10 suurepärast kinki Voo e-poodidest (2021)

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Soovid lähedastele kinkida midagi erilist?

Siin on sulle 10 suurepärast kingiideed, mille noppisime Voo poeplatvormi sadade särtsakate e-poodide seast. Kingivalikust leiad kingitusi nii elukaaslasele, vanematele, lastele kui ka lemmikutele.

1. Hint For Home

Seinamärkmik ja kalender jõuludeks
A3 mõõdus seinakalender ja märkmik ühes.
Hint for home loodi väga spontaanselt ja ilma pikema ette planeerimiseta. 2019. aasta sügisel muutus graafik tihedamaks ja tunti puudust ühest suurest, tühjade ruutudega seinakalendrist, kuhu kõik koolitused, juuksuri- ja arstiajad, sünnipäevad ja muud sündmused kirja panna.

Tol hetkel sellist kalendrit kuskilt ei leidnud, siis otsustati samal päeval teha kalender ise ning hakata neid ka teistele müüma.

hint for home "Stick to the plan" kleepsud jõulukingiks
Väikse äri alustanud seinamärkmik on nüüdseks e-poes hitt-toode. Aga peale seinamärkmikute on ka e-poe nimekirjas laua- ja perekalendrid. Need on kindlasti väga lahedad ja kasulikud asjad, mida panna jõulupakki.

Kui tahad teha planeerimise eriti meeleolukaks siis lisa juurde ka "Stick to the plan" kleepsud.Ära sa arva, et unustasime lemmikud! Neljajalgsele sõbrale on ideaalne kink lemmikloomaraamat, kuhu saab kirjutada andmeid ja mälestusi oma lemmikloomast ning kleepida fotosid – nii tekib armas album ja mälestusteraamat oma parimast sõbrast, mida on aastate jooksul tore täiendada.

Lemmikloomale raamat mälestusteks
Scrapbook-stiilis raamat, kuhu saab kirja panna oma neljajalgse sõbra info.
Hint for home kalendrid on kindlasti väga suureks abiks mitmeliikmelistele peredele, kellel on vaja mitme inimese toimetusi meeles hoida ning logistikat planeerida. Samuti sobivad tooted neile, kes armastavad olla organiseeritud ning kes eelistavad pigem tagasihoidliku stiiliga kalendreid oma interjööris kasutada.

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Meile kui väikesele ettevõttele on Voog ideaalne lahendus ja oleme oma kodulehega väga rahul - meie meelest sai see väga ilus ja samas kasutajasõbralik.

Oleme IT-alal täielikud võhikud ning alguses pelgasime, kas saame kodulehe ehitamisega hakkama, aga tõesti on see väga lihtsaks tehtud ning kui küsimusi tekkis, saime Voost alati tuge ning kiirelt kõikidele oma küsimustele vastused. Kui meie kodulehe tegemisega hakkama saime, siis saab sellega igaüks hakkama.

Pisematele ettevõtetele, kellel ei ole vaja ülemäära keerulist kodulehte, on Voog väga hea lahendus ja saab endale teha e-poe/kodulehe vägagi mõistliku hinnaga selle asemel, et lasta kellegil koduleht kalli raha eest nullist üles ehitada."

2. Shaken Brand

SHAKEN brändi Musta Leopradi kollektsioon.

SHAKEN brändi loomine sai alguse asutaja isiklikust vajadusest. Kui terve elu teha regulaarselt trenni, siis tekib kappi palju erinevaid trenniriideid, aga ühtegi lemmikut ei olnud. Sealt tekkis ka mõte luua bränd, et kõik head omadused kokku panna ja pakkuda ka teistele parimat.

SHAKEN leopardi mustriga trennikomplekt kallimale jõuludeks
Uued mugavad trenniriided panevad kindlasti iga aktiivse elustiiliga naise silmad särama. SHAKEN trenniriided on loodud inimestele, kes hindavad mugavust – alates naistest, kes vajavad lisamotivatsiooni trennidega alustamiseks kuni täielike trennihuntideni.

SHAKEN klientide lemmikud on Musta Leopardi retuusid, mis on väga pehmest ja venivast materjalist, ei paista läbi, ei vaju alla ega näita higiplekke välja. Lisaks on need kõrge pihaosaga ja reljeefse musta leopardi mustriga, mis muudab need tavalistest mustadest retuusidest silmapaistvamaks.Juhul kui suuruse valmine osutub keerulisemaksi, siis on väga hea jõulukingitus ka kinkekaart, mille väärtuse saab ise valida ;)

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Olen Voo platvormiga väga rahul.

