Lisa veebipoodi Kniks kinkekaardilahendus

Ethel Linnasaar

Turunduse projektijuht

Maksekeskus on populaarseim maksevärav, millega Voo e-poed klientidelt makseid vastu võtta saavad. Just hiljuti tuli Maksekeskus välja uue põneva kinkekaardilahendusega Kniks.

Pane end jõuluhooajaks valmis ja lisa enda Voog veebipoele Kniksi tasumise võimalus!

Mis see on?

Kniks on elektrooniline kinkekaart, mida saab kasutada sadades e-poodides ostude eest tasumiseks. See on lahendus, mis sobib igale e-poele.

Kas see on kasulik sinule?

Poepidajatele avab Kniks uusi võimalusi klientide tähelepanu püüdmiseks näiteks erinevate tähtpäevade ajal. Maksekeskuse tegevjuht Art Lukas märkis, et Kinks annab kaupmehele võimaluse liituda juba toimiva kinkekaardilahendusega ja seda just enne pühadeperioodi.

Tegemist on ülimalt lihtsa lahendusega. Kui üldiselt kinkekaartide võimalused on võib-olla keerulised ja aeganõudvad, siis Kniks on äärmiselt lihtne ilma ja poepidaja jaoks igasuguse täiendava arendusvajaduseta.

Kniks kinkekaardi lisamine Voo epoodi
Kniks kinkekaardilahenduse lisamine sinu e-poodi (märgitud sinise kastiga)

Kas soovid hoopis ise kedagi Kniksi kinkekaardiga üllatada? Siis suundu kodulehele, kust saad soetada endale sobivas väärtuses elektroonilise kinkekaardi. Kniks on mitmekülgne ja suurimate võimalustega kinkekaart Baltikumis. Seda saab kasutada ostude eest tasumiseks sadades, peagi tuhandetes Eesti, Läti ja Leedu e-poodides.

Vajad veel veenmist?

Tegemist on päriselt väga lihtsa ja kasutajasõbraliku lahendusega. Siin nimekirjas on välja toodud kõik e-poed, kes kasutavad Kniksi võimalust. Voo platvormil jooksvatest e-poodidest võtsid uue võimaluse kõige esimestena kasutusele – tobiasandida.ee ja muhebeebi.com. Samuti saad näha ja proovida, kuidas Kniksiga maksmine välja näeb meie endi näidispoes.

Pane end jõuluhooajaks valmis ja lisa enda Voog veebipoele Kniksi tasumise võimalus!