Montonio Split sinu e-poodi

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Meile Voos on oluline, et meie klientidel hästi läheks ja e-poed, mis Voo platvormil loodud, oleksid edukad. Seetõttu on võimalik e-poodidel üles seada palju erinevaid makseviise: Maksekeskuse pangalingid, Stripe, PayPal, EveryPay ja Luminori maksevärav.

Proovi kohe ja lisa enda e-poodi ka Montonio Split lahendus.

Osta nüüd, maksa hiljem

Nüüd on Voo platformile lisandunud veel üks uus ja äge makseviis – Montonio Split. Montonio Split annab e-poe klientidele võimaluse tasuda ostukorvi eest mitmes osas, tehes seda täiesti intressivabalt ja ilma ühegi tasuta. Samal ajal saab e-pood kogu kauba eest makstava summa kohe kätte. Kõik võidavad.

Ilma intressita järelmaksu võimaldamine, aitab poodi tuua uusi kliente ja veenda ostuotsust tegema neid, kes korraga suuremat summat välja käia ei taha.

Montonio Split…

…on riskivaba.
Kaupleja kontole laekub ostu eest terve summa, isegi kui klient maksab ostu eest hiljem või mitmes osas.
…suurendab üldkonversioone.
Finantseerimislahenduste lisamine e-poodi, kus finantseerimist ei ole varem olnud, võib aidata üldkonversiooni tõsta kuni 48%.
… lubab lepingust lihtsalt lõpetada.
Spliti lepingust taganemiseks on ainult vaja leida üles “tagane lepingust” nupp.

Tänu sellele:

a) kasvab sinu poe kogumüük. Kliendid saavad ostu eest tasumist jaotada kuni kolme kuu peale.
b) kliendid kulutavad su poes rohkem. Average order value näitajat mõjutab Montonio Spilt kõige rohkem. Kulu mitmeks osaks jaotamine annab klientidele ostujõudu juurde.

Hakka kohe pihtsa ja lisa Montonio Split.
Hakka kohe pihta ja lisa Montonio Split veebilehele.
Kui sul on huvi enda e-poele lisada juurde Montonio Spliti maksevõimalus, siis loe lähemalt sellest meie koostatud juhendist!