10 suurepärast kinki Voo e-poodidest (2022)

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Soovid lähedastele kinkida midagi erilist?

Siin on sulle 10 suurepärast kingiideed, mille noppisime Voo poeplatvormi sadade särtsakate e-poodide seast. Kingivalikust leiad kingitusi nii elukaaslasele, vanematele, lastele kui ka lemmikutele.

1. Mari-Lill Pihtje

Mari-Lill Pihtje on kunstiga tegelenud juba üle kahekümne aasta. Hetkel keskendub ta just keraamilistele ehetele ja nõudele. "Keraamika pakub lõputuid võimalusi katsetamiseks, juba erinevaid materjale ja tehnikaid on nii palju, et lemmikutki leida on raske. Ideede puudust ei ole veel kunagi tekkinud."

Mari-Lill Pihtje kõrvarõngad
Inspiratsiooni leiab Mari-Lill loodusest, kus on esindatud kõik vormid ja värvid, mis üldse eksisteerivad. Ta tahab enda loominguga tekitada tarbijale hea tuju: “ise naudin kunstis ja disainis äratundmisrõõmu ja loodan, et olen suutnud seda ka ise edasi anda.”

Mari-Lill Pihtje loomingu kõrvarõngad
Jõulude eelne aeg on tarbekunstnikule üsna kiire periood. Autoriloominguna valminud ehted ja nõud on unikaalsed jõulukingid, mis selgelt eristuvad masstoodangust. Paljud tooted on valminud ainueksemplarina, mis tagab selle, et omad midagi kordumatut.

Mari-Lill Pihtje loomingust tulnud nõud ja ehted

Miks Voog?

“Maakohas elades tekkis vajadus veebipoe järele ja eriti tore oli leida selleks kodumaine firma. Mulle meeldib, et poodi on lihtne pidada ja probleemide korral saan kiiresti abi oma emakeeles. Veebipoe ülesehitus oli ka üsna lihtne ja loogiline. Palju abi oli näidistest.”

2. Lyz

Lyz e-pood müüb eelkõige käsitsi valmistatud küünlaid, kodulõhnastajaid, aroomivahasid ja väiksemal määral seepe, kuid ka nende juurde kuuluvaid sisustustooteid, näiteks aroomilampe ja küünlaaluseid.

“Küünalde tegemine sai alguse väga juhuslikult. Hakkasin ajaviiteks koos sõbrannaga enda tarbeks küünlaid meisterdama, kuid tegevus hakkas väga meeldima ja kiirelt sain aru, et kui tahan oma hobiga jätkata, siis peaksin oma tooteid hakkama müügiks pakkuma. Nüüd olengi omaette meisterdades juba ~1.5 aastat küünlaid müünud nii tavatarbijale läbi Voo e-poe kui ka äriklientidele edasimüügiks või firmakingitusteks."

Soja- ja rapsivahast lõhnaküünal meloni ja krisiga
Lõhnaküünal soja- ja rapsivahast
Jõulukingiks sobib ideaalselt küünal! Kuna neid on palju erinevaid, siis leiab igaühele huvitava kingi. Näiteks lyz.ee pakub lisaks lõhnaküünaldele ka dekoratiivküünlaid, mis sobivad ideaalselt sisustuselementideks.

Dekoratiivküünlaid lyz.ee e-poest

Miks Voog?

“Voog tundus juba esmapilgul lihtsasti kasutatav platvorm veebipoe majutamiseks. Proovisin ja ei kahetsenud!

Äge on see, et saab valida mitme erineva kujunduse vahel ja neid omapärasemaks muuta, mis on samuti tavakasutajale väga mugav ja ei nõua eelteadmiseid.

Samuti on Voo klienditugi suurepärane, ei pea üksinda pead murdma - olen saanud sõbralikud ja asjalikud vastused alati väga kiiresti.”

3. Väike Mööblistuudio

Väike Mööblistuudio tegeleb taaskasutusest pärit vana mööbli taastamise, vintage mööbli ning Skandinaavia brändide sisustustoodete müügiga. "Oleme oma e-poe üles ehitanud lähtuvalt soovist muuta taaskasutus kõigi jaoks kättesaadavamaks ning huvitavamaks, soovime muuta sisustus maastikku põnevamaks, et anda inimestele mõtteid ja võimalusi valida oma koju isikupäraseid detaile ning mööblit"

Põnevad omanäolised vaasid
Enda tegevusega alustasid nad umbes 3 aastat tagasi ning algselt tegeletigi ainult mööbliga oma väikeses hubases stuudios. Aga kuna mööbli täiendamiseks sobisid suurepäraselt Skandinaavia sisustusbrändid, siis lisasid oma valikusse aina enam ka sisustustooteid. Tänaseks on aga nii e-pood kasvanud kui ka väike armas pood Tartus avatud. Väike Mööblistuudio sooviks on oma klientidele pakkuda inspiratsiooni ja toredaid äratundmisi.

