Kasutajatugi

Tagasi "E-pood"

Kuidas lisada Voo saidile e-poodi?

Loe siit, kuidas astuda vajalikud sammud oma esimese e-poe üles seadmiseks Voo keskkonnas.


Voo e-poe toe lisamine saidile

Kõikidel Voo pakettidel on (ka tasuta prooviperioodil) e-poe lahendus juba sees, niisiis on veebipoe ehitamine kiirem kui kunagi varem. Lihtsalt lisa ostunupp, seadista ning oledki valmis oma toodet müüma.

Poe seadistamine

Oma e-poe saad üles seada menüüst Sisu > Pood.

Avanevas vaates saad hiljem hakata haldama ka e-poe kaudu tehtud tellimusi, praegu vajuta aga nupule Seaded.

E-poe seadete vaates saad meie süsteemi sisestada enda ettevõtte andmed ning kindlaks määrata kliendile saadaolevad kauba kohaletoimetamise viisid.

Seadete vaatesse pead kopeerima ka oma poe üld- ja tagasimakse tingimuste lehe aadressi. See leht peab käsitlema nii kauba tagastamise tingimusi kui kliendi isikuandmete käsitlemise protseduure.

Ostunupu lisamine

Pärast poe esmast seadistamist saadki kohe asuda oma saidile ostunuppe asetama. Ostunupu leiad menüüst Lisa+ ning selle saidile lisamiseks ei pea sa  tegema mitte midagi muud, kui selle lihtsalt lehele lohistama.

Kui oled nupu lehele valmis lohistanud, pead sisestama veel toote nime ning hinna ja saadki oma uue e-poe kaudu toodet müüma hakata.

Makseviisid

Vaikesätetes tuleb meie e-poega kaasa võimalus tooteid arve alusel müüa. Samuti on meie e-poe moodulisse integreeritud Maksekeskuse ja PayPali tugi, mille abil saad oma poodi lisada nii pangalinkide kui krediitkaardi makse toe. Täpsema info makseviiside lisamise kohta leiad siit.