Juhendid

Kuidas lisada Voo saidile e-poodi?

Loe siit, kuidas astuda vajalikud sammud oma esimese e-poe üles seadmiseks Voo keskkonnas.

Kuidas e-poodi makseviise lisada?

Pangalingid ning krediitkaardimakse tugi teevad sinu klientide elu lihtsamaks ja aitavad sul e-poodi efektiivsemalt hallata.

Kuidas e-poodi tarneviise lisada?

Loe siit, kuidas lisada oma poele erinevaid tarneviise, näiteks Omniva, DPD ja Smartposti pakiautomaadid või kullerteenused.

Kuidas lisada tootelehti ning kategooriaid?

Tootelehti ja kategooriaid on võimalik luua meie veebipoe jaoks loodud valmiskujundustesse. Tootelehtede ja kategooriate loomiseks ei pea sa tegema muud, kui lisama uue alamlehe soovitud kohta ning valima sellele õige malli.

Kuidas lisada toodetele variatsioone?

Toote variatsioonid on ühe toote alternatiivsed variandid, näiteks erinevad suurused ja värvid. Variatsioonide lisamine võimaldab sul oma tooteid efektiivsemalt hallata.

Laohaldus sinu e-poes

Kui oled oma veebipoodi lisanud valiku tooteid, siis muutub nende üle arve pidamine paratamatult vajalikuks. Laohaldus võimaldab sul oma tooteid paremini hallata.

Kuidas luua sooduskoode?

Loe siit, kuidas luua oma e-poe sooduskampaaniate jaoks tarvilikke sooduskoode.

Tellimuste olekud

Sinu e-poel on olemas eraldi tellimuste vaade. Seal näed kõiki enda e-poes tehtud tellimusi ja saad nende olekuid muuta vastavalt sellele, kas tellimus on makstud, välja saadetud või vaja hoopis tühistada.

Tellimuste haldamine

Tellimuste vaates on mitmeid funktsioone, mis aitavad sul tellimusi paremini hallata. Näiteks saad tellimusi erinevate tunnuste alusel filtreerida või tellimuste nimekirja alla laadida.

E-kirjade eelvaade

Kui oled loomas oma e-poodi, siis paratamatult tekib tahtmine teada, kas väljasaadetavad automaatsed kirjad vastavad sinu ootustele. Kliendid saavad tellimuse tegemisel enda e-postile kinnituskirja koos arvega ning saavad kinnituskirja ka makse laekumisel.