Sinu e-poe uued võimed

Henn Runnel

Tegevjuht

Toodete haldamine sinu Voo e-poes läks just oluliselt hõlpsamaks. Tõime välja uued tööriistad – automaatse tootenimekirja ja sellest avanevad automaatselt joonistatud tootelehed. Otse tootekaardile saad nüüd lisada ka kirjelduse ja kategooriad.

Vaata, kuidas automaatne tootenimekiri ja -kategooriad kasutusele võtta

Automaatne tootenimekiri
ja -lehed

Siiani oli e-poe toodete haldamine ajamahukas käsitöö – tootelehed tuli koostada käsitsi ja neile tuli lisada eraldi ostunupp.

See kõik on nüüd minevik. Sinu aega hoiavad kokku uued automaatselt joonistatud tootelehed ja neile viitav -nimekiri. Viimasele saad seadetest määrata erinevaid väljanägemisi, filtreid, kuvamise järjekorda, näidatavate toodete hulka ja seda, kas su klient saab tooteid otse nimekirjast ostukorvi lisada.

Nimekirjast avanev automaatne tooteleht toob kena kujundusega kokku kogu tooteinfo – selle nime, pildi, kirjelduse, variatsioonivalikud. Tootelehele saad lisada ka uusi sisualasid nagu näiteks galerii, sotsiaalmeedianupud või isegi eraldi tootenimekirja seotud toodete näitamiseks. Kui sul on veebipoe juures abiks arendaja, siis tema saab tootelehe väljanägemist ka kohendada.Tootekategooriad

Nüüdsest saad toodetele määrata kategooriad, mis teeb sulle poe haldamise palju mugavamaks. Lisa toodetele kategooriad vastavalt nende brändile, tüübile, asukohale sinu veebipoes või isegi plaanitavale kampaaniale. Jaota kategooriate alusel filtreeritud tootenimekirjad erinevatele alalehtedele või too nimekirjad kokku kasvõi ühele. Niimoodi saad näiteks esilehel näidata sooduskampaania tooteid või kureeritud valikut kõige paremini müüvatest toodetest.

Tooted mitmes keeles

Uued võimalused teevad ka lihtsaks e-poe pidamise mitmes keeles. Toote juures on kõik tekstiväljad tõlgitavad – pealkiri, kirjeldus, kategooriad, variatsioonid. Kui sul on toote kõik väljad tõlgitud ja sa dubleerid poe lehe ühest keelest teise kuvatakse su tootenimekiri juba automaatselt uues keeles. Ära kunagi tee erinevate keelte jaoks koopiaid samast tootest – kõiki tootega seotud tõlkeid saad hallata sellesama toote sees.

Vaata, milline näeb välja uus tootenimekiri.

Kui vajate paremat ülevaadet, kuidas kõike seda teha, siis Voo tugi teie jaoks olemas. Oleme teinud juhise, kuidas oma veebipoodi tooteloendi sisuala lisada. Samuti ärge kartke küsida abi otse meie kasutajatoelt.

Mis on veel tulemas?

Lähikuudel lisame su Voo e-poodi järgmised võimalused:

  • Automaatsed kategoorialehed, mis kuvavad kõiki vastava kategooria alla kuuluvaid tooteid, mille oled määranud avalikult nähtavak
  • Uued väljad tootekaardil nagu näiteks mõõtmed ja kaal, SEO ja võrdlushind
  • Toodete mass-haldus, nagu näiteks kategooriate lisamine ja eemaldamine, toodete dubleerimine, hinna muutmine, avaldamine-peitmine jms
  • Toodete mass-import CSV formaadis tabelist
  • Toodete eksport Facebook Shops formaadis
  • Liidestus tarnepakkujatega Omniva, DPD, Smartpost – kui su poodi on üks või teine liidestatud, registreeritakse e-poe tellimuse andmed automaatselt su tarnepartneri süsteemis. Samuti saad pakikleepsud laadida otse Voost
  • Tellimuse lisamine haldusvaatest

Kas sul on meile tagasisidet?

Et saaksime Voo e-poe ehitada sinu jaoks veelgi kasulikumaks, palume sult tagasisidet. Palun kirjuta meile support@voog.com vastused järgmistele küsimustele:

  1. Kuidas saaksime automaatse tootenimekirja, -lehed ja -kategooriad veelgi paremaks teha?
  2. Millised on sinu jaoks Voo e-poe kõige kasulikumad funktsioonid ja millest tunned puudust?
  3. Millisest liidestusest välise teenusepakkujaga sa kõige enam puudust tunned ja miks?

Anna meile tagasisidet