Lisandusid SEO tööriistad, rohkem ruumi, pakettide uuendused

Henn Runnel

Tegevjuht

Sa oled seda küsinud. Sa oled seda oodanud. Võibolla tegid sa oma eelmise veebilehe selle puudumise tõttu Wordpressi peale. Aga nüüd see tuleb — Voo SEO tööriist. Aga mitte veel kohe, vaid alles augustis. Miks nii? Rikume erandkorras omaenese raudset reeglit mitte teavitada uuendustest enne nende avaldamist — seda selleks, et anda sulle hea võimalus ooteaeg enda kasuks pöörata.

Mis juhtus 1. augustil 2019?

2019 aasta augustist uuendame Voo tellimuspakettide sisu ja hindasid. Et saaksime jätkata Voo täiendamist ja suurendada klientidele pakutavat väärtust, tõstasime toona hindu nii, et aastase Standard paketi hind on 8€ kuus (+km) ning aastase Pluss paketi hind 13€ kuus (+km). Sama määra alusel tõstame ka kuu kaupa makstavate pakettide hindu. Premium paketi hind jäi endiseks.

Voo paketiuuendused saavad küpseks 1. augustil
Voo paketiuuendused saavad küpseks 1. augustil.

Mida klient juurde sai?

Rohkem ruumi

Kõik Standard-paketi saidid said senise 2GB asemel kasutada 5GB kettaruumi ning Pluss paketil senise 10GB asemel 20GB. Premium pakettide kettaruum on piiranguteta, nagu alati.

Otsingutulemuste optimeerimise ehk SEO tööriistad

Pluss ja Premium paketi kasutajate jaoks lisandus Voogu uus SEO haldusvaade, mille kaudu on keskselt võimalik lisada ja muuta kõikide alalehtede pealkirju ja kirjeldusi ning kontrollida, et need oleksid otsimootori-sõbralikud. Lisaks on näha, kuidas näeb sait välja Google’i otsingutulemustes.

Ümbersuunamistööriist

Ümbersuunamistööriistaga saad luua lühiviiteid pikkade aadressidega alalehtedele ning parandada katkised sissetulevad viited. Samuti toetame wildcard- ehk kogu kataloogi ümbersuunamist. Tööriista lisame Premium paketti.

Voo UI/UX uuenev disain

Koos SEO ja ümbersuunamistööriistaga asusime välja tooma ka Voo uuenenud UX/UI disaini.

Vooga tehtud veebipoodide läbimüük on rohkem kui 1,5 miljonit eurot

On suur rõõm tõdeda, et Voo veebipoodidel läheb hästi — kõikide poodide kogukäive kokku on võrreldes aastatagusega kasvanud kolm korda ning käibe kasvukõver on kena. Nüüdseks müüakse Voo veebipoodides iga kuu enam kui €100K eest ning kõikide poodide kogukäive ületas äsja 1,5 miljoni euro piiri.


Voo veebipoodide kogukäibe juurdekasv
Voo veebipoodidel läheb hästi. Graafikul kõikide poodide kogukäive kuu kaupa.

Kas soovid ka ise alustada veebipoe pidamist? Loe siit lähemalt, millised on Voo veebipoe võimalused.

Makseviiside lisamine paari klõpsuga

Selle aasta kevadest on poepidajal märksa lihtsam lisada ja hallata oma veebipoe makseviise. Kontrolli mugavalt, millised makseviisid on lubatud, lülita soovi korral ostukorvist välja näiteks PDF arved. Voo veebipood toetab täna makseviisidena PayPali, Maksekeskust ja arvega maksmist. Kas sinu eelistatuim maksevahendaja on puudu? Kirjuta meile ja anna teada — hello@voog.com.

Voo poe makseviiside vaade
Nüüdsest on Voo poes makseviiside lisamine ja haldus lihtne.

Veel lugemist

Kui soovid lähemalt lugeda, kuidas parandada oma lehe SEO'd, kuidas alustada veebiäri või miks oleks tarvis teha oma veebileht mitmes keeles, siis soovitame lugeda meie ajaveebi kaasautori Stuart Garlick'i järgmiseid artikleid (inglise keeles):