Voog Pay – maksed ühe klõpsuga sinu e-poe ostukorvis

Henn Runnel

Tegevjuht

Saa tuttavaks – Voog Pay

Voog Pay abil saad oma veebipoe ostukorvi hõlpsasti lisada ühe klõpsuga maksmise, Apple Pay, Google Pay, integreeritud kaardimaksevormid ja soovi korral veel 100+ muud rahvusvahelist makseviisi. Uued makseviisid teevad su kliendi ostuteekonna lühemaks ja ostuotsuse lihtsamaks.

Maksmine otse ostukorvis

Eesti e-poodides on tavapärane, et makse teostamiseks peab ostja poe ostukorvist võõrale makselehele minema, aga selle välimus erineb ülejäänud poest. See aga vähendab ostjate, eriti uute usaldust poe vastu ja on üheks ostukorvide hülgamise oluliseks põhjuseks. Teisalt, ühe klõpsuga maksmise pakkumine otse ostukorvis on näidanud, et ostja usaldus veebipoe vastu ei saa kannatada ja ka makse sooritamise teekond on lühem. Voog Pay makseviise kasutades teostavad su kliendid makse otse sinu e-poe ostukorvis, mis lihtsustab ostuotsust.

Lihtsamad korduvostud

Võimalda Voog Pay kaudu Link ja tee oma korduvostud oma klientidele lihtsamaks

Voog Pay teeb korduvostud lihtsamaks ostukorvi integreeritud teenuse Link kaudu. See on eriti sobiv ostjatele, kes eelistavad kaardimakseid digitaalsetele rahakottidele (nt Apple Pay). Link vahendusel maksmine tähendab, et klient sisestab oma kaardiandmed vaid ühe korra. Korduvostu tegemiseks sisestab klient ostukorvis lihtsalt kinnituskoodi, mille saab sõnumi või e-kirjaga.


Linkiga maksmine suurendab ostukorvi maksete lõpuleviimist väidetavalt lausa 7% ja maksmine võtab aega ca 6 sekundit.

Lihtsam maksete haldus säästab su aega

See pole veel kõik. Voog Pay kaudu muutub veebipoe pidamine lihtsamaks ka tänu järgmistele funktsioonidele:

  • Lihtne seadistamine. Unusta keerulised lepingud ja tasumäärade käivitamiseelne läbirääkimine. Voog Pay sisselülitamine koosneb paarist sammust, kus sisestad oma ettevõtte andmed ja ühendad pangakonto.
  • Ühine juhtpaneel. Halda kõiki makseviise, välja- ja tagasimakseid ühest kohast. Vähenda haldusele kuluvat aega ja keskendu poe kasvatamise sisulistele tegevustele.
  • Lihtsad väljamaksed. Väljamaksed laekuvad su ettevõtte pangakontole igapäevaselt.

Unusta 3% vahendustasu

Voog Pay väljatoomisega muudame ka Voo vahendustasu reegleid. Voog Pay kaudu tehtavatele maksetele ei rakendu Voo täiendav 3% vahendustasu ÜHESKI Voo paketis alates aprillist 2024. Enam pole sul puhtalt selle tasu vältimiseks tarvis võtta Voog Premium paketti.

Milliste makseviiside vahel valida saad?

Voog Pay kaudu saad oma käsutusse laia valiku makseviise, mille valik sõltub su e-poe sihtriigist. Siin on ülevaade kõige olulisematest:

  • Krediit- ja deebetkaardid nagu Visa, Mastercard, American Express ja teised moodustavad 41% kõigist veebipoodide maksetest üle maailma. See makseviis tasub kindlasti sisse lülitada.
  • Digitaalsed rahakotid nagu Apple Pay ja Google Pay võimaldavad makseid kinnitada oma nutitelefonist, mis teeb maksmise väga mugavaks. Kaheastmeline autentimine (näiteks Face ID abil) mitte ainult ei suurenda turvalisust, vaid vähendab maksete vaidlustamise määra.
  • Osta nüüd, maksa hiljem meetodid nagu Klarna võimaldavad klientidel maksta ostude eest osade kaupa, mis teeb ostuotsuse lihtsamaks eriti just kallimate toodete puhul. Poepidaja saab raha kohe kätte, samal ajal kui kliendid saavad maksta osade kaupa. Kõige tuntum sellise makseviisi pakkuja on Klarna. NB! Eesti poepidajatele pole Klarna veel Voog Pay kaudu kättesaadav.


Kokku on Voog Pay kaudu saadaval rohkem kui 100 makseviisi. Lülita sisse need, mis on sinu sihtturu jaoks kõige asjakohasemad.

Maailmatasemel turvalisus

Voog Pay jookseb makseteenusel Stripe, mis tagab mitte ainult mugavuse, vaid ka maailmatasemel pettuste ennetamise. Süsteem kasutab masinõpet ja on treenitud miljonite ülemaailmsete ettevõtete andmete põhjal, kohanedes jooksvalt uute pettuseskeemidega.

Kui palju Voog Pay kasutamine maksab?

Voog Pay kasutamisel rakendub igale tehingule Voo poolne tasu 0,5% + 0,05€. Lisaks rakenduvad Stripe'i vahendustasud vastavalt nende hinnakirjale. Näiteks EU pangakaartide puhul kujuneb tehingu hinnaks 0,5% + 0,05€ Voo ja 1,5% + 0,25€ Stripe'i kasuks. Voog Pay vahendustasu on väljamakselt automaatselt maha arvatud ja täiendavat arveldamist ei vaja.

Kombineeri Voog Pay ja teised makseväravad

9% ostjatest hülgab ostukorvi, kui nad ei leia maksmisel enda eelistatud makseviise. Kuigi ühe klõpsuga maksmisviiside, Apple Pay ja Google Pay populaarsus üha kasvavad, siis on oluline arvestada, et Eesti veebipoodidest ostjate seas on jätkuvalt populaarne tasuda tellimuste eest kohalike pankade maksealgatusteenuse kaudu. Kui müüd Eestis, siis paku oma e-poes ka neid. Voog Pay neid makseviise ei toeta, kuid nende võimaldamiseks lülita sisse mõni muu kohalik maksevärav nagu näiteks Montonio, Maksekeskus vms.


Mitme maksevärava ühine kasutamine võimaldab sul pakkuda kõige sobivamat kombinatsiooni erinevatest makseviisidest.

Lülita Voog Pay lihtsasti sisse

Voog Pay sisselülitamine on kiire ja mugav


Voog Pay sisselülitamine on väga lihtne. Suundu oma veebipoe seadetesse, kust saad Voog Pay aktiveerida. Käivitamine koosneb paarist sammust – sisestad oma ettevõtte andmed, ühendad pangakonto ja nõustud teenuse tingimustega. Peale seda saad sisse lülitada oma ärile sobivad makseviisid.

See on kõige mugavam ja kiirem maksevärava seadistamine, mida kunagi pakkunud oleme. Lihtsalt proovimine ei too sulle täiendavaid kulusid.

Aktiveeri oma e-poes Voog Pay


Loo endale Voo konto

Oleme siin, et aidata

Vajad sisselülitamisega abi? Meie sõbralik kasutajatoe tiim on siin, et muuta sinu üleminek Voog Pay'le veelgi sujuvamaks. Kirjuta meile – support@voog.com.