 Vana mööbli taastamise
"Põnevaid jõulukingitusi leiab meie juurest samuti." MARO Candles lõhnaküünal on kindlasti üks meeliülendav ja elegantne kingitus jõuluks, kingi see emale, õele, vanaemale, sõbrannale või miks mitte ka sõbrale. Valikusse on lisandunud ka uue disaini ja salapäraste kombinatsioonidega aroomiküünlaid - ikka kõigi lõhna gurmaanide rõõmuks.

Sojavahast lõhnaküünlad, MARO Candles
Kindlasti valmistaks meeldiva üllatuse ka omanäoline vaas või pehme naturaalne pleed.

Küünlad, kohvilaua raamatud, vaasid ja palju muud
Messingist küünlahoidjad ja vaasid, House Doctor; Sisustus teemalised raamatud, New Mags
Inspireeriv kohvilaua raamat võiks samuti ilu nautlejale palju rõõmu tuua.

Miks Voog?

"Voog platvorm on väikesele ettevõttele alustamiseks väga sobiv, kõik on tehtud lihtsaks ja arusaadavaks ning samuti on võimalik igal ajal ka eesti keelset tehnilist tuge saada, mida mina olen väga palju kasutanud.

Samuti meeldib platvormi lihtne ja minimalistlik kujundus."

4. Murese

Viljandimaal asuvas Murese talus on lambakasvatusega tegeletud nüüdseks juba 30 aastat. Peaaegu sama kaua on ka au sees hoitud lammastelt saadud villa ning sellest tehtud lõnga. Lambavillast lõnga värvitakse talus, väikeste koguste kaupa, puupliidi peal ning hiljem kootaksse sellest kindaid, sokke, mütse ja salle.

Murese tooted teeb eriliseks see, et kõiki kudumeid vanutatakse ning tänu sellele on need väga soojad ja pehmed. Kõik nende kindad on tikitud käsitsi ning seetõttu on iga paar ainulaadne ja kordumatu.

Enim ostetakse kingitusteks Murese kauneid elupuu mustriga sõrmikuid ja käpikuid.

Murese elupuu käpikud
Nutikindaid oskavad hinnata koeraomanikud ja kõik, kes veedavad palju aega õues - lapsevanemad, lasteaiaõpetajad ja koolilapsed.

Murese nutikindad
Viimaks ka villased sokid on praegusel külmal ajal väga tänuväärt leid kingipaki seest.

Villased sokid Murese talust
Soojad villased sokid külmaks perioodiks.

Miks Voog?

“Voo platvormi valisin ma seetõttu, et mul oli vaja e-pood väga kiirelt valmis teha ning Eestis olevatest platvormidest tundus Voog just kõige kasutajasõbralikum, lihtsam ja kõige mõistlikuma hinnaga. E-pood päästis meie käsitöö ettevõtluse ja viis selle ka uuele tasemele.

Voo juures meeldib mulle enim see, et ma reaalselt näen, kuidas Voog areneb ning muutub veelgi paremaks ja kasutajasõbralikumaks. Kasutajana olen andnud palju tagasisidet ning rõõmuga näen, et mitmeidki ettepanekuid on võetud arvesse ning need ära tehtud.

Kasutajatugi on väga abivalmis ning enamikele probleemidele olen mingi lahenduse nende abil leidnud.”

5. Uduvill

Uduvill on loodud mõeldes lastele. "Alguse sai kõik, kui jäin 3  aastat tagasi esimese lapse ootele. Nagu esimese lapsega ikka, siis hakkasin väga vaatama, mis materjalist asjad tehtud on." Poodidest leitud tooted ja lasteriided ei olnud päris need, mida ta otsis ja otsustas hakata ise õmblema riideid. Aga siis tekkis uus takistus, kvaliteetse ja neutraalse kanga leidmine osutus esialgselt arvatust keerulisemaks.