Soovisin e-poe ise ilma liigse ajakulu ja stressita otsast-lõpuni valmistada ja ka ise seda edaspidi hallata. E-poe ehitamine Voog platvormil on väga loogiliselt üles ehitatud nii, et ise ei pea oskama koodi kirjutada. Enamus küsimuste jaoks, mis mul tekkisid, olid olemas ka väga põhjalikud juhendid.

Makse- ja tarneviiside lisamine oma e-poele käis väga lihtsalt ja sujuvalt. Mulle meeldib ka see, et e-poe kujundust saab vajadusel kerge vaevaga teise kujunduse vastu vahetada ilma andmeid kaotamata ja see, et need kujundusmallid on ka mobiilisõbralikud.

Minu jaoks on väga oluline ka see, et saab erinevate kampaaniate jaoks sooduskoode luua ja neid vastavalt vajadusele rakendada, kas teatud esemetele, ainult tarnele või nii esemetele kui tarnele jne. Toodete lisamine ja haldamine on väga lihtne ja selge.

Mulle meeldib ka see, et ostukorvis saab määrata vaid need kindlad väljad kliendile täitmiseks, mida on vaja vaid pakiautomaati saatmise korral, ehk et klient ei pea oma aega raiskama ja täitma ebavajalikke andmeid. Ja alati kui mul tekib küsimusi või muresid, siis saan Voost väga kiiresti vastuse ja abi."

3. Hiiu Ihuhooldus

Hiiuihuhoodluse kadaka ruumilõhnastajad ja lõhnapallid.

Hiiuihuhooldus on väike pere- ja elustiili ettevõte Hiiumaal. Tooted valmistatakse käsitsi väikeses seebikojas.

Roheline mõtteviis on UNESCO tunnustusega elukeskkonnas väga loomulik. Väärtustades rohelist, loodussõbralikku ja kohalikku toorainet, valmistavad looduslikku käsitöökosmeetikat: seebid, mokamäärded, ihuhõõrujad jne.

Jõulukingiks Hiiumaa kadaka kollektsioon
"Kadakane Hiiumaa" kollektsioon
Kindlasti soovitame jõuluajal proovida tooteid sarjast "Kadakane Hiiumaa". Selle sarja tooted on kõige populaarsemad ja järelikult ka parimad.

Praegusel ajal kui käte pesemise olulisus on tavapärasest veelgi tähtsam tähtsal kohal, rõõmustab iga kingisaaja meeldivalt lõhnava ja kätesõbraliku seebi üle. Samas sarjas on veel täitsa uued ruumilõhnastajad, kadaka lõhnapallid ja ka autolõhnastajad, mida lihtsalt peab proovima.

Hiiuihuhoolduse tooteid kinkides on rõõmus iga kingisaaja.

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Voo platvormil kodulehte ja e-poodi teha on lausa lust, päriselt!

Reeglina on kõik arusaadav ja kui tekibki küsimusi, siis kasutajatugi vastab alati väga kiirelt ja arusaadavalt. Kõik meie mitteasjatundmatult esitatud küsimused saavad alati lihtsad ja tavainimesele arusaadavad vastused. Samuti olen tänulik, et olen saanud ka soovitusi või tähelepanekuid."

4. Metsik

Esimene Metsiku poncho valmis aastal 2017 puhtalt loojate enda vajadusest. Peale surfi taheti mugavalt ja soojalt metsikus rannaparklas kalipso seljast saada ning riideid vahetada. Seega mõeldud–tehtud ja sündisid ponchod.

Metsiku ponchod on suure mõnusa kapuutsiga üle pea tõmmatavad rõivaesemed, mis tagavad sooja ja samas ka liikumisvabaduse.

Lisa sina ka surfiponcho enda jõulukingi nimekirja. See on valmistatud mõnusast hingavast frotee materjalist, mis imab kehalt kenasti ka niiskuse. Kui mõtled nüüd, et see on ju ainult surfimiseks loodud siis see päris niimodi ei ole.

Surfiponcho on ennast tõestanud tubli kaaslasena saunaskäikudel või ka nendel päevadel, kus ei ole vaja või ei viitsi üldse riietuda. Ehk sobib superhästi hommikumantli asendajana - ei pea muretsema, et hõlmad vajuvad lahti või vöö on jälle ära vajunud või et sõlm ei püsi kinni.

