Edicy teekonna lõpp. Elagu Voog!

Mathias-Erik Tempel

Kasutajatoe vanemspetsialist

Oli ka aeg sind viimaks siin kohata. Tore, et oled meiega!

Head aega, Edicy

Edicy aeg on otsa saanud ja tegelikult on see hea uudis kõigile. Nägemist vanadele kujundustele ja aegunud tööriistadele — tervitame uuendatud ja võimsat järeltulijat, Voogu. Tegelikult on uus platvorm olnud aktiivne juba 2014. aasta juulikuust, seega saad sinagi rahulikult hingata, liitudes juba mitmesajatuhande rõõmsa Voo kasutajaga.

Kui olid veel hiljuti Edicy kasutaja, on sul nüüd hea võimalus enda veebisaidi disain uutesse kõrgustesse viia ning kogeda lohistamis-tehnoloogial põhineva veebiehituse lihtsust.

Kui kasutasid veel Edicy tasuta paketti, siis saad need spetsiaalse allahindluskoodiga Voo tasulisele paketile üle tuua. Selleks on sul aega kuni esimese septembrini. 

Mis on Voog?

See on tööriist loovatele, millega saab luua ilusaid, disainitud veebilehti endale ja oma külalistele. Voog on kasutajakeskne — seda on imelihtne kasutada ning see hoolitseb tehnilise poole eest ise, seega on nii lõppkasutaja kui arendajad vabad kõiksugu seadistamistest, uuendamistest, turbe-ja hostinguprobleemidest.

Natukene taustalugu meist endist — oleme ehitanud nii veebilehti, brändinud firmasid ning arendanud veebitööriistu viimased viistest aastat. Voog on selle kogemuse tulem

Mis eristab Voogu konkurentidest?


Esiteks — see on parim tööriist mitmekeelse veebilehe loomiseks. Kui pesitsed Euroopas, läheb sul oma saidil kindlasti vaja vähemalt kahte keelt, kui mitte kolme.


Teiseks, Voog on ka arendajatele mõeldud tööriist. Nii agentuurid kui vabakutselised arendajad ehitavad iga päev Voogu saite ning kasutavat selleks paindlikku API-t, võimsaid ja kauneid kujundusi, command-line’i tööriista ning andmebaase.


Kolmandaks, meie lohistamise süsteemil baseeruv e-pood on päriselt eriline. Voo e-poe platvorm erineb teistest teenusepakkujatest nii mitmelgi põhjusel:

Lihtne alustada. Paari minutiga saad asuda oma tooteid müüma või annetusi vastu võtma — sõltuvalt sellest, mis on sinu veebiäri eesmärk. Samas on sul alati võimalus oma poodi süvitsi edasi arendada ning alustada tuhandete toodete müümisega.

Makseviisid. Oma uues veebipoes saad valida maksete vastuvõtmise meetodid, mis sulle kõige paremini sobivad — PayPal, krediitkaart ja internetipangad. Lisaboonusena on su klientidel võimalik ka arvega maksta.

Müü üle maailma. Seadista endale sobivad tarneviisid (näiteks kiir- või tavapost) ning hinnasta need vastavalt piirkonnale. Või kui soovid, müü ainult koduturul. Samas võid müüa ka ilma kohaletoimetamiseta digitaalseid kaupu. Kõik on võimalik.

Tellimuste haldamine. Veebipood saadab sulle automaatselt iga tellimuse kohta teavituse ning koostab kliendile arve / kviitungi. Oma tellimusi saad hallata nii maksete kui ka tellimuste staatuse alusel.

Lisaks kogu Voo võimekus. Veebipood on vaid osa sinu Voo kodulehest. See tähendab, et saad veebipoe ehitamisel rakendada kõiki Voo võimalusi, mille hulka kuulub ka täielik personaliseerimine disainerite ja arendajate poolt. 

Kokkuvõte

Eelnevalt mainitu on vaid väike osa sellest, mida saad Voo tööriistaga luua. Seega loodame, et kasutad pakutud võimalusi täiel rinnal ning et see kogemus pakub sulle rõõmu.

Muide, oleme alati olemas, kui sul tekib küsimusi või soovid meile tagasisidet jätta — saada lihtsalt e-mail aadressil support@voog.com.