"Sealt tekkiski idee teha esialgu kangapood.  Aga kuna tuttavate ja sõbranna lastele juba õmblesin ka riideid, siis üsna pea sai selgeks, et enda tehtud riideid võiks ka suuremale publikule pakkuda."

Tänaseks päevaks on peamiselt keskendutud mugavatele ja neutraalsetele lasteriietele. Pisematele tegelastele sobib imeliselt uduvilla soe romper.

Dressikangast romper on Uduvilla klientide täielik lemmik! 
"Oversized" pükstükk on Uduvilla klientide kindel lemmik. "Õmbleme neid pehmest dressikangast, siis talvisel ajal sobib seda ideaalselt kanda retuuside või sukapükstega ja soojemal ajal ka täitsa niisama." Oma toodete puhul peavad silmas, et toode kasvaks koos lapsega ja kandmisaeg oleks pikk.

Suurematele lastele oleks jõulukingi soovituseks kindlasti
dressikomplekt. "Meie arust on jõuludel väga tore just saada ka natuke
praktilisemaid kingitusi." Uduvilla dressikomplekt on nii soe, mugav ja pehme, et see ei jäta kedagi külmaks.

Dressikomplekt pisematele
Ja kõige viimakseks, miks mitte ka emale soe, pehme dressipluus, mis
sobitub imehästi kokku laste komplektiga. Mis oleks toredam kingitus
jõuluvana kingikotis, kui üks mugav ja praktiline riideese.

Soe, pehme dressipluus, mis sobib kokku laste dresikomplektiga.
Soe, pehme dressipluus, mis sobib kokku laste dresikomplektiga.

Miks Voog?

"Ennem kodulehe tegemist ma natuke uurisin ikka, mis oleks hea platvorm aga kuna ma väga tean, mis mulle meeldib, siis ma soovisin seda pigem ise
ehitama hakata. Voo kasuks sai otsustaud, kuna see on lihtne, loogiline
ja ilus. Kõige suurem pluss eesti keelne klienditugi ja vastused oma
küsimustele saab väga kiirelt.

Klientidelt tagasisidet uurides kodulehe osas vastavad ka kõik, et meie
e-pood on väga lihtne kasutada ja see on meie jaoks põhiline."

6. Karud ja Pojad

Stuudiopood Karud ja Pojad on kunsti ja nostalgiapood, mis tegutseb Tartus Aparaaditehases alates 2020 aasta sügisest. Selle maagilise atmosfääriga võluva maailma on loonud karu- ja nukukunstnik Maris Aare ja graafiline disainer Jaanus Kaasik.

Nostalgiline jõuluaeg, foto autor on Eesi Raa.
Poes leidub kohapeal valminud autoriloomingut ning graafikat, maali, nukukunsti, keraamikat ning muud unikaalset kunsti mitmetelt teistelt autoritelt. Lisaks on hoolega valitud vintage esemeid ja retropalu. Stuudiopoes asub vahetuvate näitustega R galerii. Ja lisaks toimuvad stuudios erinevad üritused ja töötoad ning saab tähistada ka isiklikke tähtpäevi.

"Oleme kunstnikena tegutsenud üle kahekümne aasta. Paar aastat tagasi jõudis aeg nii kaugele, et olime valmis avama oma põneva maailma ka külalistele. Stuudiopoe tegemistesse on kaasatud kogu meie pere. Nii on pood saanud nime rohkem kui kümme aastat tagasi meisterdatud miniatuurse karumaja koloniaalkaupluselt ning R galerii nimi on inspireeritud meie pojast. Tähtis roll inspireerijatena on kindlasti ka meie lapselastel. Arvame, et mäng ei ole ainult väikese inimese pärusmaa vaid oluline on hoida mängumeeled avatuna ka suurena. Nii ei lähe argipäeva maagilised hetked kaotsi. ”

Karud ja Pojad perepilt
Jõulukinkideks valige eesti kunstnike unikaalset loomingut.
R galeriis on kuni aasta lõpuni karudest inspireeritud näitusmüük “Karukeel”, kus osaleb üle kahekümne autori. Näitusmüügilt võib leida kõige toredamad ja karusemad jõulukingid nii suurtele kui väikestele karusõpradele. Karusid on graafikas ja maalitud, keraamikal ja rõivakollektsioonil ning loomulikult ei puudu karu- ja nukukunstnike imetabane looming. Näitusmüük on pühendatud Eesti aasta loomale, pruunkarule, ning ka kaisukarudele, kellel täitus 120 sünnipäev.

