriist, nupu seaded
Täiendasime ka nuppude seadistust. Enam ei pea kõigil Nuuki malli kasutajatel olema samasugune nupp. Nupu kuju muutmiseks oleme lisanud uus disainivõimalus, see tähendab, et nüüd saad kandiliste nurkadega nupu alternatiiviks kasutada ka ümarate nurkadega nuppe. 

Navigatsiooniriba asetus

Navigatsiooniriba seaded, menüü joondus
Menüü joonduse uudsed disainivõimalused loovad su saidile uue ilme. Menüüd saad paigutada nii üles kui ka külje peale.

Üleval olevat menüüd saad seadistada, kas kogu aeg nähtavaks või päisesse fikseerituks. Aga pea meeles, et ülemises menüüs on võimalus kuvada 1-10 elementi.

Külje peale seadistatud menüü korral saad valida, kas see on alati nähtaval või avaneb klikiga. Alati nähtava külgmenüü laiuse saad täitsa ise seadistada. Menüüs olevat aktiivse lehe indikaatorit saad ka nüüd natukene isikupärastada, valides ruudu ja joone vahel. Vaata videot, kuidas erinevad menüüpaigutused välja näevad või katseta ise.

Nuuki malli menüü seadete muutmine

Esilehe kujundus

Nuuki esilehe malli erinevad kujundused
Nuuki esilehe malli uus kujundusvõimalus – slaider.
Nuuki esilehe mallile lisasime juurde mitu uut kujundusvõimalust, mille abil saad enda veebilehe muuta unikaalseks ja erineda teistest. Esilehele saad lisada ekraanisuuruses pildi, et tuua välja olulised tooted ja kampaaniad.

Esileht on vaieldamatult üks olulisemaid lehti sinu saidil ja nüüd saad seda veelgi rohkem isikupärastada slaideriga – pane kokku esitlus enda toodetest, piltidest, tekstidest ja muuda slaidivahetus automaatseks. See annab kliendile juba lehele sisenedes hea ülevaate sinu brändis ja toodetest, mida kohe ostma hakata. Iga slaidi peale olevat sisuala ja pilti saad individuaalselt muuta – väga hea koht, kus erinevaid kampaaniaid, tooteesitlusi jm kajastada. Ilus näide esilehe malli kasutusest Voo kliendilt.

Päise ja jaluse uuendus

Oma Nuuki malli veebipoe päise värvi saad nüüd vahetada taustavärvi haldamise tööriist abil. Taustavärvi haldamise tööriist on universaalne pildi- ja värvivaliku tööriist, mille abil saad enda päise värviks panna täpselt selle, mida tahad ja mis brändiga sobib.

Jalust saad ka veel rohkem isikupärastada, lisasime juurde alternatiivsed kujundusvõimalused. Jaluse ridade ja veergude kogust saad ka ise valida. Lisa täpselt nii palju või nii vähe infot enda ettevõttest kui vaja.

Blogiartiklite küljendus

Nuuki blogi malli erinevad kujundused
Nuuki blogi malli alternatiivne kujundusvõimalus.
Lisasime Nuuki blogi mallile alternatiivsed paigutusvõimalused. Nüüd saad valida lausa 5 erineva välimuse vahel. Kas tahad blogiartikelit esile tõsta või soovid hoopis artikleid hoida nimekirjas? Vali, kumb sulle rohkem meeldib.

Artiklit saad esile tõsta kahel viisil: eiletõstetud artikkel on paigutatud paremale servale väikselt või on esimene artikkel suurelt blogilehe. Nimekirja paigutust valides saad omakorda otsustada, kas tahad ühe, kahe või kolme veeruga bloginimekirja. 

Tootenimekirja uued kujundused

Uued tootenimekirja kujundused annavad sulle võimaluse valida, kuidas sa tahad kajastada enda tooteid e-poes. Olemasoleva tootenimekirja kujundustega liitusid paigutused  pannoo ja mosaiik.

pannoo tootelistikujundus
mosaiik tootelisti kujundus
Tootenimekirja kujundused pannoo ja mosaiik.
Mosaiik võtab iga tootepildi kuju ja paigutab need ilusti tootenimekirja.
Pannoo on nagu kataloog toodetest, mida saad sirvida vasakult paremale ja tagasi.

Soodustuse kuvamine ostu sooritamisel

Ostu sooritades saad rakendada enda summale sooduskoodi – kui varasemalt võis tekkida segadus, kas kood on aktiveerunud siis nüüd on ostukorvis ilusti välja toodud, soodustuse nimi ja soodustuse kogus. Täpne soodustuse summa, mis maha arvutatakse kogusummalt, kuvatakse ostu sooritades vasakul servas, kogusumma kohal.

Ostu sooritamine, sooduskoodi lisamine
Ostu sooritamine, sooduskoodi lisamine

Katseta kõiki uuendusi juba täna

Uuendused annavad Nuuki mallile juurde palju uusi disainivõimalusi, mis aitavad sul erineda teistest e-poodidest ning veebilehtedest. Paista silma enda unikaalse veebilehe disainiga!

Logi enda saidile sisse ja võta uuendused kasutusele.
Oled uus klienti? Registreeri juba täna ja katseta 30 päeva tasuta.

Loo oma e-pood tasuta
Alusta tasuta