Metsiku surfiponchod mõnusast hingavast frotee materjalist.
Nüüd küsid sa, et kas suvel ka ponchole kasutust leidub? Ooo, kindel see ja kui palju võimalusi!

Kuna poncho on laia lõikega, siis rannas olles saad selle all riideid vahetada ja samas ennast ka kuivatada. Kui pole päevituslina, siis poncho on piisavalt suur, et seda ka alusrätikuna kasutada ning sellel pikutada. Ehk kasutust leidub igal hooajal ja on abiks igas olukorras.

Metsik ponchod valmivad käsitööna!

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Kasutame siiani ilmelt seda kõige lihtsamat varianti kõigist võimalustest aga see rahuldab täiesti meie vajadused.

Kodulehe ja e-poe loomine on tehtud väga lihtsaks nii et isegi täielik võhik saab hakkama. Ka igapäevane tellimuste haldamine on mugav, lihtne ning ülevaatlik, kodulehel muudatuste tegemine on samuti lihtne ja arusaadav, palju on juhendmaterjale ja õpetusi.

Kokkuvõtvalt, pea poolteist aastat kasutamist ja meie oleme rahul."

5. Helen Valk Varavin

Siidist koduriided panevad iga kingisaaja silmad särama. Helen Valk on tegelenud siidist pesu disainimise ja loomisega juba üheksa aastat.

Tema fookus on välisturul ja seepärast valmistab alati rõõmu, kui jälle mõne uue riigi kaardile lisada saab. Väga äge on, et eelmine kuu saatis ta esimesed tellimused Lõuna-Koreasse ja Grenadasse.Helen disainis Nyx pükstüki mõeldes mõnusale talvisel päeval kodus pikutamisele. See pakub rõõmu kõigile, kes on juba naturaalsiidi võludega tuttavad või alles sellesse armumas.

Pükstükil on avar lõige, mida hoiab puusadel pehme kumm, dekoltee saab vastavalt tujule rohkem või vähem eest siidist paelaga kinni panna ning muidugi on Nyxil taskud.

Maria Leonidovi ja Helen Valki kangamuster tiigritega pükskostüümil Nyx.

Tiigritega kangamuster valmis koostöös andeka Maria Leonidoviga, nii et kingitusena saadud Nyx rõõmustab ka kõiki tema loomingu austajaid.

Kindlasti leidub Helen Valk Varavin brändi e-poest veel väga põnevaid esemeid, mis kohe kindlasti tekitab elevust kingisaajale.

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Olen aastate jooksul oma kodulehte ja e-poodi erinevatel platvormidel pidanud ja Voog on täiesti lemmik. Mulle meeldib, kui lihtne on seal oma maitse järgi kõik sättida ja tööle panna.

Kõige rohkem hindan Voogi kliendituge. Olen neilt alati kiiresti head nõu saanud."

6. Pagariäri Bekker

Nisujahuvaba piparkoogitainas Bekker Pagariärist.
Jõulud on pere- ja kodukeskne aeg, koos kokkamise ja nautimise aeg. Soovitaks igas kodus ette võtta piparkookide küpsetamise - sellest võib nii palju rõõmu ja loovust leida. Eriti tore kui suudad meisterdamisse kaasata erinevad põlvkonnad.

Piparkoogitainas valmistatud Bekkeri Pagariäris.
Bekkeri Pagariäri piparkoogitainas on valmistatud ainult kõige paremast - Eestimaisest mahetoortatrajahust, võist, mahemunadest, rafineerimata suhkrust ning spetsiaalselt paika timmitud naturaalse vürtsiseguga. Seega vaba nisujahust ja valgest suhkrust.

Pidulikele jõululaudadele leiab Bekkeri e-poest rikkaliku jõulukeeksi või jõulukringli, aga ka naturaalsed käsitööleivad ja kaeraküpsised.

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Voo platvormi oleme kasutanud juba 4 aastat, admin moodul on väga lihtne ja kasutajasõbralik. Vajaduse korral saab alati head nõu kiiresti reageerivalt ja asjatundlikult klienditoelt."

"E-pood on meie jaoks ülioluline kanal ja Voog muudab meie igapäevase veebitöö palju mugavamaks."