Maris Aare karud.
Rohkem karuloomingut ja autoreid leiate stuudiopoest kohapealt, kuid igapäevaselt täieneb valik ka e-poes. Kui otsid erilist kingitust pere pesamunadele, siis vali Kaili Kase tekstiilist unikaalne nukktegelane.

Kaili Kase tekstiilist unikaalsed nukktegelased.
Võib-olla kõige parem kingitus on Karude ja Poegade kinkekaart, sest ise kohale tulles, kas kingitust valima või isiklikku tähtpäeva tähistama, saab lisaväärtusena kaasa ka muinasjutulise elamuse.

Valged jõulud koos Karude ja Poegadega

Miks Voog?

"Soovisime oma kodulehe ja e-poe teha ise ning Voo platvormi kasutades on see väga lihtne ja arusaadav, kuid küsimuste korral on Voo tugi kiire ja asjalik. Voo võimaluste hulgast on meil veel palju avastada."

7. Elev

Vahel on nii, et täiesti loomevõõras inimene saab kätte õige materjali ja mõtted hakkavad tööle hoopis teistmoodi. Nii juhtus ka Eleviga. Mesilasvaha pani kontoritöölise tegema käsitööd ning hobist sai kiiresti väikeettevõte. Elev väärtustab Eesti mesilasvaha ja teeb sellest tooteid nii lastele kui ka nende vanematele.

Elevi populaarseim toode on mesilasvahast küünalde meisterdamise komplekt. Kärjelehed Elevi karbis on pressitud puhtast Eesti mesilaste vahast. "Mida soojem on ilm, seda enam vaha mesilased toodavad - justkui olekski mesilasvahast küünla kuldsesse leeki salvestunud meie kevad-suvised päikesekiired ja mesi magusad lõhnad..."

Elev -Tee ise! karp sobib õppematerjaliks ka lasteaedadesse, koolidesse ning huvikoolidesse.

Tee ise mesilasvahast küünlaid
Elev pakub lisaks meisterdmise komplektile ka mesilasvahast küünlaid, aroomivahasid, värvikriite ja vahakangaid.

Vahakangad on suurepäraseks asenduseks toidukilele. Planeedisõbralik käsitööna valminud VahaVrapp vähendab plastiku kasutamist ja toidu raiskamist. Mähi sellesse poolik sibul või kapsas või maitseroheline... toit püsib kauem värske! Tänu eestimaisele vahale ja jojobaõlile on sel antibakteriaalsed omadused, männivaik lisab toidumähikule nakkuvust ning pikendab eluiga. Vrapp laseb ennast käesoojusega voolida, mistõttu on see suurepärane asendus toidukilele – kata sellega küpsetiste vaagen või salatikauss, kasutusvõimalusi on imeliselt palju!

VahaVrapp on toidukile asendus.
Aga kellel võib see kodus juba olemas olla? Tõenäoliselt (ja kahjuks) vähestel. Kingi see aasta pereliikmele või sõbrale midagi praktilist ja midagi, mis mõtleb suurelt! Vahakangas on juba tõestanud, et muudab selle kasutaja harjumusi keskkonnasõbralikumaks. Jah, tundub klišeena, aga suured muutused algavad tõepoolest väikestest sammudest!

Miks Voog?

“Voog oli ettevõtte alustamise algusaegadel ainuõige ja kõige loogilisem valik. Vajasin kohe, ruttu ja täna keskkonda, kuhu ehitada oma ettevõtte e-pood. Sealjuures tahtsin sellele kulutada võimalikult vähe aega, raha ja mõttetööd. Voog on lihtne keskkond, kus minu jaoks suure osa tööst juba ära tehtud.”

8. Huvilooja

Huvilooja on alguse saanud enda vajadustest. Gerli Erdmann, kes töötas lasteaias õpetajana tundis puudust korralikust õppematerjalist, mida lastega kasutada. Küll ta kopeeris harjutusi kokku, joonistas ise ja kasutas ka olemasolevaid töövihikuid aga osaliselt vaid. Kõikjal märkas silm, mida saaks paremini, täpsemalt ja mis peamine, lapse õpihuvi kasvatavalt teha.

Mudilasvihikud 4-5 aastastele, 5-6 aastastele ja 6-7 aastastele.
Tee tassi taga kõvasti mõeldes võttis Lis Pikkorainen sabast kinni ja hakkasid kokku panema esimest Mudilasvihikut 4-5-aastastele. Eelkõige oli eesmärgiks teha materjal, mida saab kasutada nii kodus, kui ka alushariduses. Samal ajal aidates lapsel keskenduda (eakohased ülesanded ja lihtne disain), hoida õpirõõmu (tuttav ja eluline keskkond) ja toetada käelist arengut (lõikamine, kleepimine, voltimine ja vastavalt võimekusele jäetud lahendamisruumi).

Mudilasvihikutest ei leia abstraktseid linnu moodi tegelasi vaid Eestis elavad kuldnokad, leevikesed, tihased, rähnid jne. Tänu sellele on nad tänaseks jõudnud ka paljudesse lasteaedadesse ja eelkoolidesse ning muidugi väga paljudesse kodudesse. "Oleme usalduse eest väga tänulikud!"

Mudilasvihikud jõuludeks
Mudilasvihikute kõrval on tehtud ka õppekaarte, mis sobivad igas vanuses õpihuvilisele.Jälgede otsimine lume seest koos jäljekaartidega

Seenekaardid on viinud lapsi koos (vana- ja) vanematega metsa seeni avastama ning jäljekaartidega õpitakse alguses lihtsalt eesti loomi, misjärel vanuse kasvades otsitakse koos jälgi ja saadakse baasteadmised loomadest (komplektis 50 Eesti looma, lindu, kahepaikset).

Seenekaardid võta metsa seenele kaasa ja õpi looduses.
Kehakaardid annavad aga inimese füsioloogiast ülevaate ning mängulisust pakuvad kokkupandavad pusled (poiss, tüdruk, lihased, luustik, närvisüsteem, organid, vereringe).

Nutikale lapsele ajakiri Mudilane
Hiljuti hakkasid välja andma 6 korda aastas ilmuvat ajakirja Mudilane ja uuel aastal tahavad välja anda uue Mudilasvihiku 3-4-aastastele, mida meie kliendid on viimasel ajal tihti küsinud.

"Teeme seda, mis meid ennast inspireerib ja mille järgi vajadust on." Toodete välja töötamine võtab meil aega, sest õppekaarte teeme alati koostöös erinevate valdkondade ekspertidega. Mudilasvihikud läbivad enne trükki jõudmist korraliku testimise testgrupi näol." Gerli loonud kõik ülesanded, Lis joonistanud ja kujundanud ning tänu sellele kõigele peaksid Huvilooja tooted ideaalselt sobima Eesti kultuuriruumis õppivale lapsele.  

Lis Pikkorainen
Gerli Erdmann
Huvilooja asutajad Lis Pikkorainen ja Gerli Erdmann

Miks Voog?

"Kõik ühes lahendus väiksele e-poele ning kiire-konkreetne klienditeenindus. Admin moodul on lihtne ja kõigega saab ise hakkama.

Ei tasu unustada ka Voogi arengut ning lisanduvaid võimalusi kodulehte mugandada just enda vajadustele vastavaks. Kindlasti leiab ka imepisikesi puudusi aga need on teiste teenusepakkujate kõrval olematud."

9. Hele

Hele on väike keraamikastuudio, kus tegutseb keraamik Mari Ait. Hele keraamikale on omane puhas vorm. "Olen lisanud toodetele veidi mängulisust ja elegantset lohakust, seda kas detailide või värvilaigu näol, et natuke harmooniat nihestada." Rõhku pannakse materjali loomulikule võlule ja põnevatele pinnafaktuuridele. Disainides lähtutakse lihtsatest vormidest, kuid tihti lisatakse esemetele ootamatu nihke - muljutud kruusid, sihilikult nähtavale jäetud õmblusega vormid. Vaatamata väikestele kiiksudele on esemed siiski kasutatavad igapäevaste praktiliste tarbevormidena.

Küünlaümbris KOOKON
Hele keraamikastuudiol on kujunenud aastate jooksul kaks lemmik jõuluhitti. Esimene on selline kaks-ühes-toode: läbikumav lumivalge portselanist vaas ja küünlaümbris KOOKON. KOOKON vaasi vormid on võetud erinevatelt melonitelt ja kuna looduses kahte identset vormi ei ole, on ka iga KOOKON vaas väikese kuju erinevusega ja efektiga.

Vaas ja küünlaümbris KOOKON.
Teine lemmik kingiidee on hoopiski aga mõnus elamus, seda siis keraamika töötoa näol. Keraamikaga tegelemine on nagu omamoodi teraapiavorm, kus ajataju, argielu kaob ja oma loovust, mõtteid  saab vormida segamatult materjali. Sellist elamust on võimalik kinkida lihtsasti Hele kinkekaardina.

Hele Stuudios on võimalik viia läbi keraamikatöötuba

Miks Voog?

“Mõned aastad tagasi, kui tekkis vajadus oma kodulehte uuendada ja kaasajastada, jäi mulle silma-kõrva Voog platvorm.

Mulle väga meeldib kuidas minusugusele it-võhikule teeb Voog tundmatud teemad arusaadavaks ja käepäraseks. Just keeruliste teemade lihtsaks harutamine, on teie superoskus!”

10. Lizkiz Couture

"Kõik sai alguse sellest, et fotole oli vaja kleiti. Mõeldud, tehtud ja esimene kleit saigi õmmeldud. Ja siis teine ja siis kolmas. Edasi tulid juurde ka satsiseelikud ja tüllseelikud ja pulmakleidid ja meriinokleidid ja -kampsunid. Soov on teha täpselt selliseid riideid, mida inimesed kanda sooviksid. Olgu siis selleks kas midagi igapäevasemat või ülipidulikku. "

LizKiz Couture seelikutes väiksed tantsijad
Lizkiz Couture on aeglase moe ja rätsepatöö usku. Soovivad, et õmmeldud riided jõuaksid moodi tagasi tulla, ega laguneks peale esimest kandmist kehva materjali või ülepeakaela kiirustades teostuse tõttu.

Jõulud on armsatega koosolemise aeg. Põhjus tunda õhus maagilist piparkoogilõhna ja kasvõi oma pere jaoks pidulikult riietuda. Miks mitte! Suurematest pidustustest rääkimata. Alati võib hurmav välja näha.

LizKiz Couture jõulukingisoovitus lastele on kindlasti satsiseelik. Väike printsess ja haldjas, aga ka tulevane arst ja advokaat, saavad meie juures välja valida või lasta spetsiaalselt õmmelda tõelise unistuste seeliku või kleidi. Olgu siis oodata haldjate jõuluööd või Nobeli medisiinipreemia vastuvõtmise mängu. Pits, tüll, kristallid ja litrid käiva lihtsalt õnneliku tüdruku lapsepõlve ja samuti jõulude juurde.

Kõikidele jõuluetendustele ja kontserditele sobiva esinemiskostüümi saab samuti LizKiz Couture salongist. "Oleme oma õmbluskvaliteedile sedavõrd kindlad, et täna õmmeldud eriti roosa satsiseelik peab ajahambale vastu esimese kandja oma lasteni."

Sobivad etenduste ja kontsertide kleidi saab ka LizKiz salongist
Kui aga juba naiseks sirgunud väiksel inglil on nostalgiline igatsus õnneliku lapsepõlve sädelevate ja keerutavate seelikute järgi, siis saab mälestuse elustada. Saab isegi killukese vanaema pitskardinast tänapäevase võib-olla pisut soliidsema seeliku satsidesse lisada.

Sädelev ja keerutatav kleit.
Veel on jõulukingisoovitus jahedamaks keeratud töökeskkondi arvestades kindlasti meriinokampsun või -kleit. Väikese sädeleva kristallkaunistusega või ilma. Toonivalik on rikkalik sobimaks iga silmavärviga.

Miks Voog?

“Voog on meil kaustusel esimesest päevast veebipoena. Ei taha tegeleda ise millegi uuendamisega. Lihtne kasutada ja ilus. Lisaks ülimugav kastuajatugi.

Materjalikeskse väiketootjana on meile olnud oluline ühest müügiartiklist võimalikult paljude variatsioonide olemasolu. Ka praegu jääb pakutud variatsioonide arv kitsaks, kuid on siiski Eesti oludes parima hinna ja kvaliteedi suhtega.“

Hakka ise kingitehaseks — tee endale veebipood

Kui ükski neist kingiideedest sind ei kõigutanud, siis jääb sul ilmselt vaid üle loota, et headest soovidest ning ilusatest sõnadest seekord piisab. Teisalt äkki peaksid mõtlema sellele, et hakkad ise kingitehaseks? Kui sul peaks tekkima mõni suurepärane mõte, mida tahaksid ise kingiideena pakkuda, siis miks mitte alustada juba täna oma veebipoe tegemisega? Mine tea, äkki on hoopis sinu soovituim kink mõni Voo pakett, mis on hüppelauaks su oma tehasele.
Loo oma e-pood tasuta
Alusta tasuta