7. MyaMoon

MyaMoon on väike ema ja tütre pereettevõtte loodud ehtebränd. Üheskoos luuakse ehteid, mida kanda iga päev ja iga meeleoluga. Kõik MyaMoon ehted panevad silmad särama!

Kodumaine ehtebränd MyaMoon.
Kollektsioonides on ehted mis sobivad hästi suviseks aiapeoks või hoopiski talviseks jõulupeoks ja kindlasti leidub detaile, mis kõnetavad ka argipäeval. Seetõttu on keeruline välja tuua ühte ja ainust säravat toodet e-poest. E-poe valikus on palju rohkem kui üks ja ainus särav toode, mis tõstab esile ehte kandjat.

Minimalistlikust kollektsioonist MyaMoon ehted.
Jõulukingituse valimine on lihtnesobitada nii teksaste kui kokteilikleidi juurde. Minimalist kollektsioonist. Lihtsad geomeetrilised vormid sobivad igapäevaseks aksessuaariks, kuid võimaldavad samas ka fantaasiaküllast mängu kujunditega - proovi kanda nii ükshaaval kui mitut korraga.
Klassikalisema stiili austajatele leiab sobiva kingituse Classy Basics kollektsioonist, kus on palju kombinatsioone poolvääriskividega – alates erksinisest türkiisist, lillemustrilisest ahhaadist, öömustast oonüksist kuni õrna roosakvartsini.

Originaalsed ning personaalse-puudutusega pilgupüüdjaid leiab Designer kollektsioonist.

Designer kollektsioon jõuludeks
MyaMoon desinger kollektsioonist Richie kõrvarõngad.

Eesti disainerite MyaMoon ehteid on lihtne omavahel kombineerida, sobitada nii teksaste kui kokteilikleidi juurde ja tõstes esile ehte kandjat. Jõulukingiks leidub MyaMoon kollektsioonidest mitmeid valikuid. 

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"MyaMoon on kasutanud Voog paltvormi juba 5 aastat. Senine kogemus Voo keskkonnas on ainult positiivne.

Platvorm toimib alati korrektselt, see mida on lubatud, see ka töötab. Väga lihtne on veebipoodi administreerida ka “köögipoolelt”, lehe täiendamine ja muutmine on lihtne ja kasutajasõbralikuk, sellega saab hakkama ka kõige IT-kartlikum kasutaja. Ja kui ongi hetki, et tekib arusaamatusi või küsimusi, siis alati töötav eestikeelne klienditugi on suurepäraseks abiks olnud.

Voo platvormil on olnud lihtne hoida MyaMooni veebipoodi värske ja uudsena.
Voog veebipoe kaudu jõuavad MyaMoon ehted ka Läti ja Soome klienideni."

8.VAFFA

VAFFA on Eesti esimene, kes tõi turule laste köögipukid ja ronimiskolmnurgad. Disain ise on tõeliselt nutikas, mistõttu armastavad neid tooteid nii pisipõnnid, nende vanemad kui ka jõuluvana.

Vaffa tooted.

VAFFA tool sobib kasutamiseks juba 1,5 aastasele lapsele. Toolil on palju kasutusvõimalusi. Su pisipõnn alati tahab köögis midagi põnevat korda saata?

Tooli abil ulatuvad lapsed tasapinnani ja saavad koos vanematega köögis toimetada. Tooli saab muuta ka lauakomplektiks igasuguste loovate ideede elluviimiseks. Tool on praktiline, äge ja loomulikult vaffa kingitus jõuluvanalt.

VAFFA tootevalikus on ka põnevad turnikad – mis sobivad pisikesele juba esimesest eluaastast. Vihmasel ja lörtsisel päeval on vaja leida tubaseid tegevusi ja turnikas pakub just seda. Kellele siis ei meeldiks toas turnida ja liugu lasta, kahtlemata kõige lõbusam viis, kuidas toas aega veeta.

Kõikide toodete materjalid, kandevõime ja stabiilsis on kontrollitud ning omavad CE-märgist. VAFFA toodetel mängimine ja turnimine on kõige ohutum pisipõnnidele.

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"VAFFA koduleht on loodud Voogi platvormile. Voog on väga hea lahendus alustavale ettevõttele."

"Voogi kasutajatoe kohta saame öelda vaid kiidusõnu – kiire ja asjalik meeskond!"

9. tobias&ida

tobias&ida on 3 aastat tagasi alustanud modernse kodu interjöörile keskenduv e-pood. Kui alguses oli poenimekirjas 4 taani brändi, siis hetkel on juba 79 erinevat brändi – Skandinaaviast, Balilt, Portugalist, Prantsumaalt, Beligast ja Hollandist. Poes pakutakse kõike seda, mida poepidajad ise ka ostaksid ja heaks kiidaksid.

Minimalistliku stiiliga küünlajalg, mis loob koju elegantsi ja puhast stiili.

Kuna poes müüdavate toodete kogus on tõesti suur siis ühte kindlat kingitust välja tuua on keeruline – siin on lausa mitu varianti.

armas ja klassikaline pidžaama väikestele tegelastele
Lastele soovitatakse väikseses Inglismaa külakeses, Bathis, valmistatud pidžaamasid - Sleepy Doe.  Mäesuusatamise mustriga komplektis on püksid ja pikkade varrukatega pluus, millel mõlemal soonikud otstes. Need on ülimalt pehmed ja kvaliteetsed!

Laste seas on suureks hitiks ka käsitsi valmistatud BigStuffed kaisukad. Diplo on valmistatud käsitsi korjatud puuvillast ja kunstkarusnahast.

Käsitöö kaisukaru lapsele
BigStuffed loomake Dipo.
Pimedal ajal on ka kindlasti väga mõnus olla küünlavalgel. tobias&ida pakuvad ääretult ilusaid Ester&Eriku küünlaid, mis sobivad imeliselt sinu lauale koos Cooee Designi erineva viimistlusega küünlajalgadega. 

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

"Voog on tore platvorm väikesele ettevõttele. Lihtinimesena on seda endal ääretult lihtne üles ehitada ja vastavalt oma soovidele kohandada."

"Toodete lisamine, kategooriate loomine, kõik on endal tehtav. Liidestub kenasti teiste lehtedega (nt Maksekeskus) ja ise ei pea oma pead keeruliste teemadega vaevama."

10. SOS Lasteküla

Mis soojendaks nii kingi saaja kui kinkija südant ning oleks tõeliselt tähendusrikas kingitus lastele, kes on jäänud ilma armastusest, oma kodust ning kõige armsamatest inimestest?

"Lumesadu" – kaardi on joonistanud SOS Lastekülas elav Kris.

Viies SOS lastekülas kasvab 193 last. 10 peret üle-eesti kasvatavad 19 SOS last oma isiklikus kodus. SOS ennetusprogrammis on 363 last, kes küll elavad veel koos oma bioloogiliste vanematega, kuid kes on oma perest eraldamisohus, sest ema ja isa ei saa oma laste eest hoolitsemisega hakkama. SOS Vaikses kodus elab 6 keerulises seisus last, kes käituvad vägivaldselt ja ennastkahjustavalt, et pole võimelised elama üheski peres.

"Jõuluootus" – selle kaardi joonistas SOS Lastekülas elav 9-aastane Jarmo.

Me saame kinkida neile lastele armastava ja sooja kodu ning usu sellesse, et kui me nende peresid toetame, saavad nende emad ja isad nende eest hoolitsemisega ise hakkama. SOS lastekülal on olemas teadmised, kogemused ja inimesed selleks, et neid lapsi aidata.

"Rõõmus Jõuluvana" – kaardi on joonistanud SOS Lastekülas elav Diana.

Aita Sina SOS lasteküla lapsi annetuse või heategevuslike jõulukingituste ostuga. Sa teed hea teo, mis muudab kellegi elu igaveseks.

Meie täname Sind kogu südamest.

Miks otsustasid teha e-poe Vooga?

Voo suurim tugevus on kiire ning kompetentne klienditugi! Kui sinul kliendina tekib vajadus, leitakse sellele lahendus.

Hakka ise kingitehaseks — tee endale veebipood

Kui ükski neist kingiideedest sind ei kõigutanud, siis jääb sul ilmselt vaid üle loota, et headest soovidest ning ilusatest sõnadest seekord piisab. Teisalt äkki peaksid mõtlema sellele, et hakkad ise kingitehaseks? Kui sul peaks tekkima mõni suurepärane mõte, mida tahaksid ise kingiideena pakkuda, siis miks mitte alustada juba täna oma veebipoe tegemisega? Mine tea, äkki on hoopis sinu soovituim kink mõni Voo pakett, mis on hüppelauaks su oma tehasele.
Loo oma e-pood tasuta
Alusta